Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

darujem (vymenim za pivo :) ) GW kredit

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 697
    •   

    darujem (vymenim za pivo :) ) GW kredit

    Ahojte,

    mam na karte 15eurovy kredit, ktory je platny do konca augusta a nemam ho ako vycerpat. Preto ponukam zapozicanie karty, pripadne aktivacia nabijania na dialku cez mobil na vycerpanie tohoto kreditu. Zvoleny program je ENERGIA, cize platba za kWh (~33 volnych kWh)
    Primarne oslovujem ludi, ktorym sa chcem za nieco odvdacit.
    Peterka - posuva ponuku dalej
    otvoreni su este Jiri GrandPa jux Franto_01

    ozvite sa mi hocikto a ak tito uprednostneni pani nevyuziju ponuku bankara, ponuka plati pre najrychlejsieho
  • Franto_01
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #2
    dango, vsak do konca augusta to spolu minieme :-). Urcite sa vyberiem aj do BA, ak sa nechystas na Liptov.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      od stredy/stvrtka budem na par dni na liptove, tak sa ti ozvem

    • Franto_01
      Franto_01 komentoval
      Upraviť komentár
      :-).
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    Keby som potreboval nabit na GW, ozvem sa, ale v prvom rade minajte vy, co mate mensie baterky.

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #4
      Vďaka za ponuku. Ja mám však také karty dve a ešte som ich nepoužil :-). Rad posúvam ďalej.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1998

        #5
        Ja len offtopic. Nema GW uz len pausal? Lebo ty tu pises kredit. Takze pri GW je mozne kupit si aj kredity? Tu sa o kreditoch nic nepise, https://greenway.sk/wp-content/uploa...NAL-1.4.18.pdf

        Komentár


        • Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          ICE666SVK kreditom myslel zľavu vo výške 15 €
          http://teslaclub.sk/forum/všeobecné-...5914#post25914
          "Aby sme nabili Vaše letné cestovanie pozitívnou energiou, venujeme všetkým existujúcim zákazníkom 15 EUR kredit na letné nabíjanie. Kredit je automaticky pripísaný účet každého zákazníka a je platný do 31. augusta 2018. Noví zákazníci, ktorí sa registrujú do 31. augusta 2018, dostanú letný kredit na nabíjanie vo výške 10 EUR."
      Pracuje...
      X