Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Dni energií na Slovensku

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Dni energií na Slovensku

  DENS 2017
  http://energieprevas.sk/dens-2017
  S projektom Dni energie na Slovensku 2017 by sme radi opätovne zavítali do Bratislavy (OC IKEA – 3.6.2017), Žiliny (Nám. A. Hlinku – 5.6.2017), novej destinácie - Trnavy (City Aréna - 7.6.2017) a Banskej Bystrice (Nám. SNP – 9.6.2017).

  Začiatok
  03-06-2017 09:00
  Koniec
  09-06-2017 18:00
  Miesto
  BA, ZA, TT, BB

 • #2
  akcie od 09:00 až 18:00 v každej lokalite?

  Komentár


  • #3
   Približne v tom čase, detaily môže zodpovedať pán Badida, šéforganizátor akcie, nájdete na neho kontakt na jeho stránke.
   Sú vítaní elektromobilisti, ktorí by sa chceli zúčastniť s autom, bolo by dobre v každom meste aspoň 1 Tesla + podľa možnosti iné autá. Treba mu napísať, on povie bližšie detaily.

   Komentár


   • #4
    Na uvedenú akciu v termínoch podľa kalendára by sme potrebovali prezentovať nejaké elektromobily v BA, ZA a TT. Kto by mohol prísť ukázať svoje elektrické auto, budeme radi. Jedná sa o celodenné akcie do 17,00. Účasť bezplatná. Môžete kontaktovať priamo hlavného organizátora pána Badidu, príp. aj mňa. Hodila by sa Tesla, Hyundai IONIQ a pod.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
     Jiri GrandPa komentoval
     Upraviť komentár
     Ja by som mohol 3.6. v BA ale az tak od 11:00 prist s Teslou S.
     Ak budeme jazdit je tam zaistene nabijanie?

   • #5
    Zase je to o tom, ze maju prist nejaky majitelia elektromobilov. OK je to viac menej ludskejsi pristup a vlastne skusenosti ako obchodny keby tam bol predajca. Ale uz by sa mohli importeri na danom trhu v tomto pripade je to trh SR a v danej oblasti predajca z BA, ZA, TT, BB rozhybat a nak uvidia aj oni, ze zaujem je a musi byt aj pristup z ich strany a nie len koli dotaciam. Inac to bude este dlho, ze sa len skupinka nadcencov hra na nieco. Nieco ine je vozdla Tesiel, ktore sa zatial oficialne v SR nepredavaju.

    Komentár


    • #6
     Ja sa na nič nehrám. Ja proste chcem aby sa ľudia zobudili.
     Pridam sem obrázok z prieskumu v dnešnom "švajčiarskom Novom Čase" kde v článku o tom, že Trump ide zrušiť účasť USA na Parížskej klimatickej dohode, urobili online dotazník či si ľudia myslia, že Švajčiarsko robí dosť pre ochranu klimatu.
     Presne 50%percent si mysli že nie, druha polovica je v pohode. A to má byt jeden z najvyspelejších národov v Európe (a v parametri vzdelanosti národa určite je).
     No comment.
     Ktovie ako by to dopadlo na Slovensku.

     Komentár


     • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      záleží ako by bola otázka formulovaná, a kto by odpovedal. čítal som, že pravdivé odpovede majú agentúry, ktoré "svojim platia".

     • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Otázka znela presne: Robíme dosť pre ochranu klimatu?
      To je proste len anketa takze to odráža názoru čitateľov ( viac ako 3500 odpovedi takze je to štatisticky významné). 20 minuten ( tak sa volá ten denník) číta skoro každý vo Švajci aspoň pár minút denne lebo je to oddychovka s trochou bulváru ale aj správami ( patrí to pod Tages Anzeiger takze veľa článkov je rovnakých).
      Predsa len iná liga ako Nový Čas

     • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      čo je ochrana klímy?
      čo je dosť?
      čo sa rozumie pod robíme - štát, komunita, jednotlivec?
      nakoľko sú odpovede myslené vážne, nakoľko "špásovne", nakoľko respondenti POROZUMELI otázke, ...
      a pre mňa je podstatné, kto presadzuje "ochranu". pre mňa je táto téma spojená s obdobím keď v európe sa začalo dariť, studená vojna "otepľovala" a človečenstvo sa "prestalo báť". a práve vtedy vybehli s témami vyčerpania zdrojov, ... nikdy sa nič z ich predpovedí nesplnilo, napriek tomu vo svojich predpovediach opäť a opäť strašili.
      ps - tunajšia komunita je presvedčená o správnosti BEV. kvázi odporcovia používajú presne tie spôsoby o ktorých píšem proti batériám, alternatívnym zdrojom, ... sú neekologické, surovín je málo, recyklácia jen otázne, potreba budovania nových elektrární, skolabuje rozvodná sústava, ...

      asi tak.

     • demo
      demo komentoval
      Upraviť komentár
      Neviem, 1,5kWh na výrobu litra benzínu je celkom dosť. Keby to prestala rafinérka spotrebovávať, tak asi človek by svoj elektromobil mal z čoho nabíjať. https://greentransportation.info/ene...osts-6kwh.html

    • #7
     Posledné príspevky sú trochu mimo tému, preto sa vraciam k téme. Tento príspevok som upravil, dávam zmenenú verziu.

     Na akcii budú elektromobily nadšencov. Firmy nie, boli oslovené, ale nereagovali. V Žiline budú iONy Mestského úradu. V BA sa ohlásila 1 Tesla, ale len na časť programu. Kľudne môže prísť aj niekto iný.
     Z tých 4 miest je akurát problém, že nemôže byť väčší počet elektromobilov v Trnave, nakoľko akcia je v interiéri - obmedzené miesto.
     Čo sa týka mňa osobne, snažím sa byť takmer na každej akcii poriadanej na Slovensku aj v Čechách a propagujem dosť veľa. Dokonca si vymýšľam vlastné "akcie", kde chodím propagovať do škôl, detských domovov a pod. Nečerpám na to žiadne euro ani ameri fondy...
     Naposledy upravené 1fisker; 01-06-2017, 20:41.

     Komentár


     • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ospravedlnujem sa 1fisker moja vina. Ja som zacal offtopic v tomto vlakne. Ostatny len reagovali na moj koment.

    • #8
     http://energieprevas.sk/rozhovory/21

     Komentár


     • #9
      fisker si sa mihol na Hlinkovom námestí?

      Komentár


      • 1fisker
       1fisker komentoval
       Upraviť komentár
       Iba mihol? Bol som tam celý deň
     Pracuje...
     X