Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Blokovanie nabijaciek

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

Ach jaj tak dnes zase central, modra Kia donabijala a odvtedy vyse hodiny spokojne blokuje miesto. Netvrdim ze ja dojdem vzdy na minutu (naposledy som sa zdrzal s deckami u doktora tak som meskal 5 min), ale ostat tam vyse hodiny??? Ja som si vcelku osvojil ze ked sa napojim, pozrem na displej a na mobile si nastavim timer. Trva to tak 10 sekund.. Kia BL718PV citas to tu niekedy?

Komentár

• ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Toto by mal riesit prevadzkovatel nabijacky co sa tika auta ked tam stoji a je zapojene a ked tam stoji a neni zapojene ci je to spalovak, tak to ma riesit centrum kde sa to nachadza.

• Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      blbe ze v centrali nie je znacka (ako je pri freshi) ze len pre EV pocas nabijania...volal som raz aj na centralu a povedali ze mam pockat...

vdaka i3 ze zaparkoval dost vzadu...

Komentár

• curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Mal si sa postaviť viac vľavo tak, že i3 by mohol po zebre odísť z parkoviska...

• Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      bol som rad ze mi kabel dosciahol...primitiv na fosile prisiel ked som sa este nabijal a ked som ho zdrbal ani sa len neospravedlnil. A i3 v tom tiez nebolo nevinne, uz bol nabity a stale tam stal...

Pani, nechcem byt idiot ale stojite ako kkti ak tu ste. V Auparku prazdno, a s dvoma krabicami zablokujete vsetky nabijacky, postavite sa cez 2 pruhy do kazdeho boxu, a kazdy vytiahne nabijacku z uplne opacnej strany. Leaf zlava pri dverach a Q7 uplne napravo zas. Som sa tam ledva napchal a kabel budem tahat zo stlpa cez strechu Leafa asi nadrzovku. Ak to ma byt nejaka sranda, tak pokus dobry, ale fakt to nie je pekny zaciatok dna

Komentár

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      A vobec si nevazia, ze maju v Auparku tolko nabijaciek a nechavaju kable porozhadzovane na zemi, pricom k teslackym wallboxom prirobili este aj dalsie drziaky na kable, hoci normalne sa kable ukladaju na wallbox.
      Vzdy ked idem okolo (aj na skutri) tak ulozim vsetky kable poriadne, ale vydrzia tak len chvilu.
      Je problem, ze boxy v Auparku su extremne uzke a sirsie auta (tesly tiez ) sa tri do tych troch uzkych boxov nezmestia, takze bud treba obsadit 1 a pol boxu, alebo nechat auto trcat - zacuvat len k stlpu - nastastie je tam dost miesta pred boxami.

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Ako bolo dobre, keď mal Leaf Typ1 konektor a Audi nerobilo plug-in hybrid . . .

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Leaf mi vacsinou nikdy nevadil, ci ma T1 alebo T2, vacsinou sa pekne uprace a v klude nabija. To len tuto sa nasiel nejaky podareny majitel. S Audi je to horsie, tam sa potvrdzuje statistika a majitel v zasade nevybocuje zo zabehnuteho stereotypu. Tento tu parkuje kazdy pondelok, a vzdy ako dement.

Ja sice foto nemam, ale dnes okolo 11tej som nabijal na ZSE v Trnave (MAX) a vsetky parkovacie miesta okolo stojanu boli obsadene spalovakmi, nabijal som sa na kraji na zltej ciare a ked som odchadzal tak cakal dalsi spalovak na moje pofiderne / odtiahnutia hodne miesto, ze ho obsadi

Komentár

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Uz som 2x volal mestskych policajtov v takejto situacii. Prisli obdivuhodne rychlo aj s papucami. Ludia vo vychodnej Europe rozumeju len trestom. na SC pri Auparku uz vidis parkovat spalovak len velmi vzacne, ak, tak je to mimobratislavske auto co nevie ze do pol hodiny ma papucu, buzeracia mestskej a statnej policie zabrala.
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 18-06-2018, 12:42.

• Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Znacku ale s vyhradenym parkovanim som tam veru nenasiel...mali by ju tam pridat

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ak mas cas napis tvoj postreh na ZSE Elektromobilita <elektromobilita@zse.sk> nech sa tomu venuju. Komunikuju celkom v pohode.

• Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Napisem, pisem im vzdy ked najdem problem, tak preco nie aj teraz.

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      ja mam praveze skusenost, ze ten mail maju iba do počtu a odpovede z neho su ako sneh v lete.
      Vcera som chcel nabit testovaci Leaf 2 opat na problemovej nabke pri Freshmarkete a tentokrat to nebolo "ukoncene vozidlom" ale "chyba nabijacky DTC15002. Ale kedze ani na predchadzajuce otazky, ci vedia o probleme nekomunikuju, nebudem stracat cas vypisovanim. Taka je cela ich podpora...
      To GW komunikuje urcite lepsie a veci riesi.

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Je to zaujimave, pred rokom ked som pytal kartu, boli na vsetky maily promptni, zeby toho mali tolko ze nestihaju ? Alebo sa vymenili pracovnici ?

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      mozno jedno aj druhe. Registroval som si kartu pred mesiacom a uz to som musel pisat na info mail ZSE, ze elektromobilita neodpisuje. Az potom poslali veci...
Pracuje...
X