Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Supernabíjačky - Supercharger

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #31
    Graz je už otvorený tiež. To bolo posledné miesto potrebné na jednoduchý prístup do Chorvátska.
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	file.php?id=12149&t=1&sid=7cc53b4bb6c4c856e6c3cd4b20cfc85c.jpeg
Videní:	205
Veľkosť:138,3 KB
ID:	5174
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #32
      Tesla zacala stavat prvy Supercharger u nasich severnych susedov v meste Poznan.
      Presna adresa:
      City Park Hotel & Residence, Wyspiańskiego 26A, Poznań

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #33
        A co Cechy a Slovensko? VIeme nieco nove o tomto? Lokality terminy...???

        Komentár


        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Supercharger bude na Slovensku zatiaľ len jeden a to v Trenčíne pri OC Laugarício..

        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Odkial je tato informacia? Pride mi to ako nie moc dobra lokalita... :/

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Je to z toho najlepsieho zdroja. A ktorá lokalita je podľa vás najlepšia?..Treba si uvedomiť že Supercharger slúži na dobíjanie aut čo cestuju a križuju europu. Tesla stavia nabíjačky každých cca 200 km. Wien - Trenčín = 200 km. Je to križovatka západ východ. NL -D - CZ - SK - a dalej. Lepšiu lokalitu nepoznam. OC Laugarício ma všetko, aby mohol motorista stravit zmysluplne čas. Ma potrebnu el. infraštrukturu. Je len 4 km od dialnice co bude križovať celu SK. Asi preto...

        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          A kto ide do Bystrice, tak ten sa moze... Krizovatka D1 a R1 u Trnavy mi prisla ako miesto kade jazdi kazdy ak chce ist daleko. Trencin pokryva len jednu cestu Slovenskom.

          Od Viedenskeho Superchargeru je to 211km. Odbocka z dialnice pridava +7km a spomaluje o 14 minut.
          Taky One Fashion outlet Voderady pridava +3km a spomaluje len o 7 minut a od Viedne je 129km.

          Proste som si myslel ze logicke by bolo nieco ako Trnava+Ruzomberok. Ale ak je to potvrdene tak je to holt tak. (Preco tolke tajnosti??)Dufam ze druhy potom bude na Tekovskych Nemcoch

          Mimochodom EV Trip Planner mi na Wien-Kosice vravi 480 rated km po R1 a 547 rated km po D1. Prostriedok na R1 je Nova Bana, prostriedok na D1 je Povazska Bystrica.
          Naposledy upravené JanoS; 25-08-2015, 19:16.

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Trenčín je na tahu z Brna. Ked niekto ide z nemecka nebude odbocovat kôli nabíjaniu na Trnavu..co je cca 120 km od Wiedne. To je samozrejme len moja uvaha prečo tam. Počkame si ci to tam skutočne postavia. Je to na 99% iste..

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Tiez som si meral tu lokalitu, ze kolko je od SC z Viedne, ktora je najblizsie. Tiez som si meral niektore useky v Nemecku,
          Norsku kde su uz SC. Vyslo mi aj to, ze niekde boli SC na oboch stranach dialnice a niekde boli len 32km od seba. Ale je to tak
          asi v priemere cca +- 200km. Kazdy by to chcel mat v blizkosti kade sa pohybuje. Toto si riesi Tesla sama a navise nevieme kde
          budu SC v PL, CR a HU. Aj toto zohrava svoju rolu. V BA asi SC budu, ale az ked bude aj showroom v BA a to je cista spekulacia
          z mojej strane a kde ma Tesla SC, ci showroom ci servis centrum, tam sa da nabijat. Na Slovensku tu mame 3 regiony a ak bude
          SC v Trencine a pokryje to tah D1 smer CR, PL, HU, A, tak by bolo fajn mat potom niekde este v BB to mate na vsetky smery
          sever smer RK a DK, juh cez ZV na Sahy, zapad na NT, TT a BA aj vychod aj ked nie cez R2ku. A KE ci PO na vychode.
          Ale neprebiehajme. Ked Tesla spravy celu Europu a potom ju zacne zahustovat, tak uvidime ako to nasledne aj z prichodom
          Modelu III dopadne.
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #34
        http://www.hybrid.cz/tesla-otevrela-...y-ve-spanelsku

        Komentár

        • denial
          Member
          • Jun 2014
          • 322

          #35
          vie niekto viac o tomto ?

          http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...m_campaign=rss

          ..
          Jako časté uživatele místních Superchargerů Vás žádáme, abyste používání Superchargerů omezili ..

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #36
            Je to tak, rýchlonabíjanie batériam škodí. Aj Nissan odporúča nabíjať aj pomaly, nieleno na Chademo. Môžem potvrdiť, že strata kapacity batérií je dosť výrazná.
            Supercharge mali byť využívané len na dlhšie trasy, ale je teraz zvláštne, že Tesla sa ich používanie snaží obmedziť. Bohužiaľ, nie je všetko zlato čo sa blyští. Uvidíme čo prinesie budúcnosť.

            Komentár

            • MravecSK
              Member
              • May 2014
              • 214

              #37
              Nie obmedzit, Tesla posielala listy, resp. maily majitelom ktori SC zneuzivali, ze si mylia pojmy s dojmami a nepouzivaju SC na to, na co su urcene. (Supercharger abuse). To znamena pouzivali to na nabijanie v ramci cesty do prace a mesta a nie na to co boli urcene na cesty medzi SC, v ramci dlhych tras. Ani pred tym, ani teraz neboli urcene na to, aby si niekto suploval nabijanie doma.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #38
                Rozdiel medzi sietov superchargerov v obdobi leta 2014 - 2015
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	America.jpg
Videní:	152
Veľkosť:52,6 KB
ID:	5616
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Europa.jpg
Videní:	197
Veľkosť:47,7 KB
ID:	5617 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Asia & Pacific.jpg
Videní:	182
Veľkosť:36,1 KB
ID:	5618

                Komentár

                • MravecSK
                  Member
                  • May 2014
                  • 214

                  #39
                  Ma niekto nejake info o tych SC na SK? Na mapke, este ani nie je zeby cakali na povolenie..a to mame koniec roka pomaly.

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #40
                    Na nabíjačkách na Slovensku sa intenzívne pracuje.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • MravecSK
                      Member
                      • May 2014
                      • 214

                      #41
                      Vies aj definitivne lokality?

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #42
                        No Tesla by mala pomali vyhradit aspon jedno miesto cisto len pre Teslu Model X s privesom. Majitelom sa to pri nabijani odpajat nebude chciet.
                        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Model X a prives 1.jpg
Videní:	191
Veľkosť:179,8 KB
ID:	5942

                        Komentár

                        • JanoS
                          Member
                          • Aug 2015
                          • 95
                          •   

                          #43
                          Nemame nejake nove insider spravy o Superchargeroch na SK?

                          Komentár

                          • MravecSK
                            Member
                            • May 2014
                            • 214

                            #44
                            Moj tip je, ze ak sa nezacali stavat teraz, resp. sa uz nestavaju tak si pockame na 2016.

                            Komentár

                            • ICE666SVK
                              Senior Member
                              • Jul 2014
                              • 1997

                              #45
                              Tak konecne nejaka zmena na mape superchargrov v Europe je vidiet pripravovane body aj na mape CR, SR, PL ale aj dalsie v Spanielsku, aj Chrovatsku dokonca Turecku. Slovakov mozu tesit 2 miesta. Nechem hadat kde asi ale mozno niekto bude vediet viac.
                              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Bez názvu.jpg
Videní:	193
Veľkosť:438,6 KB
ID:	6450

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X