Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ETM 2018 v ŽILINE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• ETM 2018 v ŽILINE

Mesto Žilina a Tesla Club Vás pozýva na akciu, ktorú organizujeme v rámci ETM 2018 v spolupráci s UNIZA.
    Akcia bude zameraná na opatrenia prospievajúce k znižovaniu znečistenia ovzdušia.
    Prezentácia projektov mesta Žilina ktoré sú zamerané na nízkoemisné opatrenia a zároveň ukazovať verejnosti ako priamo prispieť k zlepšeniu životného prostredia.
    Plus atrakcie ako Bubliny, CVČ a najmä program SMOKEMENA, ktorý svojou zábavno-náučnou formou bude predvádzať verejnosti ukážky zo spaľovania a pod.
    Zároveň prezentácia e-mobily a bikesharing.

Akcia sa koná dňa 19.9.2018 v čase od 9:30 do 17:00 hod., na námestí A.Hlinku centrum v Žiline.
    Boli by sme radi ak by ste prišli predstaviť svoje elektromobility ai. Nabíjanie pre EV bude zabezpečené.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky,...
    Naposledy upravené Stano Kurek; 17-09-2018, 20:45.

Komentár

Neslo by davat tieto pozvanky a oznamenia s trochu vacsim predstihom? Napriklad 2 tyzdne namiesto 2 dni? Takto narychlo nemam nikdy sancu...

Komentár

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        PS: mrzím ma to ale vela akcií a málo času,...

Nešlo, lebo Stano túto akciu neorganizuje, len sme sa narýchlo "prilepili" , však?

Komentár

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        Išlo, sme spoluorganizátori ale mali sme Tesla Tesle a nechceli sme to miešať,.... nabudúce sa polepšíme - dúfam!

Oficiálne stránky mesta Žilina. Informácie zo samosprávy, regionálne spravodajstvo, šport...

Komentár

Tak to jsem taky prošvihnul, loni nebo předloni jsem tam přitom byl i se stánkem. Nicméně letos se to krylo se seminářem v Olomouci, který nakonec Ministerstvo životního prostředí na poslední chvíli přeložilo na 26.9. Ještě že tak, protože 25.9. bude v Praze konference o elektromobilitě.
        Radovan

Komentár

Tak aby som to upresnil, ako to vlastne v Žiline bolo. Nebola to akcia pre elektromobily. Bolo pozvaných len pár firiem, ktoré prezentovali BMW i3, BMW i225, Hyundai Ioniq a Mitsubishi Outlander. Mesto chcelo, aby bol hlavný dôraz kladený na iné veci, ktoré tam boli. Elektromobily tam teda boli len tak ako doplnok. Prišiel Juro s Teslou a asi bol aj dosť prekvapený, že je takto akcia koncipovaná. Ale aj tak mu patrí vďaka, lebo robil aj jazdy.
          Preto asi treba do budúcnosti riadne vysvetliť o akú akciu sa vlastne jedná. Juro navrhol zástupcovi mesta Žilina, aby sme v Žiline zorganizovali špeciálnu akciu zameranú len na prezentáciu elektromobilov. Ovšem tento rok to už asi nebude.
          Takže nemusíte vôbec ľutovať, že ste s autami neprišli.
          Nebol som tam celý čas, ale pokiaľ som to sledoval, nebol tam žiadny vyšší zástupca mesta a pod., čo mi dosť vadí, lebo takýmto veciam asi neprikladajú veľkú vážnosť na rozdiel od mesta Třinec. Ale o tom napíšem inde.

Komentár

Pracuje...
          X