Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

VW a ich ambicia zastavit TESLU

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    VW a ich ambicia zastavit TESLU

    http://www.autonews.com/article/2017...tesla-with-evs

    VW prehlasil, ze zastavi Teslu. VW je celosvetovy hrac na poli automobiloveho premyslu. Ano to je pravda vyraba auta na niekolkych kontinentoch a Tesla zatial len na americkom a to v USA.
    Podla VW maju naskok v moznostiach a rozsahu vyroby po celom svete. Co Tesla zatial nema. VW je je desiatky rokov stara firma a Tesla ma kratku historiu. VW aktualne schvalil definitivne podobu cisto elektrickeho automobilu a prveho z radu I D. Ma byt podobny najpredavanejsiemu modelu VW Golf. Zatial ma prezyvku "NEO" a je urceny primarne pre europsky trh s pravdepodobnym dojazdom 600km a v cenovej relacii naftoveho Golfa. Do roku 2023 pod znackou I D ma prist SUVcko s oznacenim Lounge primarne urcene pre USA a crossover Crozz a ten zase primarne urceny pre Cinu. Hovori sa aj o sportovnom sedane Aero-e ktory ma konkurovat Tesle Model S. Spomina sa tiez minibus I D Buzz ktory ma byt nastupcom "Hippie-busu".
    Podla Herberta Diesse z VW, Tesla sice zachytila chut zakaznikov po elektrickych modeloch ako je TMS a TMX, ale EM vraj nebol schopny odpovedat na otazku ci Tesla v nasledujucom obdobi, bude schopna splnit ambiciozne vyrobne prisluby. VW dokaze vo svojich desiatkach znaciek, co mu patria po svete vyprodukovat za 2 dni tolko vozidiel co Tesla dokopy za rok 2016.
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #2
    Zase len VW drísty

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #3
      Kľudne nech zastaví. Ak vyprodukuje za 2 dni tolko elektrických vozidiel co Tesla dokopy za rok 2016, budeme len radi. Ale to sú len sny.
      Nech je ako chce, Tesla aspoň donútila iných výrobcov sa začať zaoberať elektrickými vozidlami, inak by ani nezačali.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        To je pravda. Podla mna podobnych vyjadreni a nie len na Teslu bude od VW viac. VW sa nepaci, ze nemecka posta sa obratila na ineho vyrobcu ako je VW aby dosiahla svoj ciel rozvazat baliky a listy elektrickymi autami a to uz o niecom sveci.
    • Tomáš
      Member
      • Apr 2016
      • 60

      #4
      Nechápu tomu, že práve o toto Tesle ide. Vytvoriť konkurenciu ;-) A teda týmito odvážnymi vyjadreniami jej len nahrávajú.

      Komentár

      • Radovan
        Member
        • Aug 2014
        • 304
        •      

        #5
        Trocha ironie: Raději se nebudeme velkohubého VW ptát, kde na to všechno hodlá vzít baterky, že ?
        Radovan

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #6
          Slubotechna VW na pokracovanie:
          VW boss Herbert Diess v relacii o diesel skandale na ZDF vyhlasil, ze v roku 2020bude mat VW rovnako dobre auta ako Tesla za polovicnu cenu.
          Ak by to bola pravda, tak uz sa na to tesim a bolo by to vitazstvo Elona na celej ciare, ze k tomu VW prinutil.
          No do 2020 je este dost casu, VW len zacalo stavat svoju fabriku na baterie s podstatne mensou planovanou produkciou ako tesla.
          Tesla urcite nebude cakat a bude vyrabat co to da, v 2020 mozno uz stvornasobok tesiel ako dnes (alebo aj viac ak uz bude fungovat tovaren v Cine)
          Postupnou inovaciou bude tesla za 2 roky tiez uz uplne inde ako dnes.

          Kto rozumie nemecky - oplati sa vypocut si celu relaciu...
          Einmal pro Woche führt Maybrit Illner durch ihren gleichnamigen Polittalk. Mit Gästen aus Gesellschaft, Politik und Wirtschaft diskutiert sie live aus Berlin das "Thema der Woche".

          Komentár

          • jux
            jux
            Senior Member
            • Apr 2015
            • 1378
            •      

            #7
            Uz panikaria... to je dobre.
            Nemecká automobilka zvýši podiel elektromobilov vo svojej ponuke, aby splnila prísnejšie emisné normy EÚ. Koncern Volkswagen plánuje zvýšiť podiel elektrických

            Komentár

            Pracuje...
            X