Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla zraz a eZraz Bojnice 2015

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    Tesla zraz a eZraz Bojnice 2015

    Priatelia elektromobility, Tesla Club Slovensko a eSupport Company + VSE, Vás pozývajú na eZraz 2015 Bojnice,
    zraz sa uskutoční v dňoch 18-19.9.2015, program bude rozdelený do dvoch častí,
    v piatok 18. septembra odborá časť Trend afternoon a v sobotu 19.9. pre širokú
    verejnosť. Všetci ste srdečne pozvaní. Program práve definujeme, postupne Vás
    budeme informovať o detailoch podujatia.

    Základný program:

    18.9.2015 Piatok: odborná diskusia Trend afternoon (pozvaní hostia)
    19.9.2015 Sobota: prezenácia elektromobilov pod Zámkom Bojnice
    • predstavenie elektromobilov Tesla Modes S P85D 4x4, 700hp
    • Tesla Roadster
    • Fisker Karma
    • elektromobily od BMW, Mercedes, Audi, Nissan, Citroen, ai.
    • diskusia na tému: údržba elektromobilov
    • výmena skúseností z prevádzky elektromobilov
    • nadviazanie kontaktov a diskusie
    • občerstvenie, zábava, testovacie jazdy
    • EKO jazda Bojnice - Prievidza - Bojnice

    Kde: Hotel pod Zámkom Bojnice

    Prezenácia elektromobilov: Zámok Bojnice - sobota
    Pre: odborníkov, nadšencov, podporovateľov, zvedavcov…
    Doporučujeme: možnosť rodinného víkendu (návšteva zámku, ZOO, kúpelov...)
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_924s1.jpg
Videní:	279
Veľkosť:783,7 KB
ID:	5560
    Tešíme sa na Vás,
    Tesla Club a eSupportcom + VSE RWE Group
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    #2
    Tesla zraz a eZraz Bojnice 2015 bude 19.9.2015 kto by mal seriozny zaujem o odbornu business konferenciu TREND na temu elektromoblity, nech nas kontaktuje, konferencia prebieha na pozvanky a eZraz je pre siroku verejnost, Tesime sa na VAS!
    Tesla Club a eSupportcom

    Komentár

    • Vlado
      Member
      • Apr 2015
      • 36

      #3
      určite sa prídem pozrieť, na toto som už dlho čakal, aj ked to je za mesiac mohol by som aj pomôcť s akciou, ak by mali organizátori záujem

      Komentár

      • Stano Kurek
        Administrator
        • May 2014
        • 278

        #4
        Áno, budeme radi ked príde čo najviac ludí, pracujem na prípravách, máme pozvaných hostí a veríme že príde čo najviac TESIEL ako aj iné elektromobily. Budeme Vás informovať o priebehu príprav a prípadne potrebách eZrazu Bojnice 2015 ako ja Tesla konferencií ktorú pripavujeme,...

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Vďaka Stano Kurek za pomoc s organizáciou tohtoročného zrazu. Bez Teba by sa zraz tento rok nekonal. Tento druhý ročník sa rysuje byť ešte lepší ako minulý rok. Pripravujeme aj registráciu pre získanie zliav v okolitých reštauráciach, hoteloch, nočná prehliadka Bojnického zámku, návšteva ZOO, degustácia cigár, degustácia rumu, jazdy v Teslách, Tesla konferencia so zaujímavými hosťami vrátane Otta Fabriho, inžinier a dizajnér Tesla Motors, ktorý navrhoval interiér Modelu S a má slovenské korene. Bude vtom čase aj banícky jarmok. Oplatí sa spraviť si výlet aj s celou rodinou a zostať až do nedele. Náklady sa však vyšplhali dosť vysoko, tak ak by mal niekto možnosť sponzorovať, dajte nám vedieť. Pre sponzorov máme tiež atraktívne ponuky.
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image002.png
Videní:	310
Veľkosť:384,9 KB
ID:	5406
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Janez
            Junior Member
            • Aug 2014
            • 8

            #6
            Ahojte. Rád by som sa zúčastnil konferencie aj s priateľkou. Vie mi prosím niekto poslať info ako čas, miesto, podmienky účasti a pod? Ďakujem

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #7
              Finišujeme s prípravami a registráciu spustíme najbližšie dni, možno už dnes večer.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • Janez
                Junior Member
                • Aug 2014
                • 8

                #8
                Ahojte... tak ako to vyzerá s tou registráciou a pokynmi ku konferencii? Ďakujem.. Janez

                Komentár

                • Stano Kurek
                  Administrator
                  • May 2014
                  • 278

                  #9
                  info: robime uz posledne upravy, verime ze to bude coskoro,...
                  Naposledy upravené Stano Kurek; 02-09-2015, 23:19.

