Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla predajňa a servis vo Viedni

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Marekk
    Member
    • Feb 2015
    • 83

    Tesla predajňa a servis vo Viedni

    Dobra sprava pre majitelov tesiel ktory neovladaju Anglictinu, Nemcinu, v servise sa uz dohovorite aj po Slovensky
    Maria Strohmayer +43 1 665 00 