Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vazovova rektorat STU

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Vazovova rektorat STU

Vo vystavbe - dnes rano, klasika ABB, nasiel som k nej toto:

Zámer vybudovania nabíjacej stanice pre elektromobily, ktorá bude inštalovaná pred budovu STU - Vazovova 5

Materiál uviedol kvestor. Prizvaná: Ing. Šipekiová.
    Zámerom tohto projektu je zviditeľnenie univerzity na Slovensku. Univerzita má ísť príkladom k využívaniu technických pokrokov aj pri ochrane životného prostredia. Špičková nabíjacia stanica vybudovaná pred budovou Rektorátu STU by slúžila pre e-mobily STU, ale aj pre širokú verejnosť.
    UZNESENIE: 6.14/2018-V
    Vedenie STU súhlasí so zámerom vybudovania nabíjacej stanice pre dva elektromobily pred budovou STU, Vazovova 5, za
    podmienok uvedených v materiáli.

Mapa:
    STU Vazovova BA vo vystavbe
    Naposledy upravené admin; 15-12-2018, 01:44. Dôvod: Vložil som mapu.

Nabijacku poskytla a instaluje ZSE. STU dava priestor a napajanie. Sprevadzkovana bude asi buduci tyzden. Zatial bude zadarmo bez identifikacie.

Komentár

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Tak sa konecne nasa alma mater pridala? Neni mozna...

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      nech im tento dobry zvyk zostane a snad sa im podari ustriehnut, aby na ulici, kde je kazdy cm obsadeny parkujucim autami, nebol aj tento flek celodenne obsadeny spalovakmi.
      Ak by to spoplatnili pod ZSE alebo nejak inak, straca lokalita trochu vyznam, kedze o 500m skor na mytnej predsa ZSE uz krabicu ma.

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Aj ja myslim, ze by radsej malo byt hoci len 5 stojanov na jednom mieste ako 10 stojanov po jednom na roznych miestach v okruhu 5 km.

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Nehundrite, kazdy konektor sa rata.
Pracuje...
X