Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA TRIP - PYRAMÍDY V BOSNE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    TESLA TRIP - PYRAMÍDY V BOSNE

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	SUVE-TESLA-TRIP-2.jpg
Videní:	115
Veľkosť:1,23 MB
ID:	16947


    STVRTOK 3.8.

    8 30 BRATISLAVA meeting point a START: Aupark: parkovisko s Tesla nabijackami
    12 00 Maribor (Slovinsko) - nabijanie cca 45 min
    15 00 Senj (Chorvatsko) - nabijanie cca 45 min
    17 00 Smiljan (Chorvatsko) - Nikola Tesla Muzeum
    20 00 ubytovanie na pobrezi medzi Sibenikom - Splitom (prave bookujeme)

    PIATOK 4.8.

    8 00 - 12 00 PLAZOVY CHILL OUT pri mori
    13 00 Split (Chorvatsko) - nabijanie cca 45 min
    14 00 odchod smer BOSNA A HERCEGOVINA
    19 00 SARAJEVO vecera, debata, ubytovanie a noclah (2 noci, hotel upresnime)

    SOBOTA 5.8.

    komplet cely den BOSNIANSKE PYRAMIDY pri obci Visoko
    (ubytovanie: Sarajevo)

    NEDELA 6.8.

    9 00 - po ranajkach smer BRATISLAVA cez Madarsko s navratom podvecer (1.moznost - jedna cast kolektivu, ktora musi nutne domov)
    9 00 - flexibilne pokracovanie programu podla chuti pre vsetkych spontannych dobrodruhov
    (2. moznost - druha cast kolektivu, ktora chce este den-dva pokracovat = OTVORENY ZAVER VYLETU)

    ------------------------------ -----
    * casu su zatial orientacne, moze nastat este kratky posun kvoli pauzam na nabijanie (doladime)
    ** presne suradnice meeting pointov sumarizujeme pred cestou
    *** moznosti ubytovania i techn. detaily potrebne k tripu v priebehu jula vcas rozposleme

    PS: cesta je nezavazna, nas pohyb bude monitorovany a zaznamenavany na soc.sietach, takze je mozne sa lahko kedykolvek pripojit ci odpojit a znova navratit ku konvoju kazdy podla potreby a chuti...

    PS2: akekolvek vozitko je vitane, elektromobily velke plus

    spisal SUVE za CK SuveReisen ))

    Približná trasa: https://goo.gl/maps/ETZmXU2i7js

    Info o nabíjaní v Chorvátsku tu: http://teslaclub.sk/forum/všeobecné-...truktúra/5763

    SUVE: "Ak ta tento tip na trip oslovil, nebud fajnovy jak marmelada a pridaj sa k nam"
    Začiatok
    03-08-2017 08:00
    Koniec
    06-08-2017 20:00
    Miesto
    BA - Bosna
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Kto chce ísť na Tesle, napíšte sem.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ja by som sa velmi rad pridal ale s oznamenim 2 tyzdne vopred je to bohuzial nemozne. Taketo akcie by sa mali (apon predbezne, staci termin) oznamovat 2 mesiace dopredu, pls.

    • gamcik
      gamcik komentoval
      Upraviť komentár
      Chcem ist..
  • Maťo Urbašík
    Junior Member
    • May 2014
    • 11

    #3
    Mňa by zaujímalo, ako sa chcete od zadaru cez bosnu a madarsko az na slovensko nabijat. Je to hadam aj 1000km a ziadny supercharger ;-)

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      SC Dlugo polje je pri Splite. A dalej to bude ten spravny adrenalin :-)

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      To je možnosť 1. pre spalováky.

    • gamcik
      gamcik komentoval
      Upraviť komentár
      plugshare.com Sarajevo, Slavonski brod, Pecz , Budapest

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      CHAdeMO to isti
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #4
    Ok super. Ozvem sa. Tak, zatiaľ predbežne traja sme.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 328
      •   

      #5
      A kto nema Teslu? Da sa k niekomu pridat?

      Komentár


      • nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        Uvazujem, ze by som isiel a dalo by sa ku mne pridat.

