Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Rýchlonabíjačky pred Lidlom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

Som sklamaný.
    Úplne nový, od základov (vrátane parkoviska) novopostavený LIDL v Poprade je bez nabíjacej stanice.
    Zatiaľ čerstvo otvorený, neďaleko centra a neďaleko príjazdu/výjazdu z diaľnice Poprad-východ.
    Alebo možno ešte nabíjacia stanica pribudne neskôr?

Komentár

• ozana
      ozana komentoval
      Upraviť komentár
      V Ostravě-Porubě také zbourali starý LIDL a postavili úplně novou budovu a o nabíječce tam nikdo nic neví.
      https://youtu.be/1VwqlF91Unc

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ako to vyzera v Spiskej a v Presove?

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      nic si z toho nerob, pribudne tam neskor ( ani sam Lidl nevie kedy).
      Podobne je to aj v spisskej/smizanoch. takisto nova predajna bez nabijacky (kontrolovane pred 2 tyzdnami, zatial ani naznak vystavby). Po otazke na Lidl, kedy tam dobuduju aj nabijacku mi slecinka diplomaticky odpovedala, ze nevie, ale ze raz bude....
      ...raz budem aj ja pod hlinou...

• Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      možno že ešte pribudne neskôr:
      http://eautoportal.sk/lidl-nabijacie-stanice/

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      LIDL v Presove je rozostavany, skocim tam pozriet a spytam sa

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      LIDL v Presove je rozostavany, hotova je hruba stavba. Hovoril som so stavbyveducim a podla projektov za LIDLom ma byt nabijacka, ze elektrikari uz robia pripravy na pripojenie. Vyzera to slubne

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Pripravu robia pri kazdom, aj v Puchove je to pripravene ale nabijacka tam nie je. Takze priprava este nic neznamena, maju to tak v standardnych projektoch.
Pracuje...
X