Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA TESLE (v piatok 14.9.2018)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• TESLA TESLE (v piatok 14.9.2018)

TESLA TESLE (v piatok 14.9.2018)

Tesla Club Slovensko Vás pozýva na akciu TESLA TESLE ktorá sa uskutoční v Tesle Liptovský Hrádok ktorá rozvíja segment elektronabíjačiek, FV a záložných zdrojov.
    Cieľom akcie je prezentácia elektromobility, nabíjacích systémov, ako aj tém SolarCity, HyperLoop, SpaceX (prednáška, diskusie a rozhovory).
    Partnerom akcie je Tesla Motors ktorá bude prezentovať svoje najnovšie modely TMS a TMX (žiaľ nový TM3 ani Roadster ešte nebude) plus ďalšie značky elektromobilov + testovacie jazdy.
    Viac informácii na plagáte alebo na Tesla Club stránke. Kto má záujem prísť na elektromobile a prezentovať sa, nech ma kontaktuje, nakoľko počet je obmedzený.
    Akcia sa koná priamo v areály závodu kde je vyhradený priestor na parkovanie vystavených elektromobilov, nabíjačiek, občerstvenie, relax zóny, kids zóny, TV projekcia Tesla factory, ai. Vstup voľný pri dodržaní pokynov organizátorov. Parkovanie pre verejnosť pred areálom firmy. Vstup cez hlavnú personálnu bránu.
    Ďakujeme tešíme sa na Vás,...
    Začiatok
    14-09-2018 14:00
    Koniec
    14-09-2018 18:00
    Miesto
    TESLA Liptovský Hrádok (areál závodu)

Komentár

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Bude z akcie video, pripadne tlacova sprava? Aby sa aj sirsia verejnost dozvedela o planoch L.Hradku? Doteraz sa venovali telekomunikaciam, je pekne, ze idu do novej elektrotechnickej oblasti.

• Vito Zajec
      Vito Zajec komentoval
      Upraviť komentár
      Mozes prosim pripojit linky alebo aspon nazvy priemetanych videi? Rad by som ich ukazal/poslal/zdielal dalsim ludom, no napr. ani to spominanene o spotrebe elktrickej energie v rafineriach som tu nenasiel .
      Dakujem,

Nechcem rypat, ale vesmir sa na rozdiel od elektromobilov "dobyva", dobijanie vesmiru si neviem dost dobre predstavit ;-)

Komentár

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      No dalo by sa povedat, ze nasu planetu dobijame ak zdochne z vycerpania, pojdeme dobit inu

• Stano Kurek
      Stano Kurek komentoval
      Upraviť komentár
      ups, ospravedlňujeme sa ale chybička sa vlúdila,... ale aj tak môžem vesmír dobíjať a dobýjať,... záleží čo a ako,...!

PS: tak kto má zaujem - kto príde? aby sme vedeli nastaviť kapacity,... vďaka za info!

Komentár

• Janek72
      Janek72 komentoval
      Upraviť komentár
      Ahoj, môžem prísť s tromi elektromobilmi - TESLA S 85D, NISSAN LEAF TEKNA 30KWH, Peugeot iOn.

P.S. Kedy to teda začína - o 10:00 alebo 13:00 ? Prísť zo všetkými tromi autami ?
      Naposledy upravené Janek72; 12-09-2018, 10:23.

Ano, pridite budeme sa tesit, zatial mame potvrdene cca 5X TESLA, Fisker, Nissan, Peugeot, ...nábíjačky, eBikes, ai. + diskusie na Temu Tesla Motors + vymena skuseností!!!
    PS: kam smetuje Tesla Liptovský Hrádok (Tesla 2020) sme radi ze na Slovensku rastie moderna firma s takouto viziou!!!
    Pre navstevnikov a elektromobilistov mame pripravene obcerstvenie, projekciu, hudbu, KIDs zon pre deti ai. Tesime sa na event TT!

Komentár

• curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Pridem aj ja s Nissanom Leaf 2...

• Stano Kurek
      Stano Kurek komentoval
      Upraviť komentár
      super vďaka,...

PS: BMW ma v Blave svoju veľku akciu práve v piatok, preto zháňame niekoho kto ma záujem prísť na i3 alebo i8,...!

Komentár

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Predsa v ZA majú i3 a nemyslím, že pôjdu do BA

• Stano Kurek
      Stano Kurek komentoval
      Upraviť komentár
      ano idu prave do BA,...!

ADRESA: http://teslalh.eu/sk/kontakt
    Pálenica 53/79 Liptovský Hrádok 033 17
    GPS: 49.036269, 19.736969

Komentár

Stano mám jednu prosbu na vedenie Tesly. Prosím bojujte za vybudovanie servisneho centra na Slovensku a aj body shopu. Situácia vo Viedni je katastrofálna. Čakať na termín mesiac a viac je proste neakceptovateľné. Písal som to aj p. Hasalovi. Nateraz žiadny nákup Xka čo sim mal v pláne nehrozí presne a len kvôli tomuto. Radšej počkám aky bude e-Tron. Myslím, že hovorím za všetkých prítomných.
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 13-09-2018, 07:20.

