Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Audi e-tron quattro

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Karol
    Member
    • May 2015
    • 161

    Audi e-tron quattro

    V pondelok 24.4.2017 spúšťa Audi v Nórsku možnosť rezervácie Audi e-tron quattro za 20.000 NOK (2.163 EUR).
    Výroba by sa mala spustiť v budúcom roku. Základné údaje o Audi e-tron quattro:
    - plne elektrické SUV
    - dojazd okolo 500 km (NEDC), reálne cca 450 km s 95 kWh batériou
    - rýchle nabíjanie CCS s výkonom približne 150 kW
    - špičkový výkon 370 kW / 503 koní
    - zrýchlenie 0-100 km / h za 4,6 sekundy
    - AWD s tromi elektromotormi (dva pre zadné kolesá a jeden pre prednú nápravu)
    - maximálna rýchlosť (elektronicky obmedzená): 210 km / h
    - výroba v Bruseli v Belgicku od roku 2018
    - rozmery: dĺžka 4,88 m, šírka 1,93 m a výška 1,54 m
    - batožinový priestor 615 l
    - dodávatelia batérií LG Chem a/alebo Samsung SDI
    http://insideevs.com/audi-opens-rese...-tron-quattro/
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    #2
    Cena ?

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #3
      Konečne. Vlani bolo neskoro....
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 23-04-2017, 10:25.

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #4
        Nevyzera, ze by mal maly odpor vzduchu, nezda sa mi, ze s 95kwh bateriou zvladne 450km .

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #5
          Tiež nechápem na čo je tam ten obrovský gril vpredu. Aké inak to vyzerá dost dobre. Ak to bude v cenách modelu X tak má Tesla trochu problém lebo o kvalite u Audi netreba pochybovať.

          Komentár

          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #6
            Túto veľkosť auta by som skôr prirovnal k budúcemu modelu Y od Tesly. Myslím že veľké množstvá nebudú vyrábať, vzhľadom na to, že nemá im kto dodať väčšie množstvo batérii. Buď pôjdu cestou vysokej ceny, aby bol malý dopyt. Alebo pôjdu cestou Boltu - dlhé čakacie lehoty. Ak budú záujemci zvažovať nákup takéhoto auta, tak majú dve možnosti. Audi e-tron+ tašku s hromadou kariet a výpalníckymi cenami rôznych spoločností s pomerne pomalým nabíjaním 50 kW, alebo Tesla model Y s veľkou supersieťou 135 kW a férovou cenou + ešte väčšou sieťou 22 kW destinationchargers zdarma. Ja osobne by som uprednostnil Teslu, aj keby nedosahovala kvalít Audi. Ak nemecké automobilky naplnia dohodu o postavení supernabíjacích staníc s výkonom 350 kW, a budú tam mať férové ceny za nabíjanie, zabezpečia si dostatočný prísun batérii, tak verím že sa môže miska váh preklopiť na ich stranu. Aspoň tu v Európe.

            Komentár

            • Jiri GrandPa
              Senior Member
              • Dec 2016
              • 707
              • viera8131
              •      

              #7
              Jazdil som 15 rokov len na Audi. Čiže už som Teslu uprednostnil aj keď nedosahuje kvality spracovania Audi. Vyzerá to, že sa VW spamätali a myslia to z EV vážne. Uvidíme. E-tron je presne to čo potrebujem aby som vymenil starnúce SUV. Model X je zbytočne veľký pre naše účely a Y bude ktovie kedy.
              S tým nabíjanie to nevidím tak čierne. Destination Charging funguje aj pre Audi (niekto tu nedávno hlásil že nabijal hybrid Q7) a 95 kWh batéria 350 km dá čo mi stačí na všetky moje destinácie. Doma nabijam z FVE a tam kde chodím za normálne ceny elektriny ako doma.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #8
                Je to v cestine.
                 

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #9
                  To co som si o tomto aute myslel on aj potvrdil. Je to proste Audi. A tak ako ma svoju velkost a hmotnost, tak ma aj svoju spotrebu podobne ako Q5 ci Q7.
                   

                  Komentár


                  • Peterka
                    Peterka komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ze kamery miesto spatakov setria 10% baterky, to sa trochu sekol :-D
                Pracuje...
                X