Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Supercharger Bratislava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #61
    Foto pre tých ktorí pochybovali o využití 6 stojanov v BA. (Sorry za kvalitu, fotil som za jazdy keď som išiel okolo a všimol som si že tam je plno)

    Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	232.4 KB ID:	15608

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Skoda ze si nesiel na SC zistit, ze ake znacky su tam. Ci sa naplna moj scenar AT, CZ, HU,PL a domaci SK. Alebo aj ine znacky.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Bohužiaľ išiel som vo vnútornom diaľničnom páse, nedalo sa odbočiť. Bolo to v nedeľu o 17:58.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      ja som tam v tedy nabíjal. Boli tam SK značky, rakúska a nemecká.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #62
    Tych 5 obsadenych stojanov musela byt nejaka akcia, chodim okolo Aupaarku kazdy den a nemal som stastie na ziadnu teslu, vzdy su vsetky stojany volne - az na nejaky spalovak niekedy. Nabijal som tam len 3x, bol som vzdy sam. Teraz asi o osmej som isie okolo - tiez tam nikto nebol - ani ziaden spalovak. Na Kaskadach som bol asi 20x, tiez som tam ziadnu teslu nestretol. Posledne minulu stredu bol sice jeden stojan obsadeny, no nie teslou - mali na jednom nabijacom mieste zlozenu paletu s nejakou technologiou :-)))
    No mozno len nemam stastie. Presiel som dnes tiez cez garaze Auparku - zatial ziadna aktivita ohladom dest. char.
    Ako vam nabija v Auparku? Mne sa zda, ze slabsie ako na inych SC.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      V sobotu okolo desiatej večer som nabíjal na kaskádach a keď som sa vracal k autu boli tam 3 Tesly, 2 SK a jedna z Ukrajiny. Ja tam skoro vždy stretnem nejakú Teslu, väčšinou Model X.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      jux mas Teslu, tak priamo z domu, sorry z auta mozes zistit ci sa niekto nenabija. Ked si vzdy nabijal bol si tam sam. Tak bud rad, aby si zachvilu nepisal, joj to boli casy, ked som na nabijanie necakal.

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      presne tak, zachvilu ked budu 3-jky urobime invaziu a nic nebude volne :-)

    • MatejN
      MatejN komentoval
      Upraviť komentár
      Prave teraz sa nabijavu 2x Ska jedno modre CZ a druhe biele na LV znackach

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Aj ja som teraz videl dve TMS BA..... nabijat v auparku, Ice6... teraz ked je teplo jazdim po BA na skutri a ist do garaze do auta pozerat kolko stojanov je obsadenych sa mi nechce. Skuter mam samozrejme elektricky - tento rok som si kupil novy-lepsi - 6,5kWh bateria, 10kW motor kratkodobo 15kW. max cca 100km/h.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Napis a pofot co to mas za skuter. Kolko sa nabija ci sa daju vymenit baterie, alebo je na pevno a skusenosti. Samozrejme nie do tohto vlakna.
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #63
    Priatelia, pribudli značky. Zaobstarajte si parkovacie kotúče

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:309,9 KB
ID:	15755

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:281,6 KB
ID:	15754

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:286,9 KB
ID:	15753

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Vyborne +++

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      No ten text "po dobu max. 2 hod. pocas nabijania" je nestastny a nesedi s teslackimi podmienkami nabijania. Navyse ked raz napisali, ze len pocas nabijania, naco dali dalsiu podmienku nelogicke 2 hodiny, ved ziadna tesla sa nenabija na SC dlhsie ako 2 hodiny, aj hodinu len malokedy. Niekto si to moze vysvetlit, ze tam moze stat 2 hodiny vzdy, co nie je pravda, ked je podmienka, ze pocas nabijania. Navyse teslacka pokuta zacne nabiehat 5 minut po ukonceni nabijania pri viac ako polovicnej obsadenosti SC. To si teraz vsetci majitelia tesiel musia zaobstarat parkovacie hodiny? Ak ich v Auparku nebudu mat, dostanu pokutu? Ved to je hlupost. Na niektorych stojanoch niektorych SC byva obmedzenie na pol hodinu, to ma logiku na vytazenych SC, ale to neznamena, ze musia mat parkovacie hodiny.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Od kedy je pokuta za blokovanie stojanu po 5 minutach od ukoncenia nabijania pri viac ako polovici obsadenosti SC? Vedel som, ze je to iba pri plnom obsadeni.
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    #64
    Je to uplne jedno, aku tabulu tam daju, pokial budu na cestach jazdit obmedzenci.

