Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Slalaš Krajinka

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Slalaš Krajinka

Popis:
    AC: 2x230 V 3,7 kW, 2x400 V 11 kW, 1x400 V 22 kW, 1xTyp-2 22 kW
    GPS: 49.107587, 19.231223
    Platba: Zdarma, bez identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel: 0918 964 800
    Webstranka: http://www.salaskrajinka.sk
    Na mape:

Foto:
    Click image for larger version  Name:	salaskrajinka.jpg Views:	2 Size:	220.6 KB ID:	1561

Toto je nabíjacia stanica Slalaš Krajinka. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Byłem tam w niedziele, ale ładowało mi tylko 16A/50km/h ładowania. Mam ładowarkę z czerwonym adapterem od Tesli 16A i adapter 16A>32A.
    Mieliście tam ładowanie 32A ?

Bol som tam v nedeľu, ale len mi účtovať 16A / 50 km / h náboj. Mám nabíjačku s červeným adaptérom od Tesla 16A a 16A adaptérom> 32A.
    Boli ste tam načítava 32A?

Komentár

SK: Tesla kábel je len na 16A. Na 32A zásuvku treba kábel špeciálne na to vyrobený. Ten Tesla nerobí. Ten sa dá kúpiť tu: http://www.easycharger.co/mobile-con...-22kw-p-2.html

EN: Tesla cable is only for 16A. For 32A plug you need a special (custom made) cable and a Dual Charger in your Model S. Like on the photo above. Tesla doesnt make that cable. You can order one here http://www.easycharger.co/mobile-con...ml?language=en
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

EN: Thanks for explanation. I tried 2 places and had no idea if there is something wrong with my adapter or maybe power supplied by socket is only 16A. Now I know it's a matter of Tesla cable.

SK: EN: Vďaka za vysvetlenie. Skúšal som dve miesta a nemal tušenie, či tam je niečo s mojím adaptérom alebo možno energie dodávanej zdierky zlé, je iba 16A. Teraz už viem, že je to záležitosť Tesla kábla.

Komentár

Škoda že nie sú označené parkovacie miesta ako vyhradené pre EV . Parkujú tu vecsinou klasické autá.

Komentár

Riešia to tak, že personál požiada majiteľa, aby uvoľnil miesto pre nabíjanie elektromobilu

Komentár

Upravili sme nabíjanie pre hostí

Komentár

• Daliborko
                Daliborko komentoval
                Upraviť komentár
                Vnútri je schovaná aj nejaká elektronika? Lebo to vypadá, že je Type2 len natvrdo pripojený na sieť.

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Musi byt. Inak by auto nezacalo nabijat. Tam musi byt standardny EVSE controller.

Vdaka, vcera aj napriek natresku hosti, boli 2-3 miesta pri nabijacke volne, a tak bolo mozne nabijanie.
              Obed trval 1,5h za ten cas ~10kWh natieklo

Komentár

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                A nabijal si cez ten Typ2 kábel?

• dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                Ano, plug and play. Keby tam nebol, tak MK sa mi ani neoplati vyberat...
                Tak asom aspon vyuzil plny vykon palubnej nabky (6,6kW)
            Pracuje...
            X