Komentár

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        ano, vieme o tom, stale im to pripominame, aj oni t.j. TESLA sa snazi ale zial zatial je situacia taka, dufam verim ze prichodom novej TM3 sa to zmeni ale je to prave podmienene poctom Tesiela v krajine, CZ momentalne vedie ak ich dobehneme v pocte tak to bude veselsie, osobne si myslim ze az cca 2020,

• Vrso
        Vrso komentoval
        Upraviť komentár
        Jiri GrandPa dufam, ze si zachytil, ze unlimited supercharging bude mozny iba do pondelka, to znamena 1-2 dni. Dalsie predlzovanie uz nebude, skoncilo to navzdy, co Elon nazval forever

Tesla servis na Slovensku nebude ani nahodou v 2020, naco Stano zbytocne dezinormacie davas... Mame info, ze v CR otvoria zrejme buduci rok, cize 2019. Co urcite odlahci aj Vieden ale my z vychodu mame aj tak blizsie do Viedne ako do Prahy.

• matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Presne tak Vršo. Ešte sa ti po kvalitnejšej dialnici vyplatí ísť aj do Grazu. Tesla sa snaží len v US a Číne.

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ten unlimited supercharging ma vobec netrapi. Rocna dam tak 25'000 km, z toho nech 1/3 nabijam na SC. Pre cene 0.25 c/kWh v A (Sk SC neratam, tie nepotrebujem nutne) to robi 5EUR/100km pri mojej priemernej spotrebe. To je zhruba 250 EUR/rok.
        Not a big deal.
        EDIT: Ked zacne Audi a ini ukrajovat z predajov S a X tak sa k tomu polahky vratia, uvidis.

INFO: potvrdené máme TESLA Motors + TESLA Club
      • 3X TMS
      • 2X TMX
      • 1X Fisker Karma
      • 2X Nissan 2
      • 1X Nissan 1
      • 1x Peugeot iOn
      • 1x Kia Soul Ev
      • 1x Fiat 500e

+ eBikes (eRide.sk) + Chargers MIX

+ Kid Zone (4kolky, Nafukovací Hrad)

+ obcerstvenie

+ Video projekcia Tesla LH 2020 + Tesla Factory ai podla pozvanky,...

Komentár

• Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ioniq ziaden? :-( Zial zajtra je jeden z mala piatkov, ked nemozem... minuly alebo buduci tyzden by som prisiel... tak nabuduce

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        dodavatelia boli osloveny ale zial,... jedine ak niekto pride sukromne,....

Chcelo by to aj IONIQ

Komentár

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        chcelo, uvidime,... ale bude FISKER!

Chcem tymto pozdravit a podakovat sa panovi Stanovi Kurekovi.tesle Vieden a vsetkym co prispeli k organizovaniu tejto skvelej akcii v Tesle Liptovsky Hradok,bolo uzasne prednasky a jazdy boli super, priznam sa ze uz styri roky sledujem teslu aj tuto stranku a mal som trosku pochybnosti ci nase buduce auto bude tesla,no po tejto akcii je rozhodnute,pockame si na nu

Komentár

A este jedno velke podakovanie tomuto panovi z LM ,ktory to dal ako pán a ukazal nam skvele jazdne vlastnosti tohto jedinecneho auta
        (ak je tento príspevok alebo foto nevhodne nech to admin zmaze/

Komentár

Ďakujeme všetkým účastníkom ako aj podporovateľom akcie,
          zaznamenali sme cca 600 návštevníkov, cca 200 testovacích jázd hlavne na TMS a TMX ako aj na ďalších eCars: Nissan Leaf 2, BMW i3, Fiat 500, Kia Soul, Peugeot iON a krásny Fisker Karma,...ai!
          Špeciálne ďakujeme Tesle LH sa organizáciu, prostredie a podporu EVENTU ako ja prezentáciu smerovania Tesla 2020!
          Pripravujeme kolekciu fotografií a materiálov na záverečnú prezentáciu a vyhodnotenie akcie,... Budeme Vás informovať,....
          TC team

Komentár

Škoda, že jsou ty akce tak napěchované, už to nedáváme být v jednom týdnu na 10 místech. Chtělo by to více rozkládat, ale chápu, že Evropský týden čisté mobility si to prostě žádá. Akce stíhá akci, třeba o minulém víkendu se kryl Bruntál a Ostrava, o tomto víkendu se kryjí Boskovice s Hradcem nad Moravicí (Opavou) a hned o den později je Hostětín u Zlína. Dnes byly České Budějovice a současně Žďár nad Sázavou. V pondělí Uherský Brod. Hlavně se na ty akce ve všední dny dostává špatně jak obecenstvo, tak elektromobilisté. A co je nejhorší, prodejci na to zvysoka se.. kašlou. Většina z nich totiž nemá žádné EV skladem, natožpak aby si ho dovolili vozit na akce jako předváděcí. Smutný obrázek dinosauřích automobilek.
            Radovan

Komentár

Táto akcia sa mi veľmi páčila. Bola skvelo organizovaná, vďaka patrí Stanovi a samozrejme vedenie Tesly LH. Škoda, že poobede sa spustil obrovský lejak, ale to už bolo ku koncu, takže pomaly sme balili a lúčili sa. Ešte že tam bol ten fajnový stan. Takýchto akcií by sme mali na Slovensku organizovať viac, českí priatelia sú v tomto oveľa akčnejší, tam už sa ani nedá stíhať na tie akcie chodiť ako píše Radovan.

Komentár

Pracuje...
              X