Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Čo poviete, toto by mohla byť budúcnosť

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Čo poviete, toto by mohla byť budúcnosť

    http://automix.atlas.sk/novinky/8773...gn=welcomepage
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    #2
    pre mňa určite NIE. okolo 1964 som sa vo vlaku rozhorol, že vo chvíli, keď si budem môcť kúpiť auto (mať naň), nik ma nedostane do vlaku, autobusu. keď som mal 29, kúpil som si PRVÉ (nie handrové) RIFLE a trabiho z mototechny. v paneláku oproti mali dvaja kolegovia "na polovicu" embéčku. možno dnes by to fungovalo, ale v tých časoch sa cestoval za nákupmi bežných vecí, pretože tu mali jedno, tam druhé, ... takže každá sobota bola o cestovaní cca 100km tam, 100km späť. takzvané ZDIEĽANIE to neumožňovalo.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Je tam malo informacii, ale zatial to len skusaju. O niecom podobnom tusim uvazuju aj iny a medzi nimi aj Tesla. Pripada mi to ako operativny leasing pre viac osob na jedno auto. Obmedzenie 15 000km/rok. Hadanie kto kedy bude mat auto. Jeden ho bude sanovat, druhy humplovat. Neviem nepaci sa mi to. Ale je tam malo informacii, chcelo by to viac detajov o sluzbe.
Pracuje...
X