Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vehicle to Home a iné

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Vehicle to Home a iné

Zdravím,

priviezli sme z Číny dosť veľa hračiek na elektromobily, medzi iným aj jednotku Vehicle 2 Home, ktorá je invertor z CHAdeMO na 230VAC. Hľadám niekoho v okolí s Mitsubishi MiEV, Citroen C-Zero alebo Peugeot Ion. S Nissanmi funguje bez problémov a chcel som ju vyskúšať aj s inými autami. Kto má záujem, nech sa kľudne ozve. Máme aj nabíjačky CCS, CHAdeMO(10, 20, 50kW), káble typ1, typ2 ...

Ďakujem

Ahoj, kazda aktivita v prospech je fajn. Ja sa len chcem opytat ci tie zariadenia maju "CE" europske schvalenie. Dakujem

Komentár

Ano, majú.

Komentár

Len preto lebo ak dojde nahodou k poruche naslednemu poziaru alebo skode na inej veci aby poistovna nemala problem plnit. Vacsina cinskych veci totiz CE nema resp. ma taketo cinske CE co ale nie je CE podla EU legislativy. Ale dakujem za odpoved.

Komentár

SETEC je dosť velký vyrobca nie len nabíjačiek, CE majú v poriadku. V prípade všetkých škôd a bez ohľadu na to, či má vyrobok CE, zodpovedá výrobca alebo dovozca(ten, kto je v členskej krajine).

Komentár

demo, takze nie je problem postnut sem platne CE ak spravne chapem.

Komentár

Celkom by ma zaujimalo ako vyzera to Vehicle 2 Home. Nejake foto, ako to vyzera by nebolo? Vdaka vopred.

Komentár

Ak by ste chceli niečo z vášho sortimentu aktívne prezentovať v ZA na akcii 22.9., kontaktujte nás.

Komentár

Pracuje...
                X