Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

LIDL Nova Dubnica

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    LIDL Nova Dubnica

    SNP 1/1, Nová Dubnica
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 50 kW, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2, 22 kW
    GPS: 48.941853, 18.136267
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: Funguje len keď je Lidl otvorený
    Prevádzkovateľ: LIDL - Rýchlonabíjačky pred Lidlom
    Email:
    Tel:
    Webstranka: lidl.sk
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	lidl-nova-dubnica.jpg Views:	1 Size:	351.8 KB ID:	12685


    Toto je nabíjacia stanica Lidl Nova Dubnica. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • curgali
    Member
    • Jul 2014
    • 310
    •   

    #2
    Chcem upozorniť elektromobilistov, že nabíjačka pred Lidlom v Novej Dubnici je stále pre DC nabíjanie nefunkčná a ešte má problém, že aj pri AC nabíjaní im stále vyhadzuje istič. Ten ale po upozornení nahodia. Podla vyjadrenia pracovníka Lidl, stále čakajú na servisného technika, ktorý jemu z neznámych dôvodov stále nechodí a nevie kedy príde. Už to trvá mesiac, a oprava v nedohľadne. Možno by nebolo zlé dať upozornenie na mapu nabky.sk. Nabíjačku budem pravidelne sledovať a dám vedieť v prípade odstránenia závady.

    Komentár


    • Martin V
      Martin V komentoval
      Upraviť komentár
      Dakujeme za cenne informacie!
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #3
    Ďakujeme za snahu a vynaložené úsilie.

    Komentár

    • curgali
      Member
      • Jul 2014
      • 310
      •   

      #4
      S potešením vám môžem oznámiť, že nabíjačka ABB pred Lidlom v Novej Dubnici je plne funkčná a schopná nabíjať cez AC aj DC. Dnes som nabil cez CHAdeMO 9,64 kWh za 18 min. Poprosil by som aby sme boli voči Lidlu korektný a aspoň niečo si tam kúpili, keď sa nám bude auto nabíjať.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Daju sa tam nabijat aj dva auta naraz? A komunikuje to aj v slovencine?
    • curgali
      Member
      • Jul 2014
      • 310
      •   

      #5
      Slovencina tam nie je. Neviem ci sa daju nabijat dve auta. Nestretol som tam druhe EV aby som to vyskusal. Ak niekto pozna tieto ABB nabijacky nech sa vyjadri.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #6
        Podľa druhu nabíjačky som si istý, že tam sa budú dať nabíjať dve autá naraz len keď sa použije jedno AC a jedno DC.
        Super že už tam je sneh odhádzaný. Minule som sa ledva k nej dostal cez ten sneh.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #7
          Presne tieto nabíjačky používa rakúsky Smatrics. A podporujú paralelne nabíjanie.

          Komentár


          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            To hej, ale jedno AC a jedno DC.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Paralelne nabijanie dvoch aut - jedno DC a jedno AC podporuju aj trojite nabijacky ZSE v Bratislave. Obsahuju jednu DC nabijacku, ku ktorej sa podla potreby pripoji pozadovany konektor chademo alebo combo. AC kabel type2 na nich funguje vzdy.

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            OK mozno by nebolo od veci napisat - vysvetlit ak viete, ako sa da zistit pri pohlade na stojan ci sa da, alebo neda nabijat aj dvom EV naraz.
        • dango
          Moderator
          Gold Member
          • Nov 2014
          • 693
          •   

          #8
          Pekny krok od Lidlu. Kazdy normalny clovek by mal pocas nabijania spravit aj nakup. Super, ze zainvestovali do ABB a nie DBT

          Komentár

          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #9
            Dnes som otestoval duálne nabíjanie pri Lidl Nová Dubnica. Na AC nabíjala Ampera cez redukciu Typ 2 - Typ 1. Ja som prišiel napojil som sa na CHAdeMO cez DC a obe autá sa pekne nabíjali. Inak nabíjačka funguje výborne a bez porúch...

            Komentár

            • gomec
              Junior Member
              • Apr 2017
              • 1

              #10
              Zdravím přítomné. Předevčírem, t.j. 16.4.2017 jsem chtěl nabíjet, bohužel nepovedlo se. Nevím jestli to bylo z důvodu toho že byl státní svátek a LIDL neměl otevřeno a proto nefungovala i rychlonabíječka, nebo co se stalo, ale den před tím nebyl problém, nabil jsem bez problémů. Jel jsem KIA Soul EV-čkem a nabíjel na Chademo. Nevíte někdo víc podrobností k tomuto? Dík.

              Komentár


              • curgali
                curgali komentoval
                Upraviť komentár
                Nabíjačka pri Lidli je postavená len pre ich zákazníkov. Z toho dôvodu je aktívna len počas prevádzkovej doby Lidlu. Inak je vypnutá...pozor na to !!
            • enfko
              Member
              • Dec 2014
              • 183

              #11
              Je 15:20 a nabijacka je vypnuta a Lidl je otvoreny. Takze nespoliehat sa na nu!

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Ak bol obchod otvoreny, tak by som sa siel spitat, ci to len zabudli zapnut, alebo v akych dnoch a hodinach nabijacka funguje. A mozno bol iny problem.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #12
              Nabíjačka je postavená hlavne kvôli ich účelom. Lidl plánuje rozvoz potravín a bude nato používať svoje elektrické autá.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Niekto tusim na fore pre nich jazdi a funguje to tak tusim vo Svajciarsku.
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #13
              Dnes 10.5.17 som tam bol doobeda aj večer, večer po pripojení vypisovalo ERROR a nie je možné nabíjať. Pozor na slabo zastrčený kábel, po odpojení a znova pripojení poriadne silne už išla, takže pri chybe to nevzdávať, nemusí to byť pokazená nabíjačka. Ako vidieť na fotke, konektor nemá spodnú kovovú páčku a to môže byť príčina, že ho treba silno zastrčiť.
              Doobeda kvôli ostrému slnku som nevidel, že nie je stop a normálne som vytiahol kábel z auta - aj keď bolo v aute LOCK, aby sa nedal vytiahnuť. Asi to pre tento konektor neplatí.
              [priezvisko]@me.com

              Komentár

              • Vilo
                Member
                • Sep 2017
                • 129
                •   

                #14
                Na tejto nabíjacej stanici sa vyskytujem pomerne často. Väčšinou je voľná. Raz som na nej nabil aj cez štátny sviatok, inokedy som 10 minút pred otvorením nenabil. Zrejme to zapínajú/vypínajú manuálne a tak to občas zabudnú zapnúť/vypnúť.
                Dnes okolo obeda som opäť nenabil. Bol tam Leaf, ktorý bral 20kW z Chademo a mne už na AC vypísalo, že sa začne nabíjať, keď bude dostupný výkon. Takže tie číselka čo tam majú 43/50/50kW sú maximálne hodnoty, ale reálne to majú obmedzené asi na tých 20kW, lebo ten Leaf ešte nemal 80% a čakal by som že bude cucať viac. A moju 11kW nabíjačku to nepripojilo.
                Ešte taká pikoška... AC konektor je asi trochu poškodený, už viac krát sa mi na tejto nabíjacej stanici stalo, že som z auta nevedel konektor odpojiť, auto hlásilo chybu zámku, inde sa mi to ešte nestalo.

                Komentár

                • Teq
                  Teq
                  Member
                  • Nov 2017
                  • 240
                  •   

                  #15
                  Nefunguje, nespoliehat sa na nu. Skusal som aj reboot a pytal sa v Lidli, ma poruchu a musi sa opravit.

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X