Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjorn Nyland Europe trip (Slovensko)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #16
    Viem kadiaľ to je, poznám to, ale asi nebudem mať čas. Ak by sa nikto iný nenašiel, tak sa obetujem.
    Prosím vás, kto je to na Glympse, že..Petto
    Poraďte mi niekto, prečo Bjorna na PC vidím v Glympse a na mobile nie?
    Aha už ho vidím
    Naposledy upravené 1fisker; 09-04-2017, 10:41.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1998

      #17
      Momentalne je v Dansku a v jednom prispevku na FB Teslabjorn ho kontaktoval aj Gavin Shoebridge (KiWi EV), ktory s Bjornom zrejme planuje v BA spravit rozhovor.

      Komentár

      • g211
        Member
        • Sep 2015
        • 118
        •   

        #18
        Ako to vyzera so stretkom v Bratislave? Vie niekto miesto a cas? Neodporucime mu Fresh Market? Parkovisko je dostatocne velke na stretko, ma tam CHAdeMO, ZSE kartu mu poziciame

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 706
          • viera8131
          •      

          #19
          To už máš lepší Central. Tam máš tiež ChaDEmo od ZSE a je tam čo jesť aj nakupovať. Večer je FreshMarket totálne mŕtvy.

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #20
            Bjorn neprejavil záujem o nejaké plánované/organizované stretnutie.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár


            • 1fisker
              1fisker komentoval
              Upraviť komentár
              Mám obavu, či mu tá popularita a záujem už nezačínajú liezť na nervy. Ale aj keby sa nič "neorganizovalo", tak ľudia dúfam prídu a tomu sa nevyhne.

            • g211
              g211 komentoval
              Upraviť komentár
              OK, tak ho prídeme aspoň pozdraviť

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Bjorn je youtuber a ty potrebuju zaujem ludi na sledovanie videi a podobne. Je to taky moderny sowbiznis. Ale teraz s nim ide jeho manzelka Ammery a na jej adresu par ludi volaco pisalo na YT kanaly a Bjorn musel tam volaco riesit. Dalsia komunita to odsudila co bolo na nu napisane. On je na vylete z manzelkou a to treba brat do uvahy. Myslim, ze o Slovensku toho vela nevie. Prakticky jeho vylet je demonstraciou, ze uz sa da ist vdaka SC aj dalej po Europe. A pocas vyletu hlada svoje body zaujmu a zaroven umoznuje ludom co ho sleduju stretnut sa s nim.

            • curgali
              curgali komentoval
              Upraviť komentár
              Ak Bjorn nemá záujem sa s nami stretnúť, tak nevidim dovod, aby sme my mali zaujem na stretnutí s ním....
          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1543
            •   

            #21
            Ľudia, kto skúsil používať Glympse? Tam vidieť Bjorna, kadiaľ sa práve pohybuje. Včera mi to išlo pekne na PC aj mobile, ale dnes ho zase vidím len na PC, ale na mobile nie. Neviete niekto poradiť ako to nastaviť? Potreboval by som ho vidieť na mobile, aby som ho išiel privítať, keď budem vonku. Ďakujem

            Komentár


            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Netusim ako to funguje na mobile.
          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1998

            #22
            Toto je jeho dnesny plan zkopirovany z FB: Hamburg - Katowice
            Cas je len orientacny a teba sledovat kde je tu http://glympse.com/!Teslabjorn Momentalne je tu SC Bersteland (DE) a nabija. Zrejme nieco zmenil a bude spat niekde v Polsku. Netusim.

            12:30 SC Wittenburg
            14:00 SC Herzsprung
            15:30 Berlin/Blankenfelde (Not sure where. Pm me suggestions on meetup. If not then we'll go to SC Blankenfelde.)
            17:30 SC Bersteland
            20:30 SC Kostomłoty
            23:30 SC Katowice

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1543
              •   

              #23
              To kde sa dá nájsť ten program? Na jeho FB stránke som to nevidel

              Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1543
              •   

              #24
              Predpoklad príchodu do Žiliny okolo 16-17 hod. Príde niekto? Asi sa nezdrží dlho.
              Ako písal Juro, je niekto ochotný odprevadiť Bjorna z MT obchádzkou na Turčianske Teplice cez Ležiachov? Mne to bohužiaľ v tom čase asi nevydá (rodinné povinnosti)

