Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Lidl sklad Sered

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Lidl sklad Sered

    Nová 27, Sereď-Nový Majer
    Popis:
    DC nabíjačka: DC: 1xCHAdeMO 44 kW, 1xCombo 50 kW, AC: 1xTyp-2, 22 kW (len pre zamestnancov)
    AC nabíjačka: AC: 2xTyp-2, 22 kW (verejná)
    GPS: 48.277278, 17.696830
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Lidl - Rýchlonabíjačky pred Lidlom
    Na mape:

    Foto:

    Toto je nabíjacia stanica Lidl sklad Sered. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Worelteam
    Junior Member
    • Nov 2016
    • 5

    #2
    Dnes cca 22:00 . Vratnik nepusti dnu, zevraj nefunguje

    Komentár

    • Worelteam
      Junior Member
      • Nov 2016
      • 5

      #3
      Vie niekto ako vybavit povolenie na nabijanie?

      Komentár


      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Treba povedať, že ste z BREEAM.
    • Martin V
      Member
      • Jun 2014
      • 46

      #4
      Mate niekto info ci ta nabka funguje? Repektive ako je pristupna ?

      Komentár

      • jozefhein
        Member
        • Feb 2017
        • 47
        •   

        #5
        Bol som sa tu dnes pozriet. AC nabijacka je mimo oploteneho arealu, pristupna. Bez kabla, treba mat vlastny.
        DC nabijacka je v oplotenom areali za vratnicou. Vratnik stale hovori, ze je pokazena..

        Komentár

        • Vilo
          Member
          • Sep 2017
          • 129
          •   

          #6
          Teraz som na parkovisku. Vratnik nevie o ziadnej nabijacej stanici. Ani DC ani AC.
          AC nabijacia stanica je z vonkajsej strany plotu asi 150m za vratnicou.
          Kedze som sem dosiel s dojazdom 8km, som rad, ze je plne funkcna :-)

          Komentár

          • TeslaBrno
            Junior Member
            • May 2015
            • 2

            #7
            Zkousim se tam posledni rok nabit a vzdy bez uspechu. Kdyz jsem na chargemap objevil, ze tam jeste jedna za plotem, zkousel jsem vjet a vratnik hlasi, ze ani jedna nabijecka nejede a ze ani nikdy nejely. Ta venkovni je rwe (innogy), appka nenacte ani qr kod, ani identifikacni kod. A tato stanice neni ani na mape. Proste na tuto stanici nespolehat!!

            Komentár

            • smis
              Junior Member
              • Sep 2018
              • 3

              #8
              Kratky updejt: dnes po diskusii so straznikmi: rychlo nabijacka co je vo vnutri arealu je pre riaditela a vstup dnu sa vybavit neda a AC nabijacka co je dostupna z vonku pri plote je nepouzitelna (permanentne vypnuta / nezapojena)

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                milé. pan riaditel ma električku? to je ten, co sa foti na vsetkych odovzdavkach vyhernych aut?
                Mozem zo zaujimavosti oslovit Lid s tym, ze som dostal takuto info, nech daju oficialne stanovisko. Je to od nich zvlastny krok. Celkovo sa mi zda, ze sa trochu zasekli a ziadne nove miesta nepribudaju narozdiel od CR.

              • smis
                smis komentoval
                Upraviť komentár
                To by ma zaujimalo ako sa vyjadria, kludne im napis. Keby tato rychlonabijacka je pristupna verejnosti, tak by to bolo urcite prakticke.. inak v Liptovskom Mikulasi stavaju novy Lidl a tak som sa ich pytal, ci planuju spravit nabijacu stanicu aj tam a tu je odpoved:

                Dobrý deň,

                chceli by sme sa Vám poďakovať za Váš podnet a radi by sme Vás informovali o tom, že pri novej predajni Lidl v Liptovskom Mikuláši na Revolučnej ulici bude zrealizovaná iba príprava pre elektromobily. Momentálne sa nabíjacie stanice testujú len na vybraných filiálkach. V prípade úspešných výsledkov sa v budúcnosti budú inštalovať aj na predajniach, kde máme, resp. budeme mať prípravu pre tieto nabíjacie stanice.

