Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

QPC Nitra

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• QPC Nitra

Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS: 48.330928, 18.058092
    Platba:
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Ty kokso to v tej Nitre nevedia kade vedie R1? To je zase umiestnenie...

Komentár

• g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      To je nabíjačka súkromnej firmy, ktorá sa ju rozhodla sprístupniť aj verejnosti.

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Aha. Tak to potom pardon a palec hore!

Dnes som sa tam zastavil, ze vyskusam a dokrmim Konu EV , bola volna, ale len cez appku polyfazer, a hned si pytala cislo kred. karty, takze asi free nebude. Sprístupnena verejnosti je , je to na parkovisku pred firmou. Len som vyskusal a siel dalej.

Komentár

Bol som tam včera a fungovala zadarmo.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

Dnes som sa tam zastavil po druhy krat, ked teda ide ako napisal Juro , vyskusam, mozno som nieco zle robil. Prisiel som tam , parkovisko prazdne , tak som pristavil Konu EV 64kWh na dobijanie, pripojil CCS , cez appku Polyfazer ma pustilo dalej a vypisovalo ze je FREE charging, tak som pustil nabijanie. Krasne sa nabijacka spustila, ukazovala ze nabija , ale mne vyhodilo hned na zaciatku chybu (Hyundai Kona EV+ 64kWh - blikal cerveny ramik okolo zasuvky ) , tak som to prerusil, odpojil, skusam znova , zasa to iste , nabijacku pustilo zadarmo cez appku, ale hned mi na Kobe EV vyhodio chybu , cerveny ramik a nenabijalo. Takt som to vyskusal asi 6x a vysledok rovnaky, vyhodilo chybu a cerveny ramik na aute okolo konektora .. Potom vysiel von vratnik, sme pokecali, vravel ze tam bola Tesla a dobijala sa , aj druha, aj ine auta a slo to . No ono to pustilo aj mne ale moje auto Kona EV to neprijala a vyhodilo to vdzy do chyby nabijania... tak som to vzdal a odisiel prec... zaujimalo by ma , ci tam niekto nabijal Ioniqa ?? a ci to slo?

Komentár

• Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          V menu auta máš nastavenie veľkosti nabijacieho prúdu, treba nastaviť stredný alebo nižší ak to niekde robí chyby. Že vraj to pomáha aj na starých DBT, píšu Francúzi s Konami na fórach.

• Maco7
          Maco7 komentoval
          Upraviť komentár
          Miroslav Rojko Diky , skusim to prestavit a ked vyjde cas , tak tam skocim znova a dam vediet ci to pomohlo ...

• Maco7
          Maco7 komentoval
          Upraviť komentár
          Miroslav Rojko Nedalo mi to a vratil som sa tam to vyskusat. Zmenil som prud nabijania z maxima na redukovany - nepomohlo.... 3x so skusil . Potom som to v kone ev zmenil na minimum a ani to nepomohlo!! Nefungovala ani po zmene - znizeni nabijacieho prudu! Stale to hodilo do chyby....

• Peterka
          Peterka komentoval
          Upraviť komentár
          Hmm, to je nejake divne, AC nabijanie ma jednoduchu "komunikaciu". Ale jedna moznost nekompatibility mi napadla: ked som pred casom na Ioniqu testoval AC nabijanie cez jednoduche EVSE, ak auto poziada o "POWER", caka iba chvilku a ked Evse hned nezopne vykonove rele, auto vypise chybu nabijacky. Je teda mozne, ze ten nabijaci stojan ma take "oneskorenie", ktore inym autam nevadi, ale Kona ho uz neakceptuje...

Edit: to ale neplati, ak sa bavime o DC nabijani. Ja som z toho, ze Miro navrhoval znizenie nabijacieho prudu dedukoval, ze ide o AC... DC prud sa v menu nastavovat neda

Edit2: Tesly nabijali cez Chademo.. Kona bude mat asi "opatrnejsie BMS" na CCS, GW jednu Konu testovalo na DBT a isla vraj plnym vykonom, Juxovi nesla ani jedna z dvoch DBT a Macko sice neznamym vykonom ale predsa nabijal na DBT v RK
          Naposledy upravené Peterka; 30-12-2018, 21:06.

Vieme tej firme spravit nejak reklamu? Ze dakujeme za nabijanie? (I ked to moze byt aj kontraproduktivne...)

Komentár

• ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Samotne danie na nabky a toto forum je uz reklama.

Boli sme tam dnes s bmw i3 a CCS nabijanie nefunguje ani nam.
        Pre i3 fungovalo len AC nabijanie.

Je niekto komu sa uspesne podarilo nabijat auto cez CCS konektor?

Komentár

Ahoj vospolok,
          práve skončila diagnostika stanice a bohužial CCS časť nefunguje, je potrebný výjazd servisu. Zmenil som popis stanice - Funguje ChadeMo 50kW a AC 22kW.

Budeme to riešiť ASAP.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Komentár

• Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            Vďaka za info.

Ahoj vospolok,

stanica je po servise. CCS testované na VW egolf. Bez problémov.

Komentár

• Komat44
            Komat44 komentoval
            Upraviť komentár
            Vdaka za info, opravu aj poskytnutie 😉

Vcera CCS na i3(33kw) slapalo perfektne. Vyborna poloha nabijacky, pri ceste z juhozapadu do Topolcian a naspat bola presne kde som ju potreboval. Skoda len ze na okoli nic nie je. Prikladam graf z polyfazer appky.

Komentár

Pracuje...
          X