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Super! Tak by som sa pridal.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #6
      gamcik je skúsený borec na daný región. S ním sa isto nestratíme. Super, že ideš.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • nemo
        Senior Member
        • Oct 2015
        • 562
        •   

        #7
        Na nemeckom fore sa suska:
        - supercharger Wien sa zatvara
        - superchargre Gyor, Zagreb a Slavonski Brod by sa mali otvarat na prelome Jul/August

        Komentár


        • Marekk
          Marekk komentoval
          Upraviť komentár
          No nieco na tom bude, v cera som isiel do servisu chcel som dat navigovat kliknutim na supercharger vieden ale na mape uz nebol.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          SuC Viedeň sa vôbec nezatvára. Je stále otvorený 24/7 a naďalej sa môže tam nabíjať. Ale už to nie je oficiálny supercharger tak isto ako tie v Linzi/Traune a Mníchove. Info je priamo z Tesla servisu tamisto.

        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          A co to znamena, ze nie je oficialny? Lebo ani na mape SC na tesla.com nie je.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          SC pri Tesla servise/showroome vo Viedni je zrejme tak pretazeny, ze ho radsej vyhodili z ponuky oficialnych SC, aby tam nechodili nabijat ti co tranzituju, lebo by sa im aj tak mohlo stat, ze budu cakat v rade...

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Všetky SuC, ktoré sa nachádzajú v Európe pri servisných centrách jednoducho nie sú súčasťou navigačnej siete lebo majú len 4 miesta a majú slúžiť navstevnikom servisu. Tak je to aj v Linzi, Mníchove, Hamburgu apod.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Takze tie SC sa nedaju vyhladat ako SC, ale ako servis centrum, ci showroom ano?
          Naposledy upravené ICE666SVK; 23-07-2017, 08:20.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Ano, ako servis centrum.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #8
        Aktualizoval sa itinerár.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Drzim palce, teraz je to na cestach velky problem smerom do Chorvatska. Mozno je to problem len vikendov, ked sa menia turnusy.
          Naposledy upravené ICE666SVK; 22-07-2017, 20:15.
      • nemo
        Senior Member
        • Oct 2015
        • 562
        •   

        #9
        Pridavam sa aj s matchke na tento vilet.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #10
          Kto teda ide, treba ešte dnes vypísať tento formulár: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...8iCFQ/viewform

          Každá zúčastnená osoba nech to vypíše samostatne.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • matchke
            Member
            • Apr 2015
            • 328
            •   

            #11
            Zatial, ziadne info od usporiadatelov. Registracia zostala nepotvrdena.

            Komentár


            • Juro
              Juro komentoval
              Upraviť komentár
              Hej Suvereno to rieši a nejak je ticho. Trošku viazne komunikácia z jeho strany.

            • matchke
              matchke komentoval
              Upraviť komentár
              Podla facebooku rozposielal mail vcera. Tak asi niesom jeho kamarat. :-)

            • matchke
              matchke komentoval
              Upraviť komentár
              Juro ty si "sticny dostojnik" za Teslaclub na tuto akciu?
          • nemo
            Senior Member
            • Oct 2015
            • 562
            •   

            #12
            moznosti ubytovania i techn. detaily potrebne k tripu v priebehu jula vcas rozposleme

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #13
              Ja som ešte stále v Kanade. Dnes sa mal ozvať. Dajte vedieť ak nie.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • nemo
                Senior Member
                • Oct 2015
                • 562
                •   

                #14
                Ja a matchke sme boli dohodnuti ze ideme a tak sme sa cez google docs zaregistrovali a cakali na instrukcie. Tie neprichadzali ale podarilo sa nam dnes dostat k info o platbe za skvelu "organizacnu a administrativnu pripravu". Info o ubytovani a dalsie info predpokladam ze by prisli po prijati platby, v nasom pripade v den pred odjazdom. Predpokladam ze zaujemcov bolo dost kedze organizator technicke ani komunikacne problemy neriesil vid koment zo vcera od Juro: "Hej Suvereno to rieši a nejak je ticho. Trošku viazne komunikácia z jeho strany."

                Aj tak si myslim ze akcia bola nacasovana prilis skoro - tesne pred otvorenim troch superchargerov v Chorvatsku, ktore by sme urcite chceli vyuzit. Takze ja sa tentokrat nezucastnim a nemam to organizatorovi ani ako oznamit - nedal totiz na seba kontakt.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #15
                  Ubytko už je vybavené.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X