Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Dialnicne poplatky v Nemecku schvalene od r.2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Dialnicne poplatky v Nemecku schvalene od r.2019

    No elektromobily budu jazdit po nemeckychh dialniciach bez platenia dialnicnych poplattkov.
    https://www.nzz.ch/wirtschaft/bundes...maut-ld.153289
    Motorräder, Elektroautos, Wagen von Behinderten und Krankenwagen sind mautfrei.
    Vodiči osobných áut budú musieť od roku 2019 platiť za využívanie nemeckých diaľnic. O zavedení mýta rozhodli hlasy nemeckej vládnej koalície. Opatrenia …
    Naposledy upravené jux; 24-03-2017, 15:31.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    Bingo! Prave som to tiez hladal.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1998

      #3
      Inac maju to tam premakane.

      Komentár

      • dzodzo
        Member
        • Oct 2016
        • 104

        #4
        spoplatnovanie na zaklade emisi by som chapal v centrach miest, ale na dialnici mi unika zmysel
        nie je ten dialnicny poplatok primarne urceny na rekonstrukciu infrastruktury?
        potom by mali platit auta podla hmotnosti - inak rozbije cestu prejazd 1-tonoveho osobneho auta a inak 6-tonove nakladne auto

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Vplyv jazdy osobnych aut na amortizaciu dialnic je zanedbatelny. Nalozena Tatrovka vazi 30ton.
      Pracuje...
      X