Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Jaguar I-PACE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Jaguar I-PACE

  Zakladam novu temu na spravnom mieste. Bolo by dobre vase relevantne prospevky presunut sem.
  Podrobne informacie v cestine tu:

  https://www.jaguar.cz/Images/Jaguar-...148-496552.pdf


 • #2
  Sprint 0kmh - 96kmh - 0kmh
  Jaguar iPace vs Tesla X 75D
  Jaguar iPace vs Tesla X 100D

  https://m.youtube.com/watch?v=fErFiWjoeCQ

  Mohli pouzit este P100D, kde by to bolo vyrovnanejsie (zrychlenie P100D, na brzdach by bol lepsi asi Jag) ale tam uz je uletena cena.

  Je to reklama Jaguaru tak vysledok je jasny, ale podla mna to vyhrala ta moderatorka

  Komentár


  • #3
   ... ucelova reklama ak by sme sa na to pozreli lepsie urcite by sme zistili ze vodic v Tesle nemal ani potuchy ako ju nastavit a co stlacit plus ani nevedel ze ma mat zohriate baterky atd.

   Komentár


   • #4
    Je tam vela chyb, asi najvacsiu opisal Electrec. Vodic Tesly po 1. kole vystupil a povedal, ze vezme TMX P100D a vodic Jaguara to este zopakoval. A potom cudo, jazdu isiel na TMX 100D. Ja si myslim, ze to skusili s TMX P100D a videli potupnu prehru Jaguaru, tak dali slabsiu TMX 100D ale prvu cast videa uz nezmenili.

    Komentár


    • #5
     Viem že v Čechách robí jedna značka takúto "porovnávaciu" reklamu a nemá to ohlas medzi vzdelanejšími ľudmi. Takéto porovnania patria nezávislým novinárom, nie aby jeden výrobca pri uvedení modelu toto celosvetovo streamoval. Tým klesli na nižšiu úroveň a menej verím ich ostatným faktom. Tiež sa čudujem, že novinár z Fully charged sa podujal účinkovať pri uvedení. Ten mal potom hodnotiť v nejakom videu, nie tam hrať šaša.
     Sa mi to celé zdalo veľmi nasilu (nielen porovnanie sTesla ale celé uvedenie) a skôr to vo mne vzbudzuje obozretnosť voči celému Jaguaru, keď položili laťku anglickej noblesy takto hlboko.

     Komentár


     • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Dnesny Jaguar ma s Anglickom velmi malo spolocne. Firmu Jaguar vlastni indicka spolocnost a samotny I-Pace sa vyraba v Rakusku.

     • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      To samozrejme má málo spoločné, ale nato Indovia kúpili značku Jaguar, aby pred zákazníkmi tak vyzerali a aby ju ďalej udržiavali. Lebo inak mohli dať Magne vyrábať i-Pace pod značkou Tata.

      Cena značky je jej tradícia a pohľad zákazníka na ňu, nie stroje a budovy. Viď napr. Nokia.

    • #6
     http://www.autostyl.sk/jaguar/novink...xoCr6QQAvD_BwE

     Komentár

     Pracuje...
     X