Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Zraz a EV-Zraz 2016 + Cesta okolo sveta (80 eDays) v Šamoríne XBS (X-Bionic Spehere),

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #16
    Miesta okolo nabíjačiek už máme obsadene

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xbionic10.jpg
Videní:	120
Veľkosť:391,5 KB
ID:	10445

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xbionic11.jpg
Videní:	116
Veľkosť:363,1 KB
ID:	10446



    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #17
      http://www.topspeed.sk/v-samorine-je...charging/10960

      Komentár

      • brbr
        Junior Member
        • Aug 2016
        • 2

        #18
        Dobrý deň, Som veľký nadšenec Tesiel a zrovna včera som bol aj v Xbionic ale žiaľ nie kvôli tomuto zrazu. Preto NIE lebo som o tom NEVEDEL!! Nikde v Šamoríne nie je o tom informácia!! V Xbionic sa koná festival ale takáto pre mňa a moje okolie zaujímavá informácia ne je propagovaná. A čo je pre mňa zarážajúce nikde v areáli nie je ani jeden plagát o tomto zraze a Tesla auta asi boli zaparkované niekde v podzemnej garáži?! Poprosím organizátorov aby na budúce zabezpečili propagáciu. Ďakujem

        Komentár


        • Stano Kurek
          Stano Kurek komentoval
          Upraviť komentár
          V areali boli rozmiestene plagaty ktore sme osobne odovzdali XBS, plus na webe TC boli vsetky dolezite informacie, promo prebiehalo v TV a v radiach, v areali XBS sme robili testovacie jazdy, tak nas urcite muselo byt vidiet, ano stale sa da zlepsovat ale pre kratkost casu sme robili pre akciu maximum,...
      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #19
        Nová stanica bude určená pre majiteľov áut, ktorých cieľom cesty bude práve Šamorín. Ponúkne nižší výkon.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Som zvedavy, kedy ju da Tesla na mapu.
      • Zekex
        Junior Member
        • Aug 2016
        • 1

        #20
        Ahojte,
        ďakujem organizátorom akcie. Navštívil som dnes, pokochal sa teslami. Konferencia (diskusia) bola super, páčili sa mi myšlienky, ktoré sa prezentovali ako aj napr. pomáhať si navzájom resp. spájať ľudí. Celá prezentácia bola vtipná a zaujímavá Taktiež veľké vďaka patrí Jiřimu Vlkovi (odkážte mu ), ktorý ochotne odviezol mňa a ešte mladý pár s ktorým sme sa ešte po ceste do BA stretli náhodne na semafore a zistili, že jazdíme rovnakú značku áut Ešte raz ďakujem za príjemnú akciu s milým a príjemným kolektívom a dúfam, že takýchto akcií bude len a len viac

        Pripájam zopár foto na linku:

        http://imgur.com/a/uVs1d

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Ďakujeme. Taká správa vždy veľmi poteší. Pozdrav som preposlal osobne Jiřimu.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #21
        Bola to super akcia , vďaka všetkým čo prišli. Posielam pár fotiek.
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	teslazraz2016_05.jpg
Videní:	101
Veľkosť:481,6 KB
ID:	10490
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Janez
          Janez komentoval
          Upraviť komentár
          Ahojte priatelia? Ako a kde to tento rok vidíte s eZrazom - Tesla zrazom? Ďakujem za info.
      • Janez
        Junior Member
        • Aug 2014
        • 8

        #22
        Ahojte priatelia. Ďakujeme za skvelý elektrizujúci víkend. Z dôvodu dlhej cesty domov (cca 500km) sme sa už nemohli zúčastniť konferencie. Ďakujeme účastníkom cesty okolo sveta za zastávku. Tešíme sa na ďalšie skvelé akcie. Janez Gabika a Janka
        https://goo.gl/photos/ZQqZBsF29Sy61tKLA

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Vďaka, že ste prišli a za fotky.

        • Stano Kurek
          Stano Kurek komentoval
          Upraviť komentár
          Dakujeme, potesenie na nasej strane, uvidime sa na dalsich akciach najblizsie prezentacia Tesla Model X sledujte Tesla Club!
      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        #23
        Bol som včera pozrieť nabíjačky v Šamoríne a prinášam odtiaľ dva poznatky. Jeden pozitívny a jeden negatívny...Pozitívny je ten, že nabíjačky s prednej časti majú blokované parkovanie pre spaľovacie autá kužeľmi. A ta negatívna správa je tá, že Tesláci, ktorí to tam nepoznajú asi svoj Destination Charger pravdepodobne len tak ľahko nenájdu. Opäť je to zarastené vysokou drevinou !!! prikladám foto...

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ked ho odhalovali, tak tam ta zelen nebola, cize ju dali az potom a Destination Charger je na opacnej strane lebo je na el. skriny a ta sa otvara k parkovisku a preto to tak vyriesili. No ak to budu mat Tesly v navigaciach, tak to najdu. Kde je vola tam je aj cesta nie?
      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        #24
        Ja som tam bol vtedy a bolo to takto: V piatok pred odhalením tam ta zeleň bola. V sobotu pred odhaľovaním ju odstránili ( vid foto z otvárania) a teraz je tam opäť. Len neviem či dorástla alebo ju znovu nasadili. A ta navigácia ak zahlási vodičovi takto: ,, Ste v cieli . Strčte hlavu medzi elektroskriňu a kríky a môžete pripojiť auto..." Áno v takom prípade ju poľahky vodič Tesly nájde...:-)))

        Komentár


        • Stano Kurek
          Stano Kurek komentoval
          Upraviť komentár
          pani, vsetko bude, pracujeme na zaradeni do Tesla maps, ako aj na zlepseni DCH umiestnenia, vsetko bude,......

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ok taky navrch. Dajte tam znacku, ktora bude trcat dostatocne nad krikmi a bude ju vidiet aj z druhej strany parkoviska a na nej bude v zmysle zakona znak nabijania a teraz nemyslim Tesla SC ci DCH ak je znak, ale ta znacka zeleneho auta ci zasuvky pre vsetky elektromobily. Na nu dajte DCH a otocte ju smerom na parkovisko ako su tie ostatne dva stojany a myslim si, zeby to mohlo pomoct. Inac tie kuzeli je dobry napad.
      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        #25
        Bude tento rok EV zraz?....Dakujem za odpoved.
        Naposledy upravené curgali; 01-09-2017, 11:48.

        Komentár

        Pracuje...
        X