Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Rýchlonabíjačky pred Lidlom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Rýchlonabíjačky pred Lidlom

Pozor !!!
    Pred Lidlom v Novej Dubnici je rýchlonabíjačka SSC, Chademo a Typ 2 - úplne zdarma pre zákazníkov. SSC mi síce nechce spustiť musia odstrániť chybu no Typ 2 mi ide. A Chademo musí ísť niekto preveriť napríklad Curgali :-)
    No a má to mať každý nový alebo vynovený Lídl !!! To bude pre elektromobilistov totálne zelená na Slovensku - ďakujem Lidl.

Momentálne dve: LIDL BA Trencianska ul.,Lidl Nova Dubnica,,

Na ulici SNP nebo Ulica na Hlinách? Nějaké foto?

Komentár

Foto pridám cez PC lebo cez iPhone mi nechce stiahnúť foto

Komentár

v Budapesti je už pri dvoch LIDL predajniach

Komentár

Super len nech to pekne postavia všade a Greenway a iný ostanú nepotrebný :-)

Komentár

Pozor !..Chademo konektor nefunguje. Dnes som to bol overiť. Lidl o tom vie a idú to riešiť. Priebežne budem, informovať...

Komentár

Tak celkovo tam nejde rýchlo nabíjanie. Verím že to vyriešia skoro pretože sú dosť často bombardovaní telefonátmi a aj e-mailom o nefunkčnosti rýchlonabíjania. A s Typ 2 koľko vymačkáš ? Alebo Leaf Typ 2 nevie použiť ?

Komentár

• Martin V
                Martin V komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som nabijal Leafa aj cez Typ 2 ( testoval som pred rokom na rychlonabke GW pri avione) len som musel pohackovat kabel (typ 1 na typ 2) a slo to.
                Toto som skusil aj s Tesla Destination v Samorine a tam to neslo.

Lubos, od kedy tie nabijacky buduju pred predajnami LIDL? Lebo u nas v BR modernizovali tento rok a ziadnu nabijacku tam nedali.

Komentár

Je spustený asi 2 max 3 týždne ak si dobre pamätám

Komentár

U nového LIDLu v polské Poznani je také rychlonabíječka (cca od začátku prosince).

Komentár

Ďakujeme za informáciu

Komentár

Je smutne, že automobilky a predajcovia čo predávajú EV nad 30.000€ si nedajú pred predajňu rýchlonabíjací stojan a takýmto spôsobom nenalákajú zákazníkov, aby si u nich tie drahé autá kupovali. Potom by sme nepotrebovali žiadne KILLERBEV siete... A taká ľudová predajňa akou je LIDL to urobí, a záleží mu aj na útrate pár euro za nákup od elektromobilistu.....
                      Naposledy upravené curgali; 29-12-2016, 08:44.

Komentár

V Púchove by mala byt tiež rýchlonabíjačka alebo čoskoro bude pred Lidlom

Komentár

• jeeff
                          jeeff komentoval
                          Upraviť komentár
                          V Puchove je Lidl este vo vystavbe (zburali stary a stavaju novy), otvoreny by mal byt niekedy vo februari.

Píše sa o tom vo Švédsku tu:
                        http://www.abb.com/cawp/seitp202/85c...000302aef.aspx
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

Vdaka Lubos za info. Super krok od Lidlu, len tak dalej....
                          Pridas tuto stanicu aj do mapky s fotkou?

Komentár

Pracuje...
                          X