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_6292.JPG
Videní:	269
Veľkosť:1,40 MB
ID:	15772Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_6292.JPG
Videní:	261
Veľkosť:1,40 MB
ID:	15773
    Pripojené súbory

    Komentár


    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      To je asi duševný invalid.

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      To je novy typ TESLY - pickup :-)

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Ale ako pekne zaparkoval, len cez jedno parkovacie miesto. To u týchto jedincov nebýva zvykom
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #65
    Som sa ponúkal že nechám urobiť letáky nech ma aspoň kazdy možnosť nechať pekný pozdrav ale chcel som (ak existuje) logo Tesla klubu nech to má nejakú váhu. Prosím ohláste sa Stano alebo Juro.

    Komentár


    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      A ty si naivne myslis, ze keby si to nechal za stiaracom tomuto obmedzencovi, ze nabuduce by tam nezaparkoval? Toto su ludia, ktorym to je suma fuk!

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Som optimista ze dalsim 5tim mozno nie.
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #66
    Zahodte paradigmy,mozno je to ev verzia.

    Komentár


    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      tam by sa vocpala 200kWh
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #67
    Inak dnes poobede som tam nabijal a boli obsadene aj dalsie 2 stojany (kazdy na inom zdroji). Takze vykonova elektronika ficala naplno. Bol som sa pozriet u tej pekne oblozenej budy. Horna cast tych mrezovanych dveri bola tak tepla ze tam takmer neslo udrzat ruku. Takze odhadom tak 50 stupnov. A to slnko bolo za mrakmi. Nabuduce zoberiem termo kameru.
    Napriek tomu som nabijal plnym vykonom (94 kW - viac u 75 kWh baterie nikdy nejde).
    Som zvedavy co to bude robit ked bude vonku 35.

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #68
      Dalsi mrzacik na 10 rocnom aute, co nevie citat doplnkovu tabulu na parkovisku.
      Urcite byva este u mamy v detskej izbe a tankuje max. za 5 EUR.
      V odraze vo vyklade vidno policajtov, ktori sa prizerali a nemozu s tym nic robit, iba mi zamavali..

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Na vyhradenom parkovisku nemozu policajti nic urobit? Pri ZTP ci vozickaroch su velmi sikovny, tak preco nie tu? Ma to vyfuk? Ma. Je to BMW a je to tam napisane? Ano. Takze Tesla to nieje a vyhradene to pre Tesly je, tak si myslim, ze by mali konat. Kamaratovi otiahli auto aj ked stacilo dat papucu, lebo auto netvorilo prekazku, ale otah bol lepsi kseft. Skladali sme sa na pokutu vsetci. Tusim cez 1000 este korun slovneskych to bolo. Hold MP v BB je iny kader.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Myslim, ze tam ide o vlastnika pozemku. Tym, ze parkovacia plocha patri investicnemu fondu co vlastni Aupark, a nie mestu, policia nema pravomoc svojvolne zasahovat. Moze ju vsak vyzvat vlastnik (Aupark), ze na jeho ploche nezakonne parkuje vozidlo a potom mozu riesit odtah. Vsetko je to o voli a chceni. Viem, ze IKEA si toto starostlivo strazi. Parkoviska pred Avionom aj Ikeou su jej, ale chodia tam SBSkari, ktori hned nahlasuju ludi parkujucich na invalidoch a odtahovka potom promptne kona. V Auparku nechodi nikto, a teda nema kto policiu vyzvat na napravu. A na sukromnom pozemku nemozu len tak odtahovat, aj ked je poruseny predpis.

        Edit: cisto teoreticky by stalo za skusenie, nahlasit takehoto parkovaca na informaciach pri hlavnom vchode. Mozno by ta krasotinka co tam sedi nieco podnikla, ale takzo povedat ci to ma v naplni prace

        Edit2: to zachytne parkovisko pred tunelom pri Auparku - tam sa papuce rozdavaju, ale rozdiel je ten, ze toto uz nepatri Auparku (pripadne mozno aj patri, ale je riadne zaclenene do cestnej siete v zmysle vyhlasky). Tym padom tam mozu MP papucovat
        Naposledy upravené Ioniq; 14-07-2017, 20:22.

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        ani vlastnictvo tesly ti rozum neda. asi pred 2 tyzdnami som parkoval par miest vedla modelu X, ktory na preplnenom parkovisku zastavil ako ... a zabral 2 miesta. skoda, ze som neodfotil (biely model X pred hornbachom - ruzinov BA)
    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #69
      Stojan 1B je nefunkčný. Nahlasoval to už niekto?

