Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Supercharger Bratislava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #76
    Poziar na mostiku z Auparku na most SNP, evakuacia Auparku, Supercharger to snad prezije.
    BRATISLAVA - Bratislavské obchodné centrum Aupark v týchto chvíľach evakuujú. V jeho blízkosti vznikol požiar, potvrdili z operačného ...

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ako to tam vyzera? Uz to davaju do poriadku? Alebo este prebieha vysetrovanie poziaru? SC je OK?

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      SC BA je v poriadku, vcera som tam nabijal. Pozeral som obsadenost stojanov aj tesne po poziari a nabijalo sa aj vtedy.

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      Nabija sa za kazdych okolnosti. Aj ked doslova hori za zadkom.
  • Hati
    Member
    • Jan 2016
    • 77
    •      

    #77
    Hrdo som sa včera kochal a cítil sa ako v budúcnosti....

    Komentár


    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Ako môžu mať dve autå rovnakú ŠPZ BL-33333 ?

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Aha, to naľavo ju má "photoshopovú" nakrivo.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Future is now..

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      tiez ma napadlo ako mozu mat rovnaku SPZ. Sranda.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #78
    Zdravim Teslakov. Mam jednu otazku k vykonu SC v Aupaku. V poslednej dobe sa mi stava, ze aj ked pridem s baterkov na SoC 10-20% nabijat, nabijaci vykon neprekroci 80 kW a vacsinou sa mota okolo 70 kW (po 50% SoC uz zase klesa, pri 70% som na 50 kW, , aj ked som na DC zdroji sam. Stava sa mi to len tu, na cestach v Rakusku idem maximom pre moj typ baterie 94 kW. Pritom v lete si pamatam, ze to ficalo naplno lebo mi utkvela v pamati "rychlost nabijania" 500 km/h, co som dovtedy nikdy nevidel (bolo to v case eTour v polovici juna).
    Nezda sa mi, ze by mi Tesla uz obmedzila SC nabijaci vykon, auto ma menej ako rok, iba ze by hej :-(.
    Ake mate skusenosti vy?
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 12-10-2017, 10:35.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Predvcerom vecer okolo 8mej som nabijal v Auparku BA na 1A stojane (stojan 1B bol volny) TMX pozicanu z servisu z 10% na 80%, zo zaciatku chvilu vahala, no onedlho sa rozbehla na cca 110kW (viac som nevidel, odisiel do obchodu) vratil som sa pri 70% to uz bolo klesnute cca na 90kW a pri 80% davala cca 70kW. Podla dokladov, nalepky vzadu a informacii v aute to bola TMX 90D no na stitku na FOBe bolo napisane, ze je to 100D :-)))
      Mozem to dnes vyskusat na mojej TMX P90D. Ja na SC v BA nabijam len uplne vynimocne, standardne nabijam doma v garazi

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      OK, mozes prosim ta skusit stojan 3 (tam vacsinou stojim), aj ked si nemuyslim ze to bude tym. Ja som tam tiez len velmi zriedka, ale ked som tam, tak cim dlhsie tam stojim, tym ma to stoji viac lebo moja mila zenuska ma viac casu na navstevy obchodov :-). Som sa cudoval preco moja zena tak rada chodi s autom nabijat... Tento SC vobec nie je zadarmo (aspon pre moju rodinu ).

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Myslis treti stojan od lava, teda 2A ?

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Nie, 3A alebo B.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Tak som skusal 3A, 3B bolo prazdne. Zacal som nabijat pri 45%, zacalo nabijat cca 50kW, postupne zvysovalo a pri 50% nabitia davalo 75kW, dalej nezvysovalo a pri 70% nabitia zacalo znizovat, skoncil som pri 80% na cca 60kW.
      Takze trojka elektronika je urcite obmedzena,
      Vedla na 2B (2A bolo prazdne) nabijala TMS 85, tiez sa mu to zdalo pomaly, tak preparkoval na 1B, a odtial hlasil, ze nabija v poriadku. Takze vyzera to tak, ze 1 elektronika je O.K. 2 a 3 su obmedzene - no treba to este overit na rovnakom aute s rovnakym stavom nabitia.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Do kelu. Tak predsa. Ale na 100% to v lete nebolo, tych 500 km/h (cize naplno) som stal na 3A. Mam fotku.
      Mali by sme to hlasit? Inak dnes tam boli technici z Rakuska a opravovali to nefunkcne 2B.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Neobmedzili to nahodou ty technici?

