Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Dom služieb, Stará Ľubovňa

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Dom služieb, Stará Ľubovňa

Na parkovisku.
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 11 kW, 2x230 V 3,7 kW
    GPS: 49.301103, 20.690345
    Platba: Zadarmo, bez identifikácie. Parkovanie na viac ako hodinu je spoplatnené.
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel:
    Na mape:

Foto: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	staralubovna.jpg
Videní:	1
Veľkosť:204,3 KB
ID:	1849

Toto je nabíjacia stanica Dom služieb, Stará Ľubovňa. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Hodilo sa mi tu zaparkovat, Type2 kabel vsak nevozim. Nabijacka je iba 11kW, cize jednofazovemu ioniqu by dala iba 3,7kW. Je tam jedna zasuvka 230V, nie dve ako je v popise hore.
    Parkoval som tam v sobotu cca 3 hodiny a parkovaci automat vypytal 2,40 Eur

Komentár

Pracuje...
    X