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #10
                    Tu je odkaz na registráciu http://www.zraz.teslaclub.sk/. Kapacita podujatia je obmedzená, myslím len asi na 100 lístkov. Preto kto má vážny záujem, tak sa prosím prihláste čo najskôr, najlepšie ešte predtým ako sa odkaz na registráciu zverejní aj na Facebook, kde je už vyše 13 tisíc možných záujemcov.

                    Podrobnejšie info o Trend konferencii v Piatok 15:00 hod. (súčasťou Balíku Trend):
                    .
                    Diskusné témy:
                    Budú elektromobily šetriť peniaze a zdravie? Alebo sa narodí len ďalšia neefektívna dotačná schéma?
                    Dá sa na elektromobilite zarábať?
                    Ako motivovať firemných zákazníkov na kúpu elektrických automobilov?
                    Môže Slovensko prvenstvom v počte vyrobených áut na tisíc obyvateľov a významným zastúpením automobilového priemyslu vyťažiť z prechodu k elektromobilite?
                    Ako najlepšie podporiť rozvoj elektromobility na Slovensku. Jednorazová prémia, daňové úľavy, vyhradené parkovacie miesta, zvýhodnené parkovanie a vjazd do centra miest
                    Čo prinieslo sto rokov elektromobility na Slovensku?
                    Budú nabíjacie stanice sučasťou nových realitných projektov?
                    .
                    Hostia:
                    Roland Steinmetz, Owner, EVConsult
                    Stephan Hell, Management & Innovation Manager, RWE Effi zienz
                    Richard Majza, generálny riaditeľ, Dopravný podnik mesta Košice
                    Michal Oborný, senior development manager, Penta Investments
                    Rastislav Lauko, CEO, GreenWay Operator
                    Peter Badík, riaditeľ, SEVA (Slovak Electric Vehicle Association)
                    Stijn Otten, Director Innovation and Business Development, Business Lease Group
                    Peter Mitura, fleet manager, Porsche Slovakiae
                    .
                    Program:
                    14,00 – 15,00 h
                    Registrácia a káva s týždenníkom TREND
                    15,00 – 15,10 h
                    Úvodné slovo
                    Oliver Brunovský, šéfredaktor týždenníka TREND
                    15.10 – 16,00 h
                    Desaťminútové predstavenie panelistov
                    16,00 – 17,30 h
                    Panelová diskusia a otázky z publika
                    -----------------------------------------------
                    A v Sobotu o 19:00 hod. bude Tesla konferencia, ktorá sa volá Tesla Club Event, nakoľko hlavný sponzor nesúhlasil s tým aby sa to volalo tiež konferencia, (súčasťou Balíka Tesla).Tesla Club Event sa bude skôr venovať témam reálneho používania elektromobilov, hlavne Tesly, údržba elektromobilov, výmena skúseností z prevádzky elektromobilov, nabíjanie elektromobilov, nadviazanie kontaktov, voľná diskusia na tieto témy a tiež informácie ako sa pracuje pre Teslu, inšpirácie ako získať prácu v Tesle a to priamo od inžiniera a dizajnéra pracujúceho pre Teslu - Otto Fabri, ktorý príde výhradne na túto akciu na naše pozvanie priamo z Kalifornie. Narodil sa na Slovensku, v mladom veku sa s rodičmi presťahoval do Prahy a neskôr do USA. Teraz pracuje pre Teslu kde navrhoval interiér Modelu S a je v priamom pracovnom kontakte s Elonom Muskom.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • Stano Kurek
                      Administrator
                      • May 2014
                      • 278

                      #11
                      Tesime sa,...! to bude akcia,... TREND, eZRAZ, TESLA Club EVENT a Mr.Otto Fabri z Tesla Motors Fremont - California (dizajner a inzinier Tesla - priamo v Bojniciach!)

                      Komentár

                      • Janez
                        Junior Member
                        • Aug 2014
                        • 8

                        #12
                        Super, vďaka za informácie ako som už písal, prídem aj s priateľkou.... chceme sa zúčastniť Tesle Eventu v sobotu... je možné zaplatiť Balík Tesla 20€ x 2 = 40€ pod jednou registráciou (pod mojím menom), alebo treba urobiť dve registrácie? Ďakujem za odpoveď. Janez

                        Komentár


                        • Juro
                          Juro komentoval
                          Upraviť komentár
                          Áno, stačí vynásobiť sumu balíka želaným počtom kusov.
                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #13
                        Aktualizovaný program:
                        18.9. Piatok: TREND Business konferencia

                        14:00 príchod a registrácia účastníkov eZRAZu
                        15:00 TREND konferencia
                        19:00 večera pre účastníkov eZRAZu
                        20:00 nočná prehliadka Zámku Bojnice
                        23:00 ochutnávka exkluzívnych nápojov a cigár