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Nie lebo to uz je dlhsie.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Dnes vecer som sa schvalne pripojil na 3A, na S75 som mal pri 30% SoC 92kW, 473 km/h.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Kolko km ma auto?

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      50 000 km.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Vcerajsie nabijanie na 1A mi islo naplno

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Dneska na slnko tiez ficim naplno :-). Sorry za OT.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      slnko ti da 120kw? :P

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Tym som myslel ze na oblohe nebol ani oblacik :-)

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Nieco na tom 3A (/B) nebude v poriadku. Dnes mi pri 35% SoC vystupalo na 50kW, a nasledne dalsich 10 minut klesalo iba na 46kW. Potom po dalsich 10tich minutach stuplo na 66kW (55% SoC). Priemerna rychlost nabijania bola slabych 250 km/h.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Presne toto som pozoroval aj ja. Na 1A/B dáva plny výkon. Dvojku som zatiaľ netestoval.
      Samozrejme to platí keď je druhý zdielaný stojan prázdny.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      dnes som testoval: .... vsetky tri davaju plny vykon (u mna na P90D okolo 110kW)

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som vcera nabijal naplno na 2A. To je dobre ze uz aj 3ka ide normalne.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      3ka niekedy ide normalne, niekedy nejde normalne.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #79
    Tesla uctuje blokovaci poplatok v Bratislave. To sobotne doobedie tam nebola okrem mna ani noha (alebo skor koleso), napriek tomu mi svieti pri mojom Tesla konte toto:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	Snap1428.jpg Videní:	1 Veľkosť:39,0 KB ID:	19644


    Mam s tym trochu problem, pretoze podla informacii, pokial idu uctovat tento poplatok tak sa jeho cena ma objavit na displeji ked k tej stanici clovek pride a zacne nabijat, co sa vsak nestalo. Prisla sice notifikacia, ze nabijanie ukoncene a zacina platene blokovanie, tak som to isiel preparkovat - a nie je tam ani ziadna casova prodleva na odjazd (tych 9 minut bol zhruba cas kym som k autu prisiel)! Nehovoriac o tom, ze tam bolo fakt prazdno.
    To si ako fakt Tesla mysli, ze budem stat u auta a cakat kym sa nabije?
    Podla mna je to dost neseriozny zposob ako z ludi dosta za nabijanie peniaze. Neplatim, pokial nedostanem serioznu fakturu.
    Dajte si na to bacha.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som par krat tiez po nabijani ostal na SC BA, no dal som si pozor aby to nebolo viac ako 5 minut, takze takyto pozdrav zatial nemam.
      Elon sa vyjadril, ze to nebudu uctovat, ked su na SC volne stojany, no zrejme to neplati a softver je nekompromisny.
      Ak pride notifikacia, ze je nabite, malo by stacit posunut limit nabijania a ziskat tak cas. (neniem ci to ide z mobilu aj na SC - musim vyskusat)
      Fakturu dostanes a zaplatis az ked navstivis prvy krat niektory tesla servis, pripocitaju ti to k tomu co ti robili a ak to, co ti robili bude v zaruke bezplatne, zaplatis len tu pokutu za obsadzovanie SC. Vzdy davaju podrobnu fakturu co vsetko robili, aj ked je na konci faktury na uhradu 0eur.

