Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Operatívny leasing

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juraj_d
    Junior Member
    • Jul 2018
    • 1

    Operatívny leasing

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, čo hovoríte na možnosť kúpy Tesla Modelu S na operatívny leasing. Ide mi o to, že sa chcem vyhnúť vlastneniu jedného auta na dlhšiu dobu, rád by som využil služby spoločnosti leaseplan, ktorú mi odporúčal švagor. Je možnosť kúpy takéhoto vozidla tabu? Máte nejaké skúsenosti s podobnou kúpou? Dolu prikladám adresu, budem rád za akékoľvek komentáre a rady. Ďakujem, s pozdravom, Juraj!
    Oslovte lídra pre operatívny leasing áut na Slovensku. Spokojní zákazníci, dlhoročné skúsenosti a profesionalita nášho tímu sú zárukami Vášho úspechu.
  • jozef_pluhar
    Junior Member
    • Aug 2018
    • 1

    #2
    Podľa mňa je operatívny určite jedna z ciest pri tesle.

    Komentár

    • Joe79
      Member
      • Sep 2018
      • 71
      •   

      #3
      Pri Tesle X jedina moznost ako si dat EV do nakladov firmy...

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Preco?

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Je to len čiastočná pravda, zdravá firma s hospodárskym výsledkom k zdaneniu nad 12000€ si dá celý odpis Tesla X do nákladov. Joe79 myslel firmy so ziskom menším ako 12000, ktoré majú limitovaný odpis auta z ceny 48000.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Sorry, ale firma so zdanitelnym ziskom pod 12 000€ kupuje "sluzobne" auto za 100 000? Hm, hm...

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Ala Tesla ? Elon by u nás neodpísal ani jednu servisnú Teslu, keby mal stále stratu.

        Resp. aj u nás sú podnikatelia, ktorí majú prácu ako koníčka a nie pre zisk.
    • Joe79
      Member
      • Sep 2018
      • 71
      •   

      #4
      Miroslav Rojko Ano presne to som mal na mysli, dakujem za doplnenie.
      Jiri GrandPa Vies o nejakom zakone, ktory by to obmedzoval / zakazoval? Alebo ideme kategorizovat ludi a firmy na zaklade toho, ake auto si chcu kupit na podnikatelske a / aj sukromne ucely? Podla teba mozno ani na toho Ioniq-a nemam narok. Moj nazor je, ze pokial to je v zmysle platnej legislativy, tak v tom nevidim ziadny problem. Operativny leasing na 10 / 15 / 20 rokov a mas priame naklady. Moja otazka skor znie, ci uz sa niekto s takouto poziadavkou, alebo ponukou z lizingovky stretol.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Bussineslease robí Tesly. Skús cez nich. Jeden tu na fóre cez nich má auto a je spokojný.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        aj keď po prerátaní, čo ušetríš na dani z nelimitovanej odpisovej ceny auta, to a ešte niečo navyše dáš leasingovke a auto nie je stále Tvoje
    • jeeff
      Member
      • Nov 2015
      • 192
      • lubos1519
      •   

      #5
      Ja mam Teslu na operativny leasing od Business Lease. Neviem ako teraz, ale ked som ju bral bol Business Lease vyhradny partner Tesly pre operativny leasing pre SK aj CZ trh (maju na to s Teslou nejaku zmluvu). Cenu mi robili na pockanie podla konfiguracie z Tesla stranky (dala sa tam niekde vytlacit konfiguracia do PDF), pozadovaneho najazdu km a pozadovanej doby leasingu.

      Ja mam auto na operak z dovodu pohodlnosti, je mi jednoduchsie nechat riesit servis leasingovku ako to riesit sam.

      Komentár

      • ivan32
        Member
        • Sep 2014
        • 178
        •   

        #6
        jeeff Prosím ťa keď prerátaš cenu tvojej Tesly voči tvojej splátke koľko by mohla vyjsť splátka na model 3 cez operatívny leasing? Keď rátaš cenu cca 40000€. Tiež nad tým špekulujem.

        Komentár


        • jeeff
          jeeff komentoval
          Upraviť komentár
          Myslim, ze sa to len prepoctom spravit neda, ale orientacne, ak hovoris o 40k s DPH tak po prepocte to vyslo na 680 eur mesacne s DPH - 6 rokov, 25 000 km rocne, poistky, dane, pneu, servis, nahradne vozidlo, dialnicna znamka (a samozrejme dovoz, registracia...).

        • Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          Keď som kupoval Ioniq-a v 05/2017, tak som tiež kontaktoval Business Lease Slovakia. Cenníková cena Ioniq-a bola vtedy 36 990 € s DPH (30 825 € bez DPH) a poslali mi CP na cenu 607 € / mesiac bez DPH - 5 rokov, 25 000 km ročne.
      • ivan32
        Member
        • Sep 2014
        • 178
        •   

        #7
        Vďaka. Myslel som 40K bez DPH ale aj tak keď si človek uvedomí čo všetko v tom je (hlavne poistka a neprebádané vody ohľadom servisu) a mne by stačilo 15000km čo má vplyv na cenu a keď si uplatníš DPH a o 2/3 nižšie náklady na pohonné látky tak je nad čím rozmýšlať.

        Komentár

        • ivan32
          Member
          • Sep 2014
          • 178
          •   

          #8
          A po šiestich rokoch ti ponúkajú auto si odkúpiť za koľko precent pôvodnej ceny???

          Komentár


          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Odkup po 6 rokoch je za cca 20% povodnej ceny (ak to dobre ratam).
        • ivan32
          Member
          • Sep 2014
          • 178
          •   

          #9
          Veľká vďaka, môžem počítať, špekulovať, rozmýšlať..... .

          Komentár

          Pracuje...
          X