Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mirage

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Mirage

Námestie Andreja Hlinku 7B, Žilina
    Popis:
    AC: 2xTyp-2 22 kW - Tesla Universal
    GPS: 49.225405, 18.740674
    Platba: Zdarma, len pre zákazníkov.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: www.mirageshopping.sk
    Webstranka: www.mirageshopping.sk
    Na mape:

Foto: Je dôležite tam tu pásku zakaždým vystrieť ako tu na obrázku, inak miesto bude v momente obsadené fosílnym autom.
    Click image for larger version  Name:	mirage2.jpg Views:	1 Size:	357.8 KB ID:	12164

Toto je nabíjacia stanica Mirage. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Diskusia o funkčnosti Tesla nabíjačiek je tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

http://imageworld.sk/images/9m1rogqeyoiwx6iloc.jpg
      Neviete niekto prečo je tam tá páska? Dnes som tam bol už po 22:00 za parkovanie sa platí. Pred dvoma týždňami tam páska bola tiež ale kužele boli zhodené, nabíjanie fungovalo bez problémov.

Komentár

Páska je tam iba na to, aby tam neparkovali smradľavé autá. Keď príde elektromobil, pásku dá nabok a nabíja. Áno, je pravda, že po 22. hod. sa parkovanie platí v celom objekte. S páskou a kuželmi to nemá nič spoločné.

Komentár

Pred pár dňami tam nabíjali tieto 2 autá. O tom novom IONIQu som už písal v téme IONIQ. Po asi polhodine, keď som išiel znova okolo KIA Optima PHEV už mala nabité, takže blokovala miesto. Nič v zlom, ale bolo by dobre, keby sa majiteľ prihlásil, nech vieme o koho ide.

Komentár

V poslednom čase to tu je tuším dosť vyťažené. Keď som prišiel, nabíjal tam Mercedes, keď som odchádzal bola tam Kia.

Komentár

Využitie nabíjačky v Miragi dnes.

Komentár

Pracuje...
              X