Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla zraz & eZraz 19.- 20.9. 2014 - Vysoké Tatry

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • teslafan
    Member
    • Mar 2014
    • 102

    #16
    Pôvodne zverejnené od leaf Pozrieť príspevky
    Aké tam budú možnosti nabíjania? Mám na mysli, keď tam príde 50 áut a len polovica z nich by chcela nabíjať, tak si neviem predstaviť ako to bude fungovať. Koľko nabíjačiek tam bude, aj rýchlonabíjačka(y) Chademo?
    Vieš kto je VSE? VSE sú tiež organizátorom, tak asi vedia, že elektromobily treba aj nabiť. Preto sa asi treba registrovať aby vedeli koľko áut príde. elektromobily, okrem Tesly, majú také mrňavé baterky, že sa dokážu nabiť aj cez noc aj na obyčajnej domácej zásuvke a tých je tam mrte. Takže s Nisan Leaf by som si starosti nerobil, hlavne keď v Poprade je aj CHAdeMO.

    Komentár

    • Teslabike
      Junior Member
      • Sep 2014
      • 2

      #17
      Akciu som podporil aj na našom webe teslabike.sk ,prajem veľa účastníkov aj fanúšikov elektrických mašín..

      Komentár

      • zylo64
        Member
        • Sep 2014
        • 31

        #18
        Chcel som sa opýtať, či z prednášky "nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite" bude spracovaný a uverejnený aj nejaký výstup pre širokú verejnosť?

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          A ak ano, tak nak sa sem da link. A vopred vdaka.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #19
        Predbežné/ približné nabíjacie zástavky Tesiel
        -----------------------------------------------------------------------------------------
        BRATISLAVA (príchod 10:00 - odchod o 11:00)

        Adresa: Stará tržnica
        ámestie SNP 25 811 01 Bratislava

        Event https://www.facebook.com/events/699771553451145/
        Mapa https://www.google.sk/maps/place/Star%C3%A1+tr%C5%BEnica/@48.1450065,17.1120889,189m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x476c8943746b35a9:0x5c6ae 2185c22d173

        -----------------------------------------------------------------------------------------
        TRENČÍN (príchod 10:00 - odchod o 13:30)

        Na parkovisku pred OC Laugaricio

        -----------------------------------------------------------------------------------------
        ŽILINA (príchod 12:00 - odchod o 15:00)

        Žilinské zhromaždenie elektromobilov v Žiline 19.9. od 12-16.hod.

        Na Mariánskom námestí, budú tam aj elektrické bicykle.

        -----------------------------------------------------------------------------------------

        SALAŠ KRAJINKA (RUŽOMBEROK)

        Posledné zastavenie peletónu je salaš Krajinka na krátke občerstvenie.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1543
          •   

          #20
          Nič v zlom, ale prečo ste túto informáciu dali tak neskoro? Pôvodne nič také plánované nebolo.
          V Žiline sa nedá len tak ľahko dostať na Mariánske nám, píšem sem polohu, kadiaľ sa tam dá dostať, nutné ísť po Sládkovičovej ul. okolo Pošty 1.

          GPS 49.223565, 18.738598

          Okrem toho je Mariánske nám. pešia zóna a tam musí byť vybavené povolenie na vjazd. Vybavoval to niekto?
          Naposledy upravené 1fisker; 19-09-2014, 09:40.

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1998

            #21
            E Zraz Stary Smokovec a reportaz na JOJke archiv Velkych Novin http://www.joj.sk/relacia-noviny/nov...ny-tv-joj.html od 23:12 do 25:21. Aj Markiza mala reportaz, ale zatial neni v jej archive.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #22
              bolo to aj v správach na Markíze.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1998

                #23
                http://www.teraz.sk/fotodennik/zraz-...ografia/106725

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #24
                  diky za info

                  Inak do slovenskej knihy rekordov sa zapísal počet 38 elektromobilov.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1998

                    #25


                    https://www.facebook.com/robert.broz...0131511&type=1

                    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                    Takze moje fotky a videa z akcie su na mojom FB, linky hore su oznacene ako verejne, len netusim ci sa daju zobrazit aj bez prihlasenia na FB.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1998

                      #26
                      http://www.ta3.com/clanok/1047172/ek...oraz-viac.html toto je z piatka pred zrazom v Starom Smokovci a Greenway na FB informoval o ZEBRA konferencii, ze bude cca o tyzden aj link.

                      Komentár

                      • Radovan
                        Member
                        • Aug 2014
                        • 304
                        •      

                        #27
                        Moje maličkost trochu zapropagovala emailem mezi známými, dále by se měla informace objevit na webu sdružení Elektromobily (je v přípravě jeho nová verze) http://www.elektromobily-os.cz/ plus zde na webu v části Jazdíme elektromobilom Tatry nie chcú CO2 aneb postřehy z jízdy a 1.srazu elektromobilů Ezraz na Slovensku.
                        Radovan

                        Komentár

                        • zylo64
                          Member
                          • Sep 2014
                          • 31

                          #28
                          Páni ( a dámi ), ktorí ste boli prítomní na zraze. Vedeli by ste tu uviesť či sa konala aj prednáška na tému "nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite", tak ako bolo avizované v programe? Zatiaľ sú tu len odkazy na televízne spoty. Informácia o tom čo bolo predmetom danej prednášky, prípadne kto na prednáške vystúpil som nikde nevidel.

                          Komentár

                          • Radovan
                            Member
                            • Aug 2014
                            • 304
                            •      

                            #29
                            Pôvodne zverejnené od zylo64 Pozrieť príspevky
                            Páni ( a dámi ), ktorí ste boli prítomní na zraze. Vedeli by ste tu uviesť či sa konala aj prednáška na tému "nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite", tak ako bolo avizované v programe? Zatiaľ sú tu len odkazy na televízne spoty. Informácia o tom čo bolo predmetom danej prednášky, prípadne kto na prednáške vystúpil som nikde nevidel.

                            Tak to vůbec netuším. V pátek byl jen raut. V sobotu dopoledne jsme předváděli auta na parkovišti veřejnosti, v hotelu byla i nějaká tiskovka. Pak byl výjezd na Hrebienok, oběd, jízda v řadě elektroaut na rekordní zápis a spanilá jízda do Tatranské Lomnice. Někteří pak odjeli, jiní se zdrželi na koncert. O přednášce nic nevím.
                            Radovan

                            Komentár

                            • Juro
                              Administrator
                              Gold Member
                              • Mar 2014
                              • 2208
                              • juraj1702
                              •   

                              #30
                              Pôvodne zverejnené od zylo64 Pozrieť príspevky
                              Páni ( a dámi ), ktorí ste boli prítomní na zraze. Vedeli by ste tu uviesť či sa konala aj prednáška na tému "nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite", tak ako bolo avizované v programe? Zatiaľ sú tu len odkazy na televízne spoty. Informácia o tom čo bolo predmetom danej prednášky, prípadne kto na prednáške vystúpil som nikde nevidel.
                              "nabíjanie elektrovozidiel" o tom ako to funguje si mohol každý pozrieť v praxi hneď tam na parkovisku pred hotelom. "prezentácia noviniek v eMobilite" boli vstupy počas doobedňajšieho predvádzania vozidiel a možností nabíjania. Niektoré sa podarilo zachytiť jednému členovi tu na mobilnú kameru. Obraz dosť seká ale počuť je OK.

                              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X