Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Fotky elektromobilov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    Fotky elektromobilov

    Ahojte,

    pisem clanok na pokracovanie o elektromobiloch na jeden blog. Rad by som vas poziadal kto ma samozrejme chut zaslat mi na mail fotku svojho elektromobilu zvonku, zvnutra, popripade ako sa nabija, wallbox a pod. Nemusi to byt len Tesla, kludne aj Ioniq, Leaf, Golf a pod.

    Kontakt: ragas@slovanet.sk

    Zaslanim fotky suhlasite s jej zverejnenim bez naroku na odmenu. Clanok pisem rovnako bez naroku na honorar. Ide o zdielanie informacii o elektromobiloch.

    Dakujem

    Rasto
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    #2
    Moje fotky su tu, suhlas s pouzitim udelujem.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #3
      google

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #4
        Tak komu patri toto auto? Dneska 4.8.2017 okolo 14tej sa nabijal v Brezne? Znacka BL a bud 222 alebo 228 OK. Tvaril sa, ze telefonuje ale už to bolo aj cez 10 minut a v aute mal aj dieta. Clovek chcel hodit rec, ale ak naozaj telefonoval, tak som nechcel prerusit telefonat. Ked som sa zdialil od auta vytiahol nabijacku a odisiel prec. No mozno nechcel pokecat. Nevadi. Inac je to nove obchodne centrum S1 Centrum a okrem tejto zasuvky tam je este cerveny 5 kolik tusim 32A No a pred predajnou JYSK na zaciatku od kruhaca su dve shuko a dve 32A zasuvky. A je to vkuse pod prudom. Ale nieje to oficialne nabijanie ale pre potreby OC.
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	DSC_0130.jpg Videní:	1 Veľkosť:648,9 KB ID:	17266
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20170727_074929.jpg Videní:	1 Veľkosť:670,2 KB ID:	17267
        Naposledy upravené ICE666SVK; 04-08-2017, 16:40.

        Komentár

        Pracuje...
        X