Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vlastná sieť nabíjacích staníc

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #31
    Od vcera je na PlugShare k videniu druha bodka na mape Residential Charges v oblasti Bratislavy.
    Za mesiac bude Tesla Wall box aj podporovany energiou zo slnka a pribudne CEE16/3F konektor. Ked pojdete k jazeru v Ivanke (500 m) alebo do Metra zastavte sa na kus reci a par miliard elektronov
    Treba sa dopredu telefonicky ozvat lebo niekto musi byt doma aby otvoril branu, nie je to (zatial) do ulice.
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 02-03-2017, 05:28.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      pecka, vdaka

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      niekto má kopu rečí, niekto nereční, ale koná. nehľadá ako sa nedá, ale vyrieši!
      vďaka!

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      Caute,

      chystam nieco podobne :-)

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Ja sa dufam tiez v priebehu roka pridam. len najprv dostavat. :-)

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      Jiri, neuvazol si to dat aj na evmapa.cz ?
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #32
    Nabijacka pri Metre v Ivanke pri Dunaji - CEE16 alebo CEE32 myslite, ze ma vyznam? Prv kym pojdem za sefom Metra v IPD, aby dal k dispozicii "stavu" von, chcem sa vas opytat ci to ma vyznam. Nie je to pri dialnici a je to na ceste uz von z Bratislavy tak si nie som isty.
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 02-03-2017, 18:24.

    Komentár


    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      význam - aký čas strávi priemerne nakupujúci - aj ak by "iba" kúril/chladil auto. detto "udržoval" batériu. v LÍDLi je kratšie (aj iná nabíjačka).

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Skôr som myslel na tých čo prechádzajú okolo. Myslím, že do Metra nechodia ľudia na malé nákupy.
      Na rýchlonabíjačku fondy nemám ale 22 kW už by mohlo zaujímavé, či?
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 02-03-2017, 10:11.

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Asi skor ako marketing ze myslia na svojich zakaznikov a vystrcili 16A resp. 32A. Ale kazda nabijacka sa pocita aj ked je na konci resp na zaciatku :-) BA
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #33
    Pôvodne zverejnené od Jiri GrandPa Pozrieť príspevky
    Od vcera je na PlugShare k videniu druha bodka na mape Residential Charges v oblasti Bratislavy.
    Za mesiac bude Tesla Wall box aj podporovany energiou zo slnka a pribudne CEE16/3F konektor. Ked pojdete k jazeru v Ivanke (500 m) alebo do Metra zastavte sa na kus reci a par miliard elektronov
    Treba sa dopredu telefonicky ozvat lebo niekto musi byt doma aby otvoril branu, nie je to (zatial) do ulice.
    K videniu moc nie je. Viď prílohu. Plus tá mapa nie je moc aktualizovaná, chýba tam veľa staníc. Odporúčam dať, ak je to verejná stanica, aj na našu mapu: www.nabky.com
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #34
      Ja pouzivam len gumene kable bud H05RR-F alebo H07RN-F. Obe tieto rady gumenych kablov maju maximalnu prevadzkovu teplotu 60 stupnov, ale este zaujimavejsie je, ze este aj pri hlboho minusovych teplotach su takmer rovnako flexibilne ako pri izbovej teplote. (su flexibilne dokonca pri -55 stupnoch celzia) . Plastove kable, su sice o nieco lahsie, ale su menej mechanicky odolne, maju nizsiu hornu teplotu a hlavne mi na nich vadi, ze pri nizkej teplote su neprijemne neohybne.
      Gumene kable maju pre svoju vyssiu dovolenu prevadzkovu teplotu aj vyssie dovolene prudove zatazenie ako plastove pri rovnakom priereze medi .

      Komentár

      Pracuje...
      X