Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Toyota Prius Plug-in Hybrid

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Toyota Prius Plug-in Hybrid


  Kapacita akumulátorov 4,45 kWh.
  Prius je rodinne orientovaný automobil strednej triedy. Hlavnou pohonnou jednotkou je 1,8 litrový benzínový štvorvalec s variabilným časovaním ventilov a výkonom 73 kW. Cez planetovú prevodovku s ním spolupracuje elektromotor s výkonom 60 kW. Maximálna rýchlosť na elektrický pohon je 50 km/h a dojaz približne 20 km. Elektrický režim je automaticky prerušený, ak to vozidlo vyhodnotí podľa stavu batérie a zaťaženia. Cena je od 36000 €.
  zdroj
  Pripojené súbory
  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

 • #2
  Toyota Prius Plug-in Hybrid

   

  Komentár


  • #3
   takze americki zlodeji si nasli novy zdroj prijmov:

   http://www.autoforum.cz/bleskovky/zl...ich-aut-videa/

   Komentár


   • #4
    https://www.zilinak.sk/prispevky/730...o-je-buducnost
    Toyote držím palce, mal som Prius druhej generácie a bol som s ním veľmi spokojný. Potom prišiel prvý Prius plug-in hybrid, ale mal elektrický dojazd len 20 km. To bolo málo, teraz je to 50-60 km, to už lepšie, ale optimálne by bolo okolo 80-100 km.

    Som fanúšikom plug-in hybridov, je to dobrá alternatíva pred prechodom na plne elektrické autá. Bohužiaľ cena je stále dosť vysoká aj po odpočítaní dotácie 3000 eur.


    Komentár

    Pracuje...
    X