Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Wilsonovo nábrežie 160/84 Nitra

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Wilsonovo nábrežie 160/84 Nitra

Wilsonovo nábrežie 160/84
    Popis:
    AC: 2xTyp-2 22 kW
    GPS: 48.308575,18.08878
    Platba: Zadarmo, bez identifikácie
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: VSE
    Email: e-mobility@vse.sk
    Tel:
    Webstranka: www.zelenabuducnost.sk
    Na mape:

Foto:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	wilsonovonab98nitra.jpg
Videní:	1
Veľkosť:223,9 KB
ID:	1710
    Toto je nabíjacia stanica Wilsonovo nábrežie 162/88 Nitra. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Majiteľom tejto stanice sú VSE. Je to výborne umiestnená stanica na parkovisku v centre mesta. Vyhradené 1 miesto na nabíjanie, ale sú tam 2 konektory. V budúcnosti sa zrejme počíta so záberom ďaľšieho miesta. Musíte mať vlastný kábel Mennekes typ 2. Zasuniete kábel a nabíjate. Nič netreba, žiadny PIN, nič sa nestáča, veľmi pohodlné a hlavne zadarmo.
    Vďaka za takéto nabíjačky VSE Košice. Takých majú viac.

Komentár

Vie niekto, či sa tu musí platiť parkovné?

Komentár

• demo
        demo komentoval
        Upraviť komentár
        Ja ho neplatím, predpokladám, že keď je tam značka Reservé, tak to už niekto vyplatil.
        Teda ešte doplním, že som tam stál v apríli cez pracovné dni aj 2 krát po 4 hodiny a nič sa nestalo.

• ozana
        ozana komentoval
        Upraviť komentár
        Na Chargemap je komentář z 8.6.2017: Funguje iba jedna zásuvka. Podľa vyjadrenia príslušníka mestskej polície je pre elektromobily počas nabíjania na vyhradených miestach parkovanie bezplatné.

• demo
        demo komentoval
        Upraviť komentár
        Myslím si, že fungujú oba. Prevádzkovateľ to priebežne opravuje, minule tam bol odkaz, že ten, čo to stále kazí, nech si skontroluje kábel a auto.

nazdar, bol som tam vcera t.j. 30.4. a fungoval opat iba jeden konektor.
      na druhom bol pripojeny type S a maj som len cca. 1.5 hodky casu takze nic :-(

Komentár

Funguje táto nabíjacia stanica? Plánujem v krátkom čase zastávku na SVK tak treba little juice

Komentár

Že vraj zas to nefunguje? Čo je na tom pravdy?

Komentár

• Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            Mala by fungovať minimálne jedna strana. V pondelok som tam nabíjal.

• demo
            demo komentoval
            Upraviť komentár
            Manželka tam včera nabíjala, bez problémov.

Nabíjačka je nepoužiteľná do konca augusta.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

update:
            dnes sme nabijali sucastne dve auta. ked som koncil, prisla tesla a zacalo nabijat aj jemu (teda skontroloval a odkracal od auta prec

Komentár

v Nitre nie je iná nabíjačka s typ 2 s káblom? mimo GW

Komentár

Pracuje...
              X