Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ako si hlupáci ...

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    ako si hlupáci ...

    Ako si hlupáci požičali elektrické auto na výlet po Slovensku
    https://dennikn.sk/blog/ako-si-hlupa...ensku/?ref=box
    pokus o vtipné ... ukazuje akých vypúšťajú "univerzity".
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #2
    Este ze to tak dali aj do nadpisu. :-) Inac by ma zaujimalo ako to bolo pred 150 rokmi ked zacinali auta na benzin, ci si tiez tak ludia stazovali, aky maju tie auta dojazd a ze benzinovych pump je na okoli malo.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1543
      •   

      #3
      Citujem samotného autora článku:
      "Nabudúce by som nešiel ďalej, ako do okolia Bratislavy, kde má požičovňa vlastné nabíjačky a vyskúšané trasy. Keď pozerám webstránku, tak je tak služba aj myslená. Rozmýšľam, že v požičovni by mohli dávať neinformovaným hlupákom okrem zmlúv aspoň kartičku so základnými informáciami."
      Tak neviem kto bol väčší hlupák, či ten, ktorý si auto požičal alebo ten ktorý mu auto dával.

      Komentár


      • Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        v navigácii majú trasy kam majú ísť: nabite sa elektrizujúcimi zážitkami s Volkswagen e-up! Ak neviete, ktorým smerom sa vydať, nechajte sa viesť. Každý elektromobil je vybavený špeciálnou navigačnou aplikáciou, ktorá vás prevedie šiestimi vybranými trasami po Bratislave a okolí.
        iná vec je ak vzdelaný si na internete nájde "nabíjačky" a pripojí sa na GW, keď má kartičku k ZSE.
        ono je to tak, že na žurnalistike na "cvičení" bola debata k tv relácii (dokument?) predošlý večer, ktorú skoro všetci sledovali. otázka, na ktorú ako budúci odborníci v manipulácii verejnosti mali odpovedať: bola nto realita? výmysel? bol tam kúsok pravdy? z celého krúžku správne odpovedala jediná študentka. o pár rokov neskôr prelomila jednu z dogiem - vytvorila športovú stranu(y) v katolíckych novinách :-)
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1316
      •   

      #4
      Ono zachranil ich Greenway, a aj ked sa tu naň nadáva, aj mne vcera usetrili sediny, ked som zistil, ze nabijacka vsade uvadzana ako free bez karty na slovinskej dialnici pred Ljublanou bola na kartu. Ako cestovat pohodlne dialnicnimi rychlostami na ostrov Krk elektromobilom, napisem ked sa vratim. Ale prezradim zaver, da sa to a aj dost rychlo bez jedineho plateneho nabijania.
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Skusal si ten Hartberg? Nabijal si Ioniq 100kW?
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1316
      •   

      #5
      Ano, limit Ioniqu je 66kW. Zacal od 52 kw pri 20%, za par percent pribudalo cez 60, islo okolo 63 a potom za 60% to islo tym maximom 66,1kW. Pri 89% baterky spomalilo na 21kW a tak dotiahlo do 94%, kedy vyplo.
      Jedna sa o novy typ nabijacky, displej na nej nekopiroval ukazovatel baterky auta, ale 94% v aute bolo 100% na nabijacke. Teda nabijacka pekne preratavala info z auta o konci a informovala o konci nabijania ako 100%, co som zatial u ziadnej nevidel. Tiez zobrazovala nielen Ampere, ale aj kW.

      Na chargemap som k nej buchol aj fotky, tu nie, lebo to obmedzenie velkosti obr. 1,5mb ma vytaca, ked to nemoze cez php kniznicu robit automaticky software fora.
      Naposledy upravené Miroslav Rojko; 15-09-2017, 08:39.
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Z katalogu: "Rýchlonabíjacia stanica s jednosmerným prúdom predstavuje najrýchlejší spôsob, ako nabiť váš IONIQ Electric. Dĺžka nabíjania je 30 minút pri výkone 50 kW a 23 minút pri 100 kW." Sedi to na tych 66kW... Akurat sme dost offtopic
    Pracuje...
    X