                        19.9. Sobota:
                        • 9:00 Verejná prehliadka vozidiel v priekope Zámku Bojnice (TESLA, BMW, AUDI, MERCEDES, NISAN,…eBides)
                        • 11:00 workshopy o eMobilite (inteligentné nabíjanie, starostlivosť o batérie a elektromobil, cestovanie elektromobilom - ekomaratóny)
                        • 14:00 ekoParáda do Prievidze (jazda v kolóne – pokus o prekonanie rekordu)
                        • 16:00 testovacie jazdy pre záujemcov o eMobilitu ai.
                        • 19:00 TESLA Club Event diskusia o elektromobilite (mame podporu aj TESLA Viedeň + prídu ako zástupcovia aj s Teslou)
                        • vonku bude zaparkovaná Tesla P85D krátka diskusia s Teslákmi a následne cofee break ai. + p.Fabri



                        19:00 TESLA Club Event - diskusia o TESLE, kariére, budúcnosti,...
                        • Hosť: Otto Fabri, diskusia o jeho kariére v Tesle Motors
                        • Vystúpenie členov Tesla Clubu SK, CZ na témy reálneho používania elektromobilov, hlavne Tesly, údržba elektromobilov, výmena skúseností z prevádzky elektromobilov, nabíjanie elektromobilov, nadviazanie kontaktov...
                        • diskusia s hosťami,… odpovedanie na otázky,…
                        • TESLA Model S P85D bude zaparkovaný vonku pred vchodom presun a diskusia okolo auta Tesla
                        • coffe break a volná diskusia s účastníkmi

                        voľný večerný program...
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        • Juro
                          Administrator
                          Gold Member
                          • Mar 2014
                          • 2208
                          • juraj1702
                          •   

                          #14
                          Inšpirujte sa minuloročným eZrazom v Tatrách a príďte aj na tohtoročný - pozývame Vás do Bojníc, 18-19.9.2015


                          Viac ukážok z minuloročného eZrazu je tu: http://teslaclub.sk/forum/teslaclub-...=1393#post1393
                          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                          Komentár

                          • Zelene Lietadlo
                            Member
                            • Apr 2014
                            • 34

                            #15
                            Ktore body programu su verejne pristupne, bez registracie a platenia? Mal som v umysle sa prist pozriet, ale platit za to nehodlam.

                            Komentár


                            • 1fisker
                              1fisker komentoval
                              Upraviť komentár
                              Ak sa takto vyjadrí väčšina záujemcov, som strašne zvedavý ako to dopadne. Radšej sa nebudem k tomu bližšie vyjadrovať.

                            • Stano Kurek
                              Stano Kurek komentoval
                              Upraviť komentár
                              eZraz elektromobilov v sobotu 19.9.2015 pod Zamkom Bojiciach je ZADARMO resp. vstupne - tombolovy listok v hodnote 1Eura (dobrovonle) mozte vyhrat testovaciu jazdu v Tesle P85D 700hp., ai., obsah eZrazu tak ak je uvedene na plagatoch su v tom WS, prehliadka elektromobilov od TESLA, BMW, Merceses, Audi, ai., ...

                            • Juro
                              Juro komentoval
                              Upraviť komentár
                              Myslím, že každý, aspoň trošku inteligentný človek, pochopí, že takáto akcia musí stáť nejaký ten peniaz. Nie každý je fanúšikom elektromobility ochotný robiť veci zadarmo. Len zabezpečenie nabíjania stojí okolo 5000 eur. Nájomné nám zámok tiež nedal zadarmo a vyjde nás to okolo 2000 eur. Celkové náklady na túto akciu sú vyše 20000 eur. Tie poplatky za balík sú smiešne malé v porovnaní s nákladmi spojenými s touto akciou a sú určené pre skutočných fanúšikov a podporovateľov elektromobility, začo dostanú prístup na konferencie, občerstvenie a iné výhody. My ako klub nevyberáme žiadne členské, nemáme skadiaľ zobrať peniaze. Bežanie klubu financujem ja z vlastného vrecka a zraz by tento rok nebol bez sponzorov a niekoľko týždňov času ktoré hlavne Stano Kurek venoval prípravám tejto akcie. Bez neho by tento rok žiaden zraz nebol.
                              Ale nerád by som bol aby sa tu kazila nálada a nadšenie z akcie dohadovaním sa o pár eurách. Ak chce niekto diskutovať o tom či je normálne vyberať peniaze za konferenciu, predstavenie v divadle alebo za film v kine, za nápoje a občerstvenie, vytvorím nato vlastnú tému.
                          Pracuje...
                          X