Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

STK Mestečko

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• STK Mestečko

Mestečko 286
    Popis:
    DC: 1x CHAdeMO 50 kW
    DC: 1x CCS 50 kW
    AC: 1x Typ-2 43 kW
    AC: 1x Typ-2 11 kW
    AC: 1x 230V/16A
    GPS: 49.167495, 18.268940
    Platba: 6 €/nabitie (nezáleží na dĺžke nabíjania), v cene je aj občerstvenie
    Ováracia doba: Po.-Pia. 07:00 - 15:30
    Prevádzkovateľ: STK Mestečko
    Email: elektromobily@all4car.sk​​
    Tel: +421 042 469 29 29
    Webstranka: http://stkmestecko.sk/
    Na mape:
    Pripojené súbory
    Naposledy upravené Daliborko; 29-09-2017, 09:50.

Keby kazde mestecko malo rychlonabijacku
    Dakujeme

Komentár

Podla poctu isticov na mensom stojane, ten TYP2 bude asi trojfaz 16A, a zrejme je tam aj jednofaz obycajna zasuvka 230V.

Komentár

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Daliborko: oprav zasuvky na malom stojane, je tam typ2/3f/16A a zasuvka 230V/16A

Kto pridával túto nabíjačku? Daliborko? Je to zdarma? Mne povedali, že nabíjanie stojí 6 eur, išiel som večer, mám z toho dosť nekvalitné fotky. Je to osvetlené modrými ledkami. Na malom stojane je aj 230V/16A zásuvka.
      Treba teda podmienky nabíjania overiť.

Komentár

• Daliborko
        Daliborko komentoval
        Upraviť komentár
        Áno, ja som ju tu pridával. Ešte prednedávnom to bolo zdarma, i keď vtedy vraveli, že to časom spoplatnia (len som nepredpokladal, že to bude tak skoro, preto som napísal, že zatiaľ zdarma).
        Ale dneska som to u nich overil a cenu upravil (viď popis hore). Ďakujem za upozornenie.
        Mimo pracovných hodín STK sa dá dohodnúť na tel.: +421 905 847 829

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Velky stojan je za 6 eur v poriadku, ale typ2/3f/16A aj 230V/16A zasuvka su poriadne predrazene :-(((
    Pracuje...
    X