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Bjorn nieje maly chlapec, ktoreho treba vodit za rucicku. Staci mu to vysvetlit a ukazat na mape. On urcite bude mat notebook zo sebou. Alebo mu poslat link na google mapy ako som to spravil ja. Poslal som mu jeden lin kde je viac tras ktore mi ukazal google. Staci zadat Tesla Supercharger Katowice, 40-291, Trzech Stawów 16A, 40-291 Katowice, Poľsko do Tesla Supercharger, Tehelňa 1022, 962 31 Sliač a potom sa z tym vyhrat. Druhu trasu som poslal upravenu ale ta sa vyhne Ziline. https://www.google.sk/maps/dir/Tesla...3965!3e0?hl=sk
                Ziadne obmedzenie na nej nieje aspon podla http://www.zjazdnost.sk/map/view.html Ale jasne som mu napisal, ze netusim zatial kade pojde, toto je doporucenie moje, ale nak si spravy on tak ako uzna za vhodne. Je to jeho vylet, jeho cas a jeho peniaze. Ze umoznuje stretnu sa z ludmi je jeho vec.

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                NIe je problem si paralelne k tesla navigacii otvorut na druhej polovici hlavneho dispeja tesly internetovu google navigaciu s altervativnymi routami, (alebo inu navigaciu cez internet) robim to tak casto, Tesla navigacia je stale dost hlupucka.

              • Tomáš
                Tomáš komentoval
                Upraviť komentár
                Ja sa prídem pozrieť, cestou z práce

              • 1fisker
                1fisker komentoval
                Upraviť komentár
                Tam išlo o to, aby sme mu poradili obchádzku, t.j. neísť z MT do T.Teplíc po hlavnej, tam je veľmi zlá betónka a kto to pozná, vždy to obchádza dookola cez Ležiachov, to on nebude vedieť.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #25
              Today's plan:
              17:00 Mirage Zilina
              20:00 SC Zvolen
              23:30 Budapest
              The times might change during the day. For more accurate arrival
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Bol si skorej, ale mam tam mapku, ktoru ma na FB tak to nejdem vymazat.
            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1998

              #26
              OK plan na dnes:

              Today's plan:
              17:00 Mirage Zilina
              20:00 SC Zvolen
              23:30 Budapest
              The times might change during the day. For more accurate arrival times, please check Glympse:
              http://glympse.com/!Teslabjorn

              Cely plan sa posuva asi cca o 3 hodiny neskor. Lebo Bjorn je v Osviecime a vsetky vstupy don pred 16 hodinou su vypredane. Cize o 17 hodine v Ziline urcite nebude. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	17862458_631602120366253_3621931047124288162_n.png Videní:	1 Veľkosť:507,6 KB ID:	14096
              Naposledy upravené ICE666SVK; 11-04-2017, 08:37.

              Komentár

              • 1fisker
                Senior Member
                • Aug 2014
                • 1543
                •   

                #27
                Priatelia asi to v Žiline neokážeme sa stretnúť, jednak príde neskoro, jednak bohužiaľ na Glympse v mobile to neviem správne nastaviť, včera som ho videl, dnes nie. Plánuje niekto v Žiline sa s ním stretnúť? Prosím kontaktujte ma.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #28
                  Keď bude toľko meškať, tak asi ani nebude stáť v Mirage. Ale asi prídem.
                  ​​​​​
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1543
                    •   

                    #29
                    A ako sa to nastavuje v Glympse na mobile, aby som ho videl?
                    No či bude v Miragi stáť, záleží, koľko bude mať dojazdu, do SC Sielnice by mu to malo vystačiť, ale polhodina v Miragi by nezaškodila.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      https://glympse.zendesk.com/hc/en-us Tu je nejaky support a netusim aky OS a mobil mate.

                    • ivan32
                      ivan32 komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ja len kliknem na odkaz tu na fóre a otvorí sa mi glympse a vidím ho, nič nenastavujem . Mám android. Teraz behá v Osvienčime z baraku do baraku.
                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1543
                    •   

                    #30
                    Veď ja tiež kliknem na odkaz na fóre, ale vidím ho len na PC, nie na mobile, pritom na mobile to mám rovnako nastavené. Prechádka po barakoch je síce zaujímavá, ale mojím odhadom to vychádza na Budapešť tam v najlepšom prípade o 2. v noci , ale je to jeho osobná vec, samozrejme. To si ešte neuvedomuje, že z Osvienčimu do Budapešti nie sú žiadne diaľnice skoro a priemerná rýchlosť je veľmi nízka.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Uz je na ceste smerom na Slovensko. Na FB nenapisal nic, takze zmenu asi nerobi a prestavku v Ziline si spravy.
                      Potvrdene Zilina 20:30 hod pre 7 minutami na FB.
                      Naposledy upravené ICE666SVK; 11-04-2017, 12:29.
                  Pracuje...
                  X