Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kona na Autosalone v BA 2018

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    Kona na Autosalone v BA 2018

    chystate sa aj niekto na inspekciu Kony?
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    Idem ju pozriet hned zajtra rano po otvoreni autosalonu pre verejnost

    Komentár

    • dango
      Moderator
      Gold Member
      • Nov 2014
      • 693
      •   

      #3
      maju mat aj live prenos cez net - to som uz ale videl na YT zo zenevy, cize ma to nelaka.
      mne sa to auticko celkom paci, len ma od neho odlakalo, ze posobi (a mozno aj je) mensi od ioniqu.

      priestorovo je ioniq fajn - tam by som len uvital vacsi kufor. v hatchbackovej verzii so 60kwh baterkou by to bol moj ideal

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #4
        Mne sa prave paci, ze Hyundai Kona je kratsi a vyssi ako Ioniq. Musim si este vyskusat nastupovanie a posed, ak bude v poriadku ma velku sancu, ze bude druhym elektromobilom v nasej garazi.

        Komentár

        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1314
          •   

          #5
          Tušil som že Ťa zaujíma veľmi, lebo už si ju tu načínal vo viacerých témach.
          Len keď presadneš do Kony, aby Ťa ešte bavila Tesla, predsa len je to novšie a lepšie auto dotiahnuté do detailu.
          [priezvisko]@me.com

          Komentár

          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 693
            •   

            #6
            nuz ano, ludom vo vyssom veku ten posed vyhovuje bez urazky...
            ja by som skor uvital vacsi kufor, kedze uz aj zo sucasneho auta sa mi coraz castejsie stava nakladak...

            Komentár

            • Komat44
              Member
              • Jan 2018
              • 87

              #7
              Tak sme sa so zenou zastavili cestou z poradne s krpcom, babka kocikovala vonku tak sme mali max pol hodku, takze len kuk na konu a prec, na teslaclub tento rok neostalo casu, sorry hosi, nabuduce urcite dojdeme podporit
              kona vyzera vyborne, ako sa zdalo z foto a videi na nete, je trocha kratsia a vyssia ako ioniq, cize ziadne suv ale skor taky ten compact crossover. Vnutri subjektivne menej miesta ako v ioniqu, aj kufor sa mi zdal trocha kratsi. Spracovanie interietu pre mna neporovnatelne lepsie a krajsie ako u mna v ioniqu, vidno ze vyvojom za cca dva roky sa korejci zase vyrazne posunuli. Cenniky a konfiguracie zatial pre predajcu velka neznama, odhad ceny pre slabsiu verziu "vraj niekde okolo 37000". Dodacia doba "snad niekde na urovni ioniqu- cca 8 mesiacov". Podla predajcu neoficialne info ze dotacie na EV nie su vycerpane a ocakava sa "vraj predlzenie dotacii o dalsich 6 mesiacov"! Konkretny biely kus Kony vystaveny na autosalone si uz niekto zarezervoval, priznajte kto z vas to bol?

              Komentár


              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Bol som tam o 10-tej a ked som povedal, ze ho chcem, povedali, ze ten biely je nepredajny. Objednavky od jula, dodavky od oktobra.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                Dotacie sa nebudu predlzovat !! tie peniaze pojdu na iny projekt, konkretne obciam.
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #8
              Aj ja mám takú informáciu, že dotácia nebude. Minule som stretol jedného známeho primátora a chválil sa mi, že aj on bude mať elektromobil. Nemenovaná firma chodí po mestských úradoch a ponúka Leafy s tým, že obec zaplatí len 5%, cca 2000 € a ostatné pôjde z dotácie. Auto že bude v cene 40000 € a dotåcia 95%. Nejako som to dával do súvisu so zmenou účelu fondu, z ktorého teraz dotujú nám, lebo spomínal, že eurofondy to nie sú. Tak čo iné potom ?
              [priezvisko]@me.com

              Komentár


              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Chcel som komentovat ale nebudem.... je to marne.

              • Miroslav Rojko
                Miroslav Rojko komentoval
                Upraviť komentár
                ???

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                potvrdzujem, mam takmer indenticku info ale z ineho zdroja.

              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                myslim, ze nieco podobne sa spominalo aj v relacii "energetika" - vyhodene peniaze...

              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Dnes o tom hovorili na rozhlasovej stanici Slovensko 1 - dotacia az 30 000EUR s tym ze obec zaplati 5%. a pozor - koniec prihlasenia o dotaciu 2. maja !!!
                WTF? To je zasa co za klasicky slovensky tunel? Namiesto siestich elektromobilov za zadotuje (pribudne) - jeden, fasa.
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #9
              Podľa tohoto je dotácia pre obce z iných peňazí ako dåva ZAP a majú nasledovať nabíjačky:


              https://euractiv.sk/section/digitali...bu-nabijaciek/
              [priezvisko]@me.com

              Komentár


              • EV_Future
                EV_Future komentoval
                Upraviť komentár
                podstatna je tato pasaz, podla ktorej by mala podpora dalej pokracovat:

                Ak sa všetko neminie do júna, peniaze by mali pretiecť do environmentálneho fondu, odkiaľ bude podpora pokračovať. „Ak sa podarí dotačnú schému predĺžiť v spolupráci s ministerstvom životného prostredia a bude doplnená financovaním rozvoja infraštruktúry alebo ďalšími stimulačnými opatreniami, došlo by ešte k masívnejšiemu rozvoju trhu s vozidlami na elektrický, respektíve alternatívny druh pohonu,“ myslí si Farkašová.

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                To vyzera povzbudivo, ved naco by stavali nabijacky, ked nebudu auta. Tych 30k pre obce bude mat tiez vyznam, kopa ludi stale nevie nic o elektromobiloch.

              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Toto je mesiac stara a velmi dobra sprava. Preco to do kelu nebolo v hlavnych mediach? Hlavne ze informuju o kazdej kravine ako si "celebrita" prdla a Erzika nema chudinka pri 8 detoch z davok na pausal na mobilny telefon..

              • Miroslav Rojko
                Miroslav Rojko komentoval
                Upraviť komentár
                lebo hlavné správy informujú čo zaujíma väčšinu a potom to je všade ako je ...
            Pracuje...
            X