Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nemecky spravny sud potvrdil moznost zakazu vjazdu naftakov do mesta

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    Nemecky spravny sud potvrdil moznost zakazu vjazdu naftakov do mesta

    Nemecky spravny sud v Lipsku dnes potvrdil, ze je mozne zakazat alebo obmedzit vjazd aut s dieslovym motorom do mesta po tom, ako boli napadnute rozhodnutia nizsich sudov, ktore vyslovili, ze zakaz vjazdu takychto aut je jednym z najefektivnejsich sposobov ako znizit smog. Lady sa konecne hybu akurat, ze to znamena, ze naftaky v DE rapidne stratili na hodnote a ich dalsim domovom budu krajiny V4

    http://www.auto.cz/a-je-to-tady-v-ne...-motory-113642
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Ak ale ten trend bude pokracovat a pride to aj k nam, lebo EU a Parizska dohoda atd, Proste tie emisie budu chciet aj nasi politici znizovat. Dalsia vec a samotny fakt je to, ze popri takomto zakaze si aj vyrobcovia daju povedat a bud pojdu do benzinou, alebo daku alternativu spravia. LPG uz asi nieje taky boom ako bol predtim. Neviem ako CNG, ale skor to bude hybrid ci plugin-hybrid alebo elektricky pohon. Cas ukaze. Uvidime. Inac tusim sa aj u nas uz zacalo o tom dost hovorit. Tak......... Uvidime co pride 7/2018, ked skonci dotacia a zacne...???? Tazko povedat...

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      LPG som mal roky, je to celkom pouzitelne akurat sa mi to dost kazilo a bol som furt v servise. Jedina spolahliva cesta je elektro
Pracuje...
X