Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Klubová karta

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Klubová karta

    Rozmýšľame zaviesť klubovú kartu. Bola by to ako členská karta a mohla by mať viac výhod ako napr. by mohla mať aj prístup k nabíjačkám, a tiež by mola mať možnosť získavať zľavy vo vybraných obchodoch pre členov.

    Hľadáme niekoho kto by vedel vymyslieť zaujímavý dizajn karty. Tu na fóre by sa spravilo hlasovanie a koho dizajn bude mať najviac hlasov, vyhrá 50 eur, plus hodinu v Tesle Model S (ak bude mať záujem), a neskôr možno aj Model 3.

    Tu je príklad ako treba kartu poslať:
    . Click image for larger version  Name:	tcs_karta_sample.jpg Views:	1 Size:	329.1 KB ID:	17482


    Tu sú zatiaľ 3 návrhy:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #2
    A musia tam byť len Tesly ?
    Pred 130 rokmi pán Benz alebo pán Diesel vymysleli motor a volá sa po nich. Firma Tesla znova "vymyslela" elektromobil, taký, ktorý sa dá reálne používať. V širšom slova zmysle by Tesla klub mohol znamenať klub elektrických áut, nielen klub vlastníkov Tesla, možno o 20 rokov sa elektromobilom bude hovoriť tesla ako druhu áut, ako teraz diesel alebo benzín.
    Prečo nedať na pozadie tiež prvých priekopníkov z iných značiek (Leaf, i3, Zoe, Ioniq) ?
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      resp. "pozadie" na želanie (dodaný obrázok), text jednotný, ako to majú banky

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som sa ako cakatel na Ioniqa na tomto webe vela dozvedel, ale mat klubovu kartu Teslaclubu ked nemam Teslu sa mi zda... neviem najst spravne slovo, nieco medzi trapne a smiesne. Viem, je to forum o elektromobilite a Ioniq tu ma svoje vlakno, ale aj tak nazov je TESLAclub ... Mozno by som to mohol brat ako ze som fanusik Tesly (co v podstate som) a potom by mi to mozno davalo zmysel
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Teoreticky by tam nemuseli byť len Tesly. Hlavné je aby sa ľudom karta páčila a týkala sa nášho klubu, elektromobility.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #4
      Super nápad. Pre zjednodušenie existuje stránka aj aplikácia na zadávanie zákazok pre freelancerov. Zasa sa dopyt cena a oni sa už prihlásia.

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #5
        Tiež sa prikláňam k tomu, aby Teslaclub fungoval ako združenie nadšencov elektromobility bez ohľadu na značku. Veď nakoniec už aj existencia tejto stránky potvrdila, že je veľa ľudí s elektromobilmi aj mimo Tesly. Pri návrhu tam musí byť aj červený pásik a logo hore vpravo? Lebo to vyzerá byť jednotné na všetkých návrhoch, tak predpokladám, že ste to dorobili potom.

        Komentár

        • mozeg
          Member
          • Dec 2015
          • 439
          •   

          #6
          Odvolavka na Teslaclub mi nevadi ale na obrazku alebo grafika by nemusela obsahovat len Tesly. :-)

          Komentár

          • Miroslav Rojko
            Senior Member
            • Nov 2016
            • 1314
            •   

            #7
            Nieco neutralne na pozadie:

            https://www.metroplugin.com/wp-conte.../10/medium.jpg

            https://1bug6h3twe4ikg0cg1c750qt-wpe...023551169.jpeg

            [priezvisko]@me.com

            Komentár

            • Tomáš
              Member
              • Apr 2016
              • 60

              #8
              Koniec koncov, aj jedným z cieľov spoločnosti Tesla je urýchlenie nástupu elektromobility a vytvorenie konkurencie, tak prečo by mal byť Tesla club iný ;-)

              Komentár

              Pracuje...
              X