Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Otvorenie carsharingu v BA

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Otvorenie carsharingu v BA

    Slávnostné otvorenie 5.9., stará tržnica, elektroautá, elektrobicykle atd.
    http://www.upcity.sk/
    Začiatok
    05-09-2017 14:00
    Koniec
    05-09-2017 21:00
    Miesto
    Bratislava
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    #2
    veď fungujú prinajmenej od začiatku prázdnin, aj odpovedajú na e-maily, nie je to otvorenie KLUBU?
    06.07.2017 - ctrl c/v:
    Dobrý deň,
    otváracie hodiny momentálne neplánujeme posúvať. Čo sa týka záchytných miest máme v pláne o rozšírenie avšak je to v štádiou rokovaní.
    Nabíjacie miesta sú aj v nákupných centrách napr bory, alebo central.
    Nemáme žiadne výnimky okrem státie pred tržnicou. Žial formulár sa musí vyplniť tu na pobočke.
    Naposledy upravené Marcel Pavlík; 04-09-2017, 11:17.

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      A k čomu mala byť tá odpoveď?

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      k "otvoreniu", upy tam stoje od júna, ... tak asi.

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      "Dobrý deň,
      otváracie hodiny momentálne neplánujeme posúvať. Čo sa týka záchytných miest máme v pláne o rozšírenie avšak je to v štádiou rokovaní.
      Nabíjacie miesta sú aj v nákupných centrách napr bory, alebo central.
      Nemáme žiadne výnimky okrem státie pred tržnicou. Žial formulár sa musí vyplniť tu na pobočke."

      Tomuto nerozumiem, o čo ide?

      Veď ja to neotváram, oni si dali na utorok 5.9. slávnostné otvorenie. Ja len pripomínam udalosť.

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      ak píšu že otvárajú, tak neviem čo. pretože otvorené mali. ako som napísal vyššie. tomu zasa nerozumiem ja.
      sme dvaja, ešte jeden a
      :-)

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Ale chcel som vedieť čo znamenal ten komentár tomu nerozumiem, tak ho ešte raz skopírujem:
      "Dobrý deň,
      otváracie hodiny momentálne neplánujeme posúvať. Čo sa týka záchytných miest máme v pláne o rozšírenie avšak je to v štádiou rokovaní.
      Nabíjacie miesta sú aj v nákupných centrách napr bory, alebo central.
      Nemáme žiadne výnimky okrem státie pred tržnicou. Žial formulár sa musí vyplniť tu na pobočke"

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      odpovedajú na e-maily:
      06.07.2017 - ctrl c/v:

      skopíroval som ich odpoveď o otváracích hodinách (10:00), miesta, kde e-upy budú, nabíjanie, parkovanie, spísanie zmluvy.

      na stránke pribudlo to "slávnostné otvorenie", to vtedy nebolo. a tomu nerozumienm - ako sa dá niečo slávnostne otvoriť po viac ako dvoch mesiacoch fungovania. :-)
      Naposledy upravené Marcel Pavlík; 04-09-2017, 11:23.
  • Radkovanko
    Junior Member
    • Nov 2017
    • 21

    #3
    Volal som do UP City, ze ako to je s ich nabyjackou, pretoze ideme do divadla na osmu k starej trznici. Nabijacka je neverejna a je len pre ich auta, ale ked maju volno, tak su ochotni svojou kartou nabijacku odblokovat a nechat nabit aj cudzie auto. Takze ak stihnete prist vecer do 19:00, tak mozte parkovat aj nabijat, kym si v meste nevybavite co potrebujete.

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      No len problém je, že tam je pešia zóna, vjazd len na povolenie
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #4
    Dnes som ich na FB upozornil, aby svojich zakaznikov lepsie poucili o nabijacich standardoch a sposobe pouzivania nabijaciek. Lebo som bol uz opakovane svedkom ako sa snazia pripojit na Supercharger v Auparku, na Teslacke TDC v garazi dole, ako nasilne pchaju Chademo do CCS portu cim mozu vazne poskodit konektor, ze radi stlacaju Emergency Stop tlacitko atd. Vzdy ked je to mozne ich upozornim a pripadne nasmerujem spravnym smerom. Ich odpoved bola, ze ako “skuseny elektromobilista” ich mam poucit ja ked vidim, ze tapaju. Akoze je toto mozne? Projekt s peknou myslienkou riadeny bandou diletantov? Takymto sposobom znicia nabijacky a potom mozu cele Up!City zavriet ked budu nabijcky furt odstavene pre poruchy. Take slovenske... aby sa clovek bal ozvat

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      zober si benzinaka z pozicovne a tankuj tam naftu - ak ti niekto nieco povie, ze robis nespravne, este ho okric

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Tak to je fakt hrôza! Už som si myslel, že povedomie je vyššie. Podľa mňa to neovládajú ani pracovníci požičovne.
Pracuje...
X