Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

VW a ich ambicia zastavit TESLU

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• VW a ich ambicia zastavit TESLU

http://www.autonews.com/article/2017...tesla-with-evs

VW prehlasil, ze zastavi Teslu. VW je celosvetovy hrac na poli automobiloveho premyslu. Ano to je pravda vyraba auta na niekolkych kontinentoch a Tesla zatial len na americkom a to v USA.
    Podla VW maju naskok v moznostiach a rozsahu vyroby po celom svete. Co Tesla zatial nema. VW je je desiatky rokov stara firma a Tesla ma kratku historiu. VW aktualne schvalil definitivne podobu cisto elektrickeho automobilu a prveho z radu I D. Ma byt podobny najpredavanejsiemu modelu VW Golf. Zatial ma prezyvku "NEO" a je urceny primarne pre europsky trh s pravdepodobnym dojazdom 600km a v cenovej relacii naftoveho Golfa. Do roku 2023 pod znackou I D ma prist SUVcko s oznacenim Lounge primarne urcene pre USA a crossover Crozz a ten zase primarne urceny pre Cinu. Hovori sa aj o sportovnom sedane Aero-e ktory ma konkurovat Tesle Model S. Spomina sa tiez minibus I D Buzz ktory ma byt nastupcom "Hippie-busu".
    Podla Herberta Diesse z VW, Tesla sice zachytila chut zakaznikov po elektrickych modeloch ako je TMS a TMX, ale EM vraj nebol schopny odpovedat na otazku ci Tesla v nasledujucom obdobi, bude schopna splnit ambiciozne vyrobne prisluby. VW dokaze vo svojich desiatkach znaciek, co mu patria po svete vyprodukovat za 2 dni tolko vozidiel co Tesla dokopy za rok 2016.

odpoved: ano VW a ine znacky dobiehaju co zacala Tesla, zial prehliadaju fakt aky ma Tesla naskok v technologiach ktore oni nemaju,... viac na stretnutit v ZA a Bojniciach, vysvetlime,....

Komentár

Zase len VW drísty

Komentár

Kľudne nech zastaví. Ak vyprodukuje za 2 dni tolko elektrických vozidiel co Tesla dokopy za rok 2016, budeme len radi. Ale to sú len sny.
        Nech je ako chce, Tesla aspoň donútila iných výrobcov sa začať zaoberať elektrickými vozidlami, inak by ani nezačali.

Komentár

• ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          To je pravda. Podla mna podobnych vyjadreni a nie len na Teslu bude od VW viac. VW sa nepaci, ze nemecka posta sa obratila na ineho vyrobcu ako je VW aby dosiahla svoj ciel rozvazat baliky a listy elektrickymi autami a to uz o niecom sveci.

Nechápu tomu, že práve o toto Tesle ide. Vytvoriť konkurenciu ;-) A teda týmito odvážnymi vyjadreniami jej len nahrávajú.

Komentár

Trocha ironie: Raději se nebudeme velkohubého VW ptát, kde na to všechno hodlá vzít baterky, že ?
          Radovan

Komentár

Pracuje...
          X