Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Elektrické autobusy

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

Konecne prve 4 elektrobusy v BA od dnes v prevadzke.
    Elektronabíjacie stanice budú primárne vo vozovni Krasňany, aj vo vozovni Jurajov Dvor.

Komentár

Áno, všimol som si dnešné správy, zaujímavé, že predtým sa o tom nehovorilo, je to tu zrazu...? Alebo len sme o tom nevedeli. Budeme tlačiť na to aj v Žiline

Komentár

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Fisker, spravu o tom ze kupia dp BA 18 elektrobusov som sem dal pred tristvrte rokom - pozri vyssie - 12. prispevok

Ušlo mi to, len si spomínam, že sa kritizovalo rozhodnutie, že majú kúpiť hybridné trolejbusy s dieslovým pohonom

Komentár

4 v BA a 2 elektrobusy v PP, co je 1/10 velkosti BA

Komentár

Video nabijacieho pantografu pre elektricke autobusy. Je len skoda, ze pokazili dojem z videa debilnym porovnavanim DC pantografu s 16A/230V shuko vidlicou, Akoby neexistovali vykonne DC konektory. Len idiot mohol na porovnanie vymysliet a vyrobit zvecsenu vidlicu 230V a rvat ju do kufra elektromobilu - navyse do Zoe, ktore ma 43kW nabijacku s type2 konektorom. V zaujme bombastickosti reportaze o svojom DC konektore - pantografe, uviedli zavadzajuce nepradive informacie o nabijani elektromobilov - tiez o case nabijania. Pricom ten pantograf je sice fajn, no v principe je to len iny druh DC konektora.

Komentár

• nemo
            nemo komentoval
            Upraviť komentár
            Ukazuje na Shuko vidlicu a hovori tu je plus a tu minus, WTF?

• Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Ked hovori to plus-minus tak len prirovnava princip spajania, pritom ale vysvetluje, ze cez ten pantograf tecie 1000A a cez Schuko len 16A. Pre zjednodusenie pre normalneho TV divaka "u mne dobry".
            Ale ten napad na rychle dobijanie na zastavkach je nahodou vyborny!

• matchke
            matchke komentoval
            Upraviť komentár
            Taketo relacie v telke vzdy sledujem z uskrnom.

Budú aj v Žiline, už v r. 2018

Komentár

Pracuje...
          X