Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

burania

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    burania

    Ahojte,

    zakladam nove vlakno, kde sa mozeme postazovat na buraniu voci/vramci elektromobility.

    Moj dnesny prispevok:

    Verejny stlpik s typ2 takmer denne vyuzivany Amperou. Dnes sa taktiez nabijala, prisiel buran s EGolfom - zjavne pozicanym. Postavil sa vedla Ampery, vytiahol jeho kabel zo stlpika a zapichol tam svoj. Je to dostatocny motiv na par bodno-secnych ran ???
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #2
    Nabijacka v stlpiku nezamyka konektor pocas nabijania?

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som na stlpikoch nabijal len par krat - na ZSE stlpikoch zamyka.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      ako ktora

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      elmark ma jednoduche stlpiky bez zamku
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #3
    Mna by zajujimala jedna vec, ci uz ide o taketo prerusenie nabijania, ze odpoji kabel niekoho a zapoji tam svoj kabel. Alebo ked stlaci centralstop tlacitko a prerusi tam nabijanie. Ma to nejaky negativny dopad, na nabijacku samotnu, ci bateriu v aute, alebo nabijacku v aute ked sa jedno trebarz o 5 kolik 16 ci 32ku. Myslim nejake poskodenie, alebo to nabijacka ci baterka berie ako vpyadok prudu ci jeho prerusenie a je nato pripravena? Nehrozi nejake poskodenie? Sorry asi je to offtopic.

    Komentár


    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Na poskodenie nabijacky ci auta odpojenim napatia nie je dovod. Akurat auto moze zahlasit chybu nabijacky, ked dojde k "nekorektnemu" ukonceniu nabijania. Ked vytiahnes neuzamknuty Type2 konektor z nabijacky (stlpika), predpokladam ze sa pri vytahovani najprv rozpoji CP pin a teda rele by malo odpojit nabijacie napatie skor, ako sa rozpoja vykonove kontakty. Ked vsak pouzijes prenosny nabijaci kabel a pocas nabijania vytiahnes 5kolik zo zasuvky, rozpajas konektorom relativne vysoke prudy a to by mohlo trochu zaiskrit. Poskodit by sa ale nemalo nic.
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #4
    Nemala by sa táto téma volať "burani"?

    Komentár

    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #5
      To nie je “buraňia” ako Burani, ale Burania ako... Letargia Hlboká intelektuálna rozprava na tému ako sa nesprávať ako debil

      Komentár


      • Podlesny
        Podlesny komentoval
        Upraviť komentár
        rozumiem

      • Vrso
        Vrso komentoval
        Upraviť komentár
        Upresnim to. Je to podobne ako j.c. tyran (buran) - mn.c. tyrani (burani) ale aj " tyrania → krutovláda, násilie, útlak " (burania - vyklad som nenasiel

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        To je elektromobilisticky dialekt, raz to pochopia aj v jazykovednom ustave

      • Podlesny
        Podlesny komentoval
        Upraviť komentár
        rozumiem
    Pracuje...
    X