Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

SCONTO Nábytok Žilina

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• SCONTO Nábytok Žilina

Košická
    010 01 Žilina

Popis: Vo výstavbe
    DC: 1 x CHAdeMO, 1 x CCS
    AC: 1 x Typ-2
    GPS: 49.209199, 18.783359
    Platba:
    Ováracia doba:
    Prevádzkovateľ:
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

Foto:
    Click image for larger version  Name:	20180709_151627(0)_.jpg Views:	1 Size:	942.8 KB ID:	26125

Odkaz na úpravu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl8woGpgG_dbvw
    Naposledy upravené Juro; 18-07-2018, 15:04. Dôvod: Vložil som mapu.

Na výpadovke zo ZA smerom na MT sa stavia predajňa a sklad SCONTO Nábytok. Termín dokončenia majú uvedený 08/2018. Nemám žiadne info o tej stanici, len som ju videl, keď som išiel okolo. Nabíjačka je od firmy Nikola. V popise majú napísané, že zvládne nabíjať až 2 autá po 100 kW. Pre celý areál bola postavená vlastná trafostanica, takže pokiaľ s tým počítali od začiatku, tak by nemal byť problém tých 100 kW. Uvidíme, čas ukáže

Komentár

Ak naozaj bude zvládať nabíjať naraz dve autá DC, bude to konečne prvé nabíjacie miesto na severnej trase s viac ako jedným DC bodom na jednom mieste. V Sconte je aj WC a malá reštaurácia, takže aj keby to nemalo byť zadarmo, beriem všetkými desiatimi

Komentár

Včera večer bolo od cesty vidieť že je už napojená na sieť a svieti zboku veľké modré logo, takže pravdepodobne ide. Kto pôjde okolo s Ioniqom, choďte pozrieť a vyskúšať rýchlosť, ja som ju zbadal až po odbočke, tak som nezatočil. Síce tam zatiaľ nie je čo robiť, jedine ak pomáhať zámkovú dlažbu ukladať, ale ak je zdarma a dokonca 100 kW ako tu píšete, bodla by, hlavne rýchlostne.

Komentár

• ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ak to este len stavaju, tak je tam asi zakaz vstupu, kedze je to stavenisko. Tak co chcete cvakat pokutu? Ten zakaz nemusi byt vyznaceny, ako to uz u stavbarov byva. Nato pozor!

Predpokladám že spoplatnené to bude cez polyfazer.cz, keďže výrobca nabíjacej stanice s nimi úzko spolupracuje.

Komentár

• Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          Písal som im pred týždňom e-mail, ale kašľú na mňa

Polyfazer. Ich aplikácia mi nejde nainštalovať.

Komentár

• dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          v aplikacii zatial nie je

Sconto obchod je otvorený, ale či nabíjačka funguje neviem, nemal som možnosť odskúšať. Na mape polyfazer nie je

Komentár

• smis
          smis komentoval
          Upraviť komentár
          Dnes (30.9.2018) nabijacka este stale nefunkcna. Po kontaktovani Polyfazera mi bolo povedane, ze v nej este nie je SIMka nainstalovana a oni ako operator s tym nevedia spravit nic. Ale ze prezistia u prevadzkovatela zaciatkom tyzdna. Parkovacie miesto tiez este nie je horizontalne vyznacene nijako.
      Pracuje...
      X