Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

Dnes som stretol na Tuhovskej pri nabijacke chlapika zo ZSE, tak som ho trochu "vyspovedal". Nove karty aj pristupove udaje do appky/webu uz dnes zacali rozosielat, v najblizsich dnoch by mali prist zakaznikom. Stare karty budu pouzitelne do konca mesiaca- na tie sa nabija zadarmo. Na nove resp. cez appku uz za poplatok. On sa do appky prihlasit vedel, spustil mi zo svojho mobilu nabijanie, je to celkom pekne urobene.
    Vravel som ze radsej viac stojanov na jednom mieste- vraj aj to sa pripravuje. Prvy "hub" by mal byt v BA pri ZSE.
    Pytal som sa aj na rezervaciu- vraj to je nastavene takto: Neda sa rezervovat na hocijaky den a cas, ani na obsadenom stojane. Musi byt volny a od momentu odkliknutia je rezervacia platna 45min, dovtedy treba prist k nabijacke a zacat nabijat. Pocas casu rezervacie inemu autu nabijat nedovoli, aj ked bude nabijacka volna.

Edit: este som si spomenul- v appke bude casom moznost- teraz to este nie je- spravou alebo hlasom kontaktovat majitela nabijajuceho auta- napr. pridem k nabijacke a je obsadena, auto nabite napr. na 90% a majitel nikde. Poslem mu spravu, on moze z obchodu ci restauracie ukoncit nabijanie a uvolnit mi konektor...
    Naposledy upravené Peterka; 24-09-2018, 15:01.

Komentár

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      ta Budca bude mega strategicke miesto, pecka...

Musím povedať, ze ma dnes zásielka od ZSE veľmi prekvapila :-). Klobúk dole.

Komentár

• Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      prisiel ti aj login do appky- uz sa vies prihlasit?

• Franto_01
      Franto_01 komentoval
      Upraviť komentár
      Neprislo mi nic na prihlasenie ani na stranku ani do appky.
      Prave som volal na zakaznicku linku a teta mi povedala, ze to preveri a zavola spat :-).

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Mne dnes prisiel email s prihlasovacimi udajmi, uz som v appke prihlaseny. Ale balicek mi zatial nedosiel.

• ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ak stara karta plati a bude fungovat do konca mesiaca, tak sa ani neprihlasuj do appky a nepouzi novu kartu. Co ak prihlasenim si aktivujes novy ucet a automaticky deaktivujes stary. Teda na staru kartu uz nenabijes zadara a na novu kartu ano, ale uz budes musiet platit.

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam staru kartu registrovany na FO, nova registracia isla uz na firmu, takze o deaktivaciu sa nebojim, je to v podstate uplne novy ucet.

• Franto_01
      Franto_01 komentoval
      Upraviť komentár
      Teta mi volala, ze hesla budu zasielat v priebehu tyzdna.
      Dnes doobedu mi heslo prislo.

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mám heslo už tri dni, len tie rukavice ešte neprišli a musím nehygienicky chytať konektory.

V appke od ZSE už pred dvoma dňami svietili Piešťany, prečo ZSE robí prednostne nové tam, kde je GreenWay ? Náhoda ? Lebo od Trenčína po Mikuláš stále nič.

• Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam zatial iba jedno z dvoch hesiel (dal som si registraciu na firmu aj sukromne).
      Ze rukavice neposielaju naraz resp. posta ma rozdielne casy dorucenia chapem, ale poslat par stoviek mailov naraz dnes predsa nemoze byt problem..

• Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Miroslav Rojko v Martine už stojí, tento týžden tam maľovali čiary, tak predpokladám, že ju čoskoro pustia

Prosim Vas ja som uplna lama. Neviete mi povedat kde sa nachadza ten PIN na prvy pristup do appky? Ja som ho v rychlosti niekde precital a pouzil a teraz sa neviem dostat na web lebo som si ho nezapamätal a neviem zmenit heslo bez znalosti stareho. Dakujem.
    Naposledy upravené matchke; 22-09-2018, 16:57.

Komentár

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Prisiel v registracnom emaily. Je napisany hned pod tvojou email adresou

• matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      Mám ho. Ďakujem.

Na mape ZSE Drive pribudli 3 rýchlonabíjačky . 1 v Piešťanoch a 2 vedľa seba na ul. Landererova v BA pred ZSE. To bude asi ten "hub" čo spomínal Peterka

Komentár

• Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      "Hub" to nazval chlapik zo ZSE... dve na jednom mieste uz je sice pokrok, ale ja by som slovo Hub pouzil na minimalne 4 :-D

• Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Tak snáď aj chlapík zo ZSE si pod pojmom "hub" predstavuje minimálne 4

• Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Siel som pred chvilou okolo tak som ich chcel pozriet, ale podla vsetkeho su stojany za branou a ta bola zatvorena. Na mape sice pisu otvorene 24/7, tak neviem... Bola tma, nevidel som ich, ale velmi som sa ani nesnazil :-)

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Mapa aktualizovaná: www.nabky.com/zse.php

Pozerám, že na mapke pribudli aj stojany v Maďarsku, Čechách, Poľsku a Rakúsku tuším tiež. Funguje na tých staniciach roaming či čosi také?