                Dúfame, že aj napriek tomu zostanene našim verným zákazníkom a aj naďalej môžeme našimi službami prispievať v Vašej spokojnosti.

                Vopred Vám ďakujeme za pochopenie a želáme Vám ešte príjemný deň.

                S pozdravom,

                Váš Lidl tím

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                napisal som im mail priamo na sered. Kontakt mam z odpovede ked som zistoval moznosti dalsich nabijaciek v okoli TT. nikoho som nemenoval, nespominal som ani vratnika, iba ze zamestnanci davaju taketo info a ze kde je pravda.
                Ak potvrdia, ze su v seredi nekamarati a nikoho tam nechcu, mozme tie nabky rovno vyhodit z mapy.
                dam vediet co odpisu.
            • smis
              Junior Member
              • Sep 2018
              • 3

              #9
              Oka, daj vediet potom.

              Komentár

              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 853
                •   

                #10
                takze oficialne stanovisko Lidl Sered:

                Dobrý deň,

                nabíjačka v areáli skladu je určená - výhradne - pre interných zamestnancov so služobnými automobilmi.

                Nabíjačka mimo oploteného areálu - teda na parkovisku je určená zamestnancom a verejnosti.

                Je už plne funkčná. A teda je Vám plne k dispozícii.

                Bola dočasne odpojená z dôvodu nutnosti napájania iného el. zariadenia.

                Pokiaľ budete mať opäť akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať cez hotline, nie cez personál.

                Potom vznikajú zbytočné nejasnosti. Personál skladu nemusí byť informovaný a môže dochádzať k takýmto zbytočným nedorozumeniam.


                Ďakujeme veľmi pekne za Váš podnet a prajeme príjemný deň.

                Komentár


                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  navrhujem tym padom aby sa QC na tomto mieste vyhodilo z mapy, kedze je to nepouzitelne.
                  Priznam sa, ze nechapem zmysel vlastnej nabijacky pre zamestnancov a nedovolenia pouzivat verejnostou. To naozaj musi mat pan riaditel elektromobil a toto si presadil, lebo dost pochybujem, ze skladnik zo Serede co dostane 500-600 v cistom bude jazdit do prace elektrickym autom a rovnako sa mi nezda, ze by lidl mal svoj firemny vozovy park elektricky :-/ V tomto zatial evidujem pozitivne len Billu.

                • Daliborko
                  Daliborko komentoval
                  Upraviť komentár
                  A aj keby skladník chodil do práce na EV, tak sa počas šichty bude nabíjať na AC, nie na DC

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  hlavne DC rychlonabijacka je uplny nezmysel ale budis...
              • Speedo
                Junior Member
                • May 2019
                • 1

                #11
                Dobrý deň,

                ďakujeme za Váš e-mail z 21. 5. 2019.

                Ako Vám už bolo oznámené v predchádzajúcom e-mailu: služba je bezplatná avšak určená výlučne pre zamestnancov spoločnosti Lidl a návštevy obchodných partnerov na logistickom centre.

                Nie je určená pre verejnosť.

                Prajeme Vám príjemný deň.


                S pozdravom

                Martina Hrdličková
                Zákaznícky servis

                Tel.: 0800 00 50 95
                Web: www.lidl.sk/kontakt

                Komentár


                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  musia z nas mat radost, ked sa ich na to stale viaceri pytame
                  nevadi, nech vidia, ze elektromobilita zije. Lidl uz velmi dlho stagnuje s akymkolvek smerom nieco rozsirovat.
              • dango
                Moderator
                Gold Member
                • Nov 2014
                • 693
                •   

                #12
                AC stlpik (2x typ2 bez kabla) je na parkovisku pre zamestnancov plne funkcny. DC stojan za hradbami...

                Komentár

                • E-Up!
                  Member
                  • May 2020
                  • 87
                  •   

                  #13
                  Nabíjacie stojany AC sú dlhodobo nefunkčné, počas pracovných dní nabíjacie miesta sú blokované zamestnancami Lidl.

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X