Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako lahko zistit, kolko fazovu nabijacku ma EV

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Ako lahko zistit, kolko fazovu nabijacku ma EV

    Jednofazovu nabijacku maju vsetky EV, ktore maju type1 konektor a tie EV s type2 konektorom, ktore nemaju osadene kontakty 2. a 3. fazy
    napr. stary aj novy LEAF, BOLT/AmperaE, MB e-drive, stare BMW i3, IONIQ, UP, stary e-golf, ION, ...
    Na fotke je stary BMWi3
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziuMeno:	Videní:	1Veľkosť:235,2 KBID:	18690







    Dvojfazovu nabijacku ma novy e-golf - ma na type2 konektore osadene kontakty 1. a 2. fazy
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziuMeno:	Videní:	1Veľkosť:1,12 MBID:	18691






    Trojfazovu nabijacku maju EV s type2 konektorom, ktore maju osadene vsetky 3 fazove kontakty.
    napr.: Tesly, ZOE, nove BMWi3... na fotke je ZOE
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziuMeno:	Videní:	1Veľkosť:1,39 MBID:	18692








    Samozrejme je mozne, ze napriek osadenym kontaktom moze mat EV menej fazovu nabijacku, no zatial to na vsetkych, co som pozeral sedelo - vzdy poctivo setria na kontaktoch, ktore nie je treba.

    Naposledy upravené jux; 04-10-2017, 15:44.
Pracuje...
X