Komentár

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Podla ZSE zatial roaming nejde. Ale bude to imho nejaka priprava pre to nove nariadenie, ze kazda stanica musi podporovat platbu kartou a nepotrebuje registraciu. Neviem aky tam bol deadline...

Pri troske stastia a spravnej legislative, by sa mohli eventualne vsetky stanice spojit do jednej spolocnej celo-europskej siete.

• Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Ta mapka funguje dost zvlastne, podla zoomu sa nabijacie body objavuju rozne, videl som uz aj v estonsku ci vo svedsku. Niekde som cital , ze roaming este nefunguje, ale zase podla mapy ukazuje aj aktualny stav volna/obsadena a cenu za nabijanie. Niekde dokonca v miestnej mene, a videl som aj taku palku ze 0,96€/min

Videl som, ako funguje "platba kartou" u ZSE. Musis si nainstalovat ich appku a pridat do nej udaje o svojej platobnej karte. Naskenujes kod na nabijacke, z karty ti hned stiahne 30Eur zalohu a spusti sa nabijanie. Predpokladam, ze po skonceni nabijania sa zvysok vrati, to som uz nevidel. Ukazoval mi to ten chlapik zo ZSE svojim mobilom. Bez registracie plati ale ta najvyssia sadzba.

Komentár

Caute chalani, so trochu zmateny teraz. Teta na call centre vravela, ze automaticky mi poslu novu zmluvu a kartu v priebehu minuleho tyzdna, ze sa nemusim nanovo registrovat. Zatial mi nic neprislo, tak teraz nechapem. Zena inak so starou kartou v pohode nabila tento pondelok na McDonald na Prievozskej. Ako to teda je?

Komentár

• jeeff
        jeeff komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som sa registroval nanovo a karta prisla, podla mna to je potrebne spravit, nestaci, ze si bol volakedy registrovany so starou kartou. Stara karta podla info co prisla mne je platna do konca mesiaca.

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ako vravi Jeef - treba nova registracia, stara karta konci v nedelu 30.9.

• voloda69
        voloda69 komentoval
        Upraviť komentár
        ok, diky, tak to tam maju pekny bordel :-).

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        voloda69 nemaju bordel, len pustaju rozne informacie stare karty (ako sa tu uz pisalo inde) mali platit do 17.9 ale predlzili do do konca septembra kedze nestihali.
        Ja mam doma zasielku novej uz tiez.
        Mimiochodom tie rukavice nie su najstastnejsi marketing. Elektromobilita ma byt predsa cistejsia alternativa...ziadne pistole potecene naftou, na ktore treba pouzit rukavice.

• Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        To su antibakterialne :-)

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        ja by som ich skor nazval "obchod pod 0,50€" :-D

tak vcera uspesne nabijanie so starou kartou zabudli na mna alebo to ma dalsie prechodne obdobie? nestazujem si a dufam, ze to tu moc necitaju ))

Komentár

• curgali
        curgali komentoval
        Upraviť komentár
        3.10. deaktivovali staré karty.

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        skusal som sa vcera aj dnes registrovat na ZSEdrive ako fyzicka osoba... nefunguje - pise mi :

' Nie je možné načítať dáta
        Parameter 'country' is missing or has incorrect format. "

• Peter A
        Peter A komentoval
        Upraviť komentár
        Dnes stará karta uz nefunguje vyskúšané o 11,00 na Tuhovskej, registrovať na ZSEdrive sa ani mne nepodarilo.

• Daliborko
        Daliborko komentoval
        Upraviť komentár
        jux , Peter A zaregistrovať sa dá aj po telefóne na 0800 555 800

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        nojooo. dnes uz ani mne v TT nebralo teraz bude asi poriadny utlm s ich nabijanim

Dnes 4. Okt. o 14:00h na parkovisku v BA - potraviny YEME som nabijal na staru kartu. Najprv som skúšal novú, lebo tvrdili, že od 1.10. sa dá nabíjat iba s novou kartou. Novú mi ale nabijačka nebrala, svetlo svietilo na červeno, tak som skusil starú kartu a tá fungovala hned na prvý šup! Akože mi to nevadi, skor naopak, ale ma to prekvapilo. Musia mať v tom poriadny chaos...

Komentár

• Bejo
        Bejo komentoval
        Upraviť komentár
        V KE pri auparku mi uz starú nebralo... napísalo, ze bola zablokovaná. Tak som aktivoval nabijacku cez apku.

Mod. poznámka: Info o novej stanici presunuté do témy OC Galéria Martin.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

Pracuje...
      X