      Podla toho co pises je to potom zrejme tak, ze ta ochranna doba 5 minut plati len ak ju neprekrocis, cize po jej prekroceni uctuju cely cas od ukoncenia nabijania a neuctuju nic len v pripade ked prides k autu do tych 5 minut.

      Zase mame nieco na testovanie :-))) nie je to radost???
      Naposledy upravené jux; 22-11-2017, 12:13.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Podla mna by sa to malo dat reklamovat. Verim ze by spatne vedeli zistit aka tam bola obsadenost.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      jux - ten limit sa da posunut aj z mobilu a ono to zacne zase nabijat, uz som to pouzil.
      Jasne ze som to uz poslal ako feedback managementu, uvidime ci odpovedia. Chapal by som, ze to uctuju, ked by bola povedzme 60% obsadenost ale ked je to inak prazdne nevidim dovod.
      mozeg - dobry komentar, uvidim, co mi na to vo Viedni v servise povedia. Idem tam za 2 tyzdne. Hadat sa s nimi ale kvoli 3 euram nebudem.
      Aupark je super v tom, ze ked tam chcem byt dlhsie, dam to dolu na HPWC a mozem tam stat podstatne dlhsie. Management tam by mal fakt dostat zvlastne vyznamenanie Tesla Klubu za podporu elektromobility :-).

    • gamcik
      gamcik komentoval
      Upraviť komentár
      logicky to učtuju spravne, ako niekto može vediet kolko tesiel pride na supercharger. a bude to obsadene nabitými teslami.
      vždy pride notifikacia cca pri 80% supercharging almost complete.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      To je humor, za 9 minút. Ja keď si tam postavím Ioniq, nebudú mi účtovať nič.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Tesla ti nebude uctovat nic, Tiez nezaplatis nic ak budes mat stastie, no ak stastie mat nebudes, bude ta to stat 50EURO - videl som na vlastne oci ako jeden ICE taxikar platil... Znacka na SC Apark BA jasne hovori, ze parkovisko je vyhradene pre Tesly pocas nabijania. Cize policajti ta s Ioniqom kludne skasiruju rovnako ako s ICE.
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #80
    Ja k tomu napisem len jedno. Vseobecne a rozhodnutiami z EU plati fakt, ze: aAk si chcem za nieco uctovat poplatok tak ako spotrebitel musim za tento poplatok nieco dostat. Co dostanem v tomto pripade? Nic. Z podstaty ide skor o sankciu resp. zmluvnu pokutu a ta musi byt v SK dojednana pisomne a musi byt primerana. Tak a teraz sa nad tym zamyslime: uctuju poplatok za ktory nic nedostavam, zmluvna pokutu asi nie je pisomne dohodnuta a tak neplatna. Stale rozmyslam preco by som im za to mal zaplatit. :-)

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Nuz neviem ci ti policajt nieco da, ked ti vyrubi pokutu... Jedine pri fukani ti da pouzity nahubok, no ten ti da aj ked nezaplatis pokutu...
      Ani s policajtom nemas dohodnutu pisomnu zmluvu o pokute...

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      JUX ale pokuta od policajta je uvedena v zakone/vyhlaske. pokuta alebo poplatok za SC nie. :-)

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Jasne ze to s policajtom bol pokus o humor :-)))
      Ale teraz Vazne. Myslim, staci takyto jednoduchy vyklad: Kazdy majitel Tesly dostal mail, ktory o tom hovori, Vzdy, ked sa prihlasi do svojho profilu na Tesle si to moze precitat
      Nasledne uz tym, ze zaparkuje na vyhradenom parkovisku pre Tesly, zapoji nabijaci kabel do auta, cize sa necha identifikovat a zacne odoberat elektrinu z SC (je jedno ci zadarmo, alebo za peniaze) akceptuje podmienky Tesly na pouzivanie SC.
      Ja si myslim, ze je spravne, ze Tesla uctuje tuto pokutu za obsadzovanie po nabiti, rovnako ako je spravne, ze policajti uctuju pokutu, ked niekto stoji s neteslou na SC.