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        To je jedno, ci to uz niekto nahlasil, alebo nie. Nahlas to aj ty. Cim viac to ludi nahlasi, tim (dufam) skor to odstrania. A je to aj potvdenie pre nich, ked to nahlasi viac ludi, ze porucha naozaj je. To, ze si to tu napisal je sice v poriadku informacia, ale tu to nik nevyriesi. Je to len info. Inac ked nefunguje jeden stojan ten druhy funguje?

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Presne tak.

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        1A funguje OK. Nahlásil som mailom.
    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #70
      Tak a už nefunguje ani 3B. 1B aj 3B sú zhasnuté a v navi svietia ako obsadené.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        To nahlasovanie e-mailom nieje asi najlepsia cesta. To nemaju nejaku HOTLINE? Na toto by mali mat. To im tan neindikuje niekde, ze je problem?

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Určite im to indikuje, keďže nesvietia a online sú zobrazené ako obsadené.
    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #71
      Prave som videl, ako policajti dali pokutu taxikarovi za statie na BA SC. A to na neho cakali minimalne 10 minut - ked som prisiel uz tam boli. Maju pochvalu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #72
        1B, 3B stale nefunguje. Tesla vie o tom.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #73
          Všetky stojany v prevádzke.

          Komentár

          • Jiri GrandPa
            Senior Member
            • Dec 2016
            • 707
            • viera8131
            •      

            #74
            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_2777.JPG
Videní:	509
Veľkosť:707,1 KB
ID:	17853 Keď sa ti nechce ísť parkovať do garáže zapoj sa a hraj sa na chytráka.

            Komentár


            • jux
              jux komentoval
              Upraviť komentár
              Dal som BL502PN do overovaca PZP a vyhodilo mi, ze BL502PN nema PZP.
              Evidenčné číslo vozidla BL502PN
              Poistenie ku dňu 01.09.2017
              K zadaným údajom nebol v databáze SKP nájdený žiadny záznam

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              ak to je nové auto (nové PZP), tak chvíľu trvá, až poisťovňa doplní PZP do evidencie, nakoľko uzatvorila poistenie pred prvým prihlásením vozidla, takže to nič neznamená. Alebo si to myslel, že s PZP by mohol nabíjať ?

            • 1fisker
              1fisker komentoval
              Upraviť komentár
              To vyhľadávanie nie je spoľahlivé, skúšal som pár áut a nevyhľadalo to správne

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              To bola nejaká predvádzačka asi lebo mal popísané boky Audi Q7 E-tron.

            • gamcik
              gamcik komentoval
              Upraviť komentár
              je to hybrid 17,7 kwh bat. cca 40-50 km dojazd, 3,0 tdi palubna nabijačka 7 kwh , bez rychlodobijania, na 220v 6-7 hod 7kwh 2,5 hod

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              gamcik - este sa vratim k tej Q7 - pises bez rychlodobijania - to nema CCS? Len obyc zasuvku?

            • jux
              jux komentoval
              Upraviť komentár
              plug in-y nemavaju DC nabijanie, maju prilis malu kapacitu baterie aby zvladla dc nabijanie.

            • gamcik
              gamcik komentoval
              Upraviť komentár
              nema CCS, len typ 2
          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #75
            Pozor Tesláci, nepokakať sa, niekto ďalší tam bol tiež ...
            [priezvisko]@me.com

            Komentár


            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              A aj nabil? Lebo ak hej klobúk dole.
              Samozrejme že nie, ani nemohol pretože SuC dáva jednosmerný prúd!
              Nejde o to, že tam niekto príde a skúsi, či nenabije, ale o to, že keď tam parkuje tak blokuje miesto (keďže bežne tam stoja 1-2 spalovaky) úplne zbytočne. Nabijal som tam pol hodinu dnes podvečer a všetkých 6 miest bolo obsadených, z toho 3 ne-Teslami. Neviem či to v Auparku poznáš ale je tam spústa parkovacieho miesta v podzemnej garáži zadarmo.

            • Miroslav Rojko
              Miroslav Rojko komentoval
              Upraviť komentár
              Nenabil som, ale aspoň foto mám. Dnes mám aj foto zo Senj superchargera, aj keď tam to nie je zadarmo, je to na platenom parkovisku za 5 kún na hodinu. Nemajú mať nabíjačky Tesly zdarma ?

            • jeeff
              jeeff komentoval
              Upraviť komentár
              Keby si mal Teslu mal by si parkovanie zadarmo. Nikdy som tam neplatil, vzdy mi otvorili rampu. Verim ake ze snad coskoro otvoria Otocac, uz zacali konecne tahat napajaci kabel.
          Pracuje...
          X