Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla zraz & eZraz 19.- 20.9. 2014 - Vysoké Tatry

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Tesla zraz & eZraz 19.- 20.9. 2014 - Vysoké Tatry

    Tesla zraz & eZraz – prvý zraz elektromobilov v krásnej tatranskej prírode
    !!!Tatry nechcú CO2!!!





    Kedy? 19.-20.9.2014
    Kde? Starý Smokovec, Vysoké Tarty
    Pre koho: Pre všetkých majiteľov elektromobilov, predajcov elektromobilov a fanúšikov
    Program:
    - Pokus o rekord v počte elektromobilov v jednom sprievode
    - Spanilá jazda tatranskými cestami
    - Prehliadka elektromobilov pre verejnosť
    - Jazda do vrchu – uzatvorená cesta na hrebienok pre tých, ktorý si trúfnu na jazdu do vrchu
    Týmto Vás srdečne pozývame na exkluzívny eZraz, kde v spolupráci s Tesla Club Slovakia a Východoslovenskou energetikou prinesiete budúcnosť bezemisného jazdenia priamo do srdca Vysokých Tatier.

    Nad akciou prevzalo záštitu mesto Starý Smokovec aj Bratislava.

    Veľa elektromobilov bude vyrážať aj z Bratislavy v piatok kde bude predtým tiež EV akcia.

    Prihlásenie Tesiel do sprievodu 19.-20.9. 2014 - Vysoké Tatry tu.

    Viac info a prihlásenie ostatných eÁut tu.

    Aktualizovaný program

    MIESTO: Areál Grandhotela Starý Smokovec
    ADRESA: Starý Smokovec 38
    062 01 Vysoké Tatry

    Piatok: 19. septembra 2014
    18:00 postupný príchod a ubytovanie účastníkov
    19:00 nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite
    21:00 koktail pre majiteľov elektroáut a VIP hostí
    Sobota: 20. septembra 2014
    11:00 výstava zúčastnených vozidiel za prítomnosti ich majiteľov
    12:30 pokus o zápis do Knihy slovenských rekordov
    13:00 štart amatérskych pretekov do vrchu na Hrebienok
    15:00 bezemisná a nehlučná spanilá jazda tatranskými cestami
    16:00 koncert skupiny POLEMIC

    NABÍJANIE: Nabíjacia infraštruktúra bude na parkovisku Grand Hotela Starý Smokovec zabezpečená (3- fázové zásuvky 16A, 3- fázové zásuvky 32A, Mennekes Type2, Schuco 230, Combo (CCS) 32A,). V neďalekom Poprade sa nachádza rýchlo nabíjačka Chademo a na Moheľovej ulici aj 2x Mennekes Type 2. Nabíjanie na cestu tam a späť ľahko nájdete pomocou stránky: www.nabijanie.teslaclub.sk

    PARKOVANIE: Bude usmerňované podľa plániku. Pre elektromobily bude vyhradené parkovisko pred Grandhotelom Starý Smokovec.
    Pripojené súbory
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #2
    Je k tomu už nejaký predbežný zoznam záujemcov?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Áno, bude veľa Tesiel aj Tesla Roadster má prísť.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1543
        •   

        #4
        A iné elektromobily tam budú tiež? Alebo takýchto chudobných príbuzných nemusíte?

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          To sú dva zrazy v jednom, ako je v názve napísané (Tesla zraz a eZraz). Všetko na elektrinu s kolesami môže prísť, okrem vysávačov. Bude tam aj Segway.

          Pripojené súbory
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1998

            #6
            Zraz elektromobilov v Bratislave / Európsky týždeň mobility

            Uverejnené pondelok, 25. august 2014, 13:02 Pri príležitosti konania Európskeho týždňa mobility 2014 sme sa rozhodli v Bratislave zorganizovať lokálny zraz elektromobilov.
            Podujatie sa uskutoční 19.9. 2014 na Námestí pri Eurovei v Bratislave od 15:00.

            Budete mať možnosť uvidieť:
            - Tesla Model S a ďalšie elektromobily
            - elektrickú dodávku
            - e-bicykle a pod.
            - elektrickú formulu od Stuba Green Team
            - elektrický autobus a ďalšie zaujímavosti.

            Zo zrazu zároveň symbolicky odštartuje tour elektromobilov Tesla Model S smerom do Starého Smokovca na Tesla zraz & eZraz.

            zdroj: http://www.seva.sk/sk/ alebo https://www.facebook.com/events/699771553451145/

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #7
              Hej, a plánuje sa, že by možno mohlo pár Tesiel odštartovať z Bratislavy, v Trenčíne by sa stretli s ďalšími (už nabitými) Teslami. Tie z Bratislavy by sa nabili a spolu by mohli odísť do Tatier v jednej kolóne aj desiatich Tesiel. Pracuje sa na tom.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • www.epohon.sk
                Junior Member
                • Aug 2014
                • 1

                #8
                Čaute, prídu aj elektro-bicykle od www.epohon.sk - budete mať možnosť testovať rôzne elektro-bicykle: (1.so systémom Bosch na bicykli Apache Manitou, 2. Celoodpružený bicykel scott s výkonným 750w motorom

                Komentár

                • 1fisker
                  Senior Member
                  • Aug 2014
                  • 1543
                  •   

                  #9
                  Chcelo by to trošku presnejšie informácie o zraze v Tatrách, čas, odkedy dokedy, upresniť miesto. Prosím vás, nedalo by sa uviesť aspoň približný časový harmonogram, čo sa bude a kde diať? Jedno, čo nechápem, keď 19.9. o 15,00 bude zraz v Bratislave ako môže byť v tom istom čase vo Vysokých Tatrách.
                  Ďakujem
                  Naposledy upravené 1fisker; 01-09-2014, 11:46.

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1543
                    •   

                    #10
                    Ak by niekto chcel ubytovanie v Tatrách na túto akciu, tak by bolo dobré sa spojiť. Pre viac osôb by to vyšlo lacnejšie. Predpokladám, že organizátor akcie ubytovanie nezabezpečuje. Čakám záujemcov

                    Komentár

                    • Radka
                      Junior Member
                      • Sep 2014
                      • 1

                      #11
                      Ten Bratislavský zraz - to vlastne nie je zraz - bude to akési vyprevadenie niekoľkých elektromobilov od Dunaju k Tatrám - teda primátor BA, Milan Ftáčnik odprevadí niektoré elektroautá z BA a vyšle ich na zraz do Tatier. Tým, ktorí idú z inakadiaľ a nie cez BA, tak prídu rovno do Tatier bez vyprevádzania

                      Komentár

                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #12
                        Program

                        MIESTO: Areál Grandhotela Starý Smokovec
                        ADRESA: Starý Smokovec 38
                        062 01 Vysoké Tatry

                        Piatok: 19. septembra 2014
                        18:00 postupný príchod a ubytovanie účastníkov
                        19:00 nabíjanie elektrovozidiel a prezentácia noviniek v eMobilite
                        21:00 koktail pre majiteľov elektroáut a VIP hostí
                        Sobota: 20. septembra 2014
                        11:00 výstava zúčastnených vozidiel za prítomnosti ich majiteľov
                        12:30 pokus o zápis do Knihy slovenských rekordov
                        13:00 štart amatérskych pretekov do vrchu na Hrebienok
                        15:00 bezemisná a nehlučná spanilá jazda tatranskými cestami
                        16:00 koncert skupiny POLEMIC
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        • Juro
                          Administrator
                          Gold Member
                          • Mar 2014
                          • 2208
                          • juraj1702
                          •   

                          #13
                          Pripojené súbory
                          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                          Komentár

                          • 1fisker
                            Senior Member
                            • Aug 2014
                            • 1543
                            •   

                            #14
                            Aké tam budú možnosti nabíjania? Mám na mysli, keď tam príde 50 áut a len polovica z nich by chcela nabíjať, tak si neviem predstaviť ako to bude fungovať. Koľko nabíjačiek tam bude, aj rýchlonabíjačka(y) Chademo?
                            Naposledy upravené 1fisker; 12-09-2014, 14:59.

                            Komentár

                            • Juro
                              Administrator
                              Gold Member
                              • Mar 2014
                              • 2208
                              • juraj1702
                              •   

                              #15
                              NABÍJANIE: Nabíjacia infraštruktúra bude na parkovisku Grand Hotela Starý Smokovec zabezpečená (3- fázové zásuvky 16A, 3- fázové zásuvky 32A, Mennekes Type2, Schuco 230, Combo (CCS) 32A,). V neďalekom Poprade sa nachádza rýchlo nabíjačka Chademo a na Moheľovej ulici aj 2x Mennekes Type 2. Nabíjanie na cestu tam a späť ľahko nájdete pomocou stránky: www.nabijanie.teslaclub.sk

                              PARKOVANIE: Bude usmerňované podľa plániku. Pre elektromobily bude vyhradené parkovisko pred Grandhotelom Starý Smokovec.
                              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X