    • Tomáš
      Tomáš komentoval
      Upraviť komentár
      Nemalo by sa to chapat ako pokuta. Tesla je sukromnik, to znamena, ze si zapojeny do nabijacky sukromnika. Tesla si plati parkovacie miesta pri Auparku (ak sa mylim, opravte ma). To znamena, ze ak si zapojeny na SC a mas nabite, parkujes na mieste sukromnika, a on ma pravo si uctovat poplatok za to, ze tam stojis. Aj v pripade, ze su zvysne SC neobsadene (avsak suhlasim aj ja, ze v pripade ze nie su obsadene, nemala by si Tesla uctovat poplatok ) To znamena, ze za ten poplatok dostavas moznost parkovat na mieste vyhradenom pre Tesla vozidla
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 95
    •   

    #81
    IMHO problem je ten ze Tesla avizovala ze tento poplatok sa zacne uctovat az ked bude obsadenych 50% stojanov na SC!

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      To s tymi 50% som si myslel aj ja, niekde som to cital, ale na webe tesly nic o ciastocnej obsadenosti nie je. Ak si dobre pametam, Elon o tom nieco hovoril/pisal, ale neviem to najst.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Teraz som znovu pozeral podmienky..... uz to tam je:
      Do idle fees apply if there are Supercharger spots still available?
      Idle fees apply to any car occupying a Supercharger if the station is at least 50% full once the charge session is complete.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #82
    Dnes som tu videl mestských policajtov dávať pokutu nejakému zelenému suv, asi mercedes.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • juris
      Member
      • Dec 2015
      • 42

      #83
      Aupark dnes... Click image for larger version  Name:	Screenshot_20191122-180336_WhatsApp.jpg Views:	0 Size:	67.3 KB ID:	44646

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        to co???? akoze nabil? bud si robil prdel niekto alebo bol tak hlboko myslienkami inde, ze az v inej dimenzi .

      • mozeg
        mozeg komentoval
        Upraviť komentár
        No co aspon zaparkovane blizko k vchodu. 😁

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        Neverim, ze je tak blby cize asi sa jedna o zneuzitie parkovacieho miesta. V takom pripade by som mu doprial tych 150kW do toho trabanta

      • temik.sk
        temik.sk komentoval
        Upraviť komentár
        co ak to bola zena?

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        toto nie je prvy krat, posielal som toto iste do fun gif a pod...znama firma (chodim okolo auparku do roboty a z roboty)

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        takze bezne sa ta i3 "nabija" na tesle?

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        milan84 vyzera to tak

      • juris
        juris komentoval
        Upraviť komentár
        Zneuziva parkovanie. Nahodou som majitela stretol ked odchadzal...mali sme "prijemny" pokec.

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Nabuduce rovno policiu volat. Kiko volal na podobneho, prisli, pochopili, dostal pokutu.

      • jaron
        jaron komentoval
        Upraviť komentár
        Neviem asi som to nepochopil.Nikdy som u vás v Auparku nebol.V čom je problem?Ved nabija ?ci nie?Ci nemôže nabíjať BMW ke to je Tesla nabijacka?

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        jaron asi nie si velky fausik tesly Na tesla nabijackach sa moze nabijat jedine tesla, inym EV to software nedovoli, dotycny vodic BMW zachoval klise, zaparkoval tam kde nema a pichol kabel do auta na "akoze" nabija lebo sa mu nechce ist parkovat dalej, nie je to ani prvy, ani druhy krat

      • Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        Normalne na neho zavolat z fleku policiu a ani sa s nim nebavit. Ked znama firma tak nech plati.
    • jaron
      Member
      • May 2019
      • 94

      #84
      Aha...tak to som nevedel...

      Komentár

      • TM3Perf
        Member
        • Jun 2015
        • 83

        #85
        A že si Tesla s takýmito zmätkami neporadí. Pustil by som mu tam tých 250kW a to bávo by krásne zasvietilo. Na pár sekúnd.

        Komentár


        • Wilo
          Wilo komentoval
          Upraviť komentár
          A zbytocne by si poskodili aj vlastny SC kvoli magorovi. To by bola velmi draha priucka

        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          Tiež pravda. Ale PR by to bolo parádne "Bavorák nezniesol výkon Tesly..."
      • g211
        Member
        • Sep 2015
        • 118
        •   

        #86
        A keď s tým neprestane, odtiahneme ho. Aj s celým Auparkom.
        https://twitter.com/elonmusk/status/1198751258384818176

        Komentár

        • PatoM
          Member
          • May 2019
          • 40
          • martina89489
          •   

          #87
          tá i3ka tam bola už pred 12:00
          keď som prišiel na SC o 11:30 nikto tam nebol a o 12:00 sa už "nabíjal"

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #88
            https://www.facebook.com/teslaclubsl...52297011578260
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár


            • Wilo
              Wilo komentoval
              Upraviť komentár
              Dufam ze ho maju na kamere zmrda taxikarskeho. Utek z miesta nehody a papa...

            • Marekk
              Marekk komentoval
              Upraviť komentár
              A co aj ked maju ? Bude sa tvarit ze si to nevsimol jeho poistka to mozno z casti pokryje bez starosti pokracuje dalej co sa neda povedat o majitelovi tesly ten ma o zabavu na dost dlho postarane.

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Marekk - to sa veľmi mýliš. Pokial majiteľ Tesly ohlási dopravnú nehodu s neznámym páchateľom tak to musí polícia riešiť a na základe kamerového záznamu začnú pátranie. Skutočne je to trestný čin úteku z miesta nehody.
              Môj kamoš tak prišiel na rok o vodicak po podobnej udalosti.
          • PatoM
            Member
            • May 2019
            • 40
            • martina89489
            •   

            #89
            Ak nemá úplnú ŠPZ tak polícia sa nemá čoho chytiť. Ak bude ŠPZ na kamere tak ok, podla nej sa dá majitel vypátrať. Mal som tento rok nabúrané auto (našťastie nie teslu) na parkovisku kde nebol dosah zo žiadnej kamery, okoloidúci svedkovia mi povedali neúplnú ŠPZ toho magora ktorý po náraze z auta vystúpil, pozrel či sa na jeho aute nič nestalo, nastúpil a odišiel. Policajt mi povedal, že ak nemám úplnú ŠPZ tak to ani nemusíme riešiť pretože ho nikdy nenájdu. Od okoloidúcich som mal typ a farbu auta, ŠPZ bez posledných dvoch písmen a ževraj to bol starší pán. Opravu som riešil na svoje náklady.

            Komentár


            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              veď aj z neúplnej špz, farby a typuauta sa dá vyfiltrovať konkrétne auto, daj indície a zo srandy hodím filter do databázy

            • PatoM
              PatoM komentoval
              Upraviť komentár
              Nehodovák mi povedal že to sa nedá, že "viete koľko takých áut je v okrese?" Keď som mu povedal že či sa to nedá vyfiltrovať tak povedal že nie. No, je to: volkswagen touareg, NR 758 .. , tmavo sivá farba. Skús

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              databazu mam z maja a tam je 88 áut, nie je jediný Touareg s týmto číslom, tak to bude niečo novšie alebo si ľudia pomýlili značku auta, je tam napr. tmavošedá X5 (IG).

            • ToMiLeaf
              ToMiLeaf komentoval
              Upraviť komentár
              88 Tuaregov v Nitre má 758???

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Nie, 88 aút má NR758xx

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Keˇna to pôjdem opačne (číslo nemusí byť OK), tak v NR je 180 Touaregov. Najpodobnejšie číslo je NR759IT v čiernej metalíze.

              ecv hodnota
              NR002FC Čierna metalíza
              NR007EI Šedá metalíza
              NR012IB Biela
              NR018IN Biela
              NR018JV Hnedá metalíza tmavá
              NR021CU Čierna
              NR025HX Čierna metalíza
              NR030JB Čierna metalíza
              NR031FY Šedá metalíza
              NR031HM Šedá metalíza
              NR035JK Hnedá metalíza svetlá
              NR046IS Hnedá metalíza svetlá
              NR057GG Čierna
              NR068GT Hnedá metalíza
              NR073HN Šedá metalíza
              NR086JA Čierna metalíza
              NR087GT Šedá metalíza
              NR087HT Šedá metalíza
              NR104IP Čierna metalíza
              NR105JO Čierna metalíza
              NR111IT Modrá metalíza
              NR114GY Biela
              NR121EI Šedá metalíza
              NR127JY Čierna metalíza
              NR137JM Modrá metalíza
              NR141IF Čierna
              NR142JH Čierna metalíza
              NR142JX Čierna
              NR142JZ Čierna metalíza
              NR153KA Čierna
              NR157HE Čierna metalíza
              NR157JF Šedá metalíza tmavá
              NR160IZ Čierna metalíza
              NR167DI Šedá metalíza
              NR176JP Čierna
              NR186JG Biela
              NR203JX Hnedá metalíza tmavá
              NR207ID Biela
              NR209HT Čierna
              NR212FX Šedá metalíza
              NR214JG Červená
              NR215IF Šedá metalíza
              NR216GM Čierna metalíza
              NR218JI Šedá metalíza
              NR252KB Čierna metalíza
              NR268IX Biela
              NR290KB Čierna metalíza
              NR296KA Modrá metalíza
              NR299IZ Modrá metalíza
              NR303DJ Čierna metalíza
              NR308JY Biela metalíza
              NR309KA Biela
              NR313JC Biela
              NR323JR Modrá metalíza
              NR325IF Čierna
              NR328HZ Šedá metalíza
              NR334JI Strieborná metalíza svetlá
              NR338HA Hnedá metalíza
              NR348JY Šedá metalíza
              NR349FY Čierna metalíza
              NR354IC Šedá metalíza tmavá
              NR363FU Strieborná metalíza svetlá
              NR369EV Čierna metalíza
              NR372JZ Šedá metalíza tmavá
              NR379ID Čierna metalíza
              NR382KA Hnedá metalíza svetlá
              NR386IH Šedá metalíza
              NR388IB Hnedá metalíza
              NR394HZ Biela
              NR401GY Čierna metalíza
              NR402JC Biela
              NR414FY Čierna metalíza
              NR415JE Hnedá metalíza
              NR421JM Šedá metalíza
              NR424GC Strieborná metalíza svetlá
              NR424JE Strieborná metalíza svetlá
              NR433HL Biela
              NR447GP Modrá metalíza
              NR452HF Čierna metalíza
              NR453IK Hnedá metalíza
              NR457HZ Hnedá metalíza tmavá
              NR464JP Modrá metalíza
              NR486JI Čierna metalíza
              NR493FY Modrá metalíza tmavá
              NR497GE Šedá metalíza tmavá
              NR505EG Šedá metalíza
              NR505FH Šedá metalíza
              NR507FC Zelená metalíza
              NR510HZ Čierna metalíza
              NR513JF Strieborná metalíza svetlá
              NR516JY Hnedá metalíza svetlá
              NR517GY Šedá metalíza
              NR526ID Čierna
              NR528HJ Šedá metalíza
              NR530HD Čierna metalíza
              NR537GP Šedá metalíza
              NR555GG Šedá metalíza tmavá
              NR555JR Šedá metalíza
              NR558IE Čierna metalíza
              NR560GP Šedá metalíza
              NR571FV Zelená metalíza
              NR571KA Čierna
              NR582GC Zelená metalíza
              NR590JL Šedá metalíza tmavá
              NR599JX Čierna metalíza
              NR606JX Hnedá metalíza
              NR609JY Biela
              NR623JJ Hnedá metalíza svetlá
              NR629FC Čierna
              NR634JD Modrá metalíza
              NR643JG Čierna
              NR654JT Hnedá metalíza
              NR655HY Šedá metalíza
              NR656EA Modrá metalíza
              NR657HE Biela
              NR658JH Čierna
              NR665IA Čierna metalíza
              NR669FY Šedá metalíza tmavá
              NR670IX Biela
              NR673IB Strieborná metalíza svetlá
              NR689JX Modrá metalíza
              NR690GV Čierna metalíza
              NR694GX Čierna metalíza
              NR694IL Hnedá metalíza tmavá
              NR695IS Čierna metalíza
              NR696FS Čierna
              NR696GG Čierna metalíza
              NR700DL Čierna
              NR702IF Modrá metalíza
              NR709JC Strieborná metalíza svetlá
              NR712JY Šedá metalíza tmavá
              NR715JF Šedá metalíza
              NR728HZ Šedá metalíza
              NR730GK Hnedá metalíza
              NR732GO Hnedá metalíza
              NR745HG Šedá metalíza
              NR747CG Čierna metalíza
              NR752HC Čierna
              NR759IT Čierna metalíza
              NR763IE Čierna
              NR776IY Čierna metalíza
              NR777CV Strieborná metalíza svetlá
              NR777JM Biela metalíza
              NR783ID Šedá metalíza
              NR784JH Čierna metalíza
              NR785JT Šedá metalíza
              NR796HL Modrá metalíza
              NR806KA Čierna
              NR809JY Modrá metalíza
              NR811IX Hnedá metalíza
              NR812HS Šedá metalíza
              NR815JG Čierna metalíza
              NR818JI Hnedá metalíza svetlá
              NR821IB Biela
              NR833GV Hnedá metalíza
              NR838IJ Čierna metalíza
              NR838JV Čierna metalíza
              NR879FT Čierna metalíza
              NR883JF Čierna
              NR885HK Čierna
              NR887JY Hnedá metalíza
              NR888DI Šedá metalíza
              NR888HM Čierna
              NR888JO Šedá metalíza
              NR888JT Hnedá metalíza svetlá
              NR907JR Šedá metalíza
              NR910IK Šedá metalíza
              NR910IY Šedá metalíza
              NR919JR Čierna metalíza
              NR922IF Čierna metalíza
              NR934JZ Šedá metalíza tmavá
              NR939IS Strieborná metalíza svetlá
              NR955IN Čierna metalíza
              NR961JT Čierna metalíza
              NR964IY Šedá metalíza tmavá
              NR974HX Čierna metalíza
              NR981JZ Čierna metalíza
              NR988DE Zelená metalíza
              NR999FP Zelená metalíza
              NRFSB99 Hnedá metalíza

            • ivan32
              ivan32 komentoval
              Upraviť komentár
              Páni, je toto legálne?

            • JanoS
              JanoS komentoval
              Upraviť komentár
              Nevidim jediny sukromny udaj, meno, adresa, tak neviem preco by to nemohlo byt legalne. Rovnaky zoznam si vytvoris ked si das stolicku vedla inspektoratu a budes zapisovat vsetky auta co uvidis vychadzat von.

            • Wilo
              Wilo komentoval
              Upraviť komentár
              Asi rovnako legalne ako ked vyhlasia v rozhlase nakupneho centra ze vlastnik vozidla znacky XY s ECV takou a takou sa ma dostavit ku svojmu autu. Nevidim na tom nic zle.

            • ivan32
              ivan32 komentoval
              Upraviť komentár
              Ja len že odkiaľ je zdroj tej databázy.
          • PatoM
            Member
            • May 2019
            • 40
            • martina89489
            •   

            #90
            Miroslav Rojko ďakujem za snahu, asi to bude novšia ŠPZ. Verím že každému sa to raz vráti 😁

            Komentár

            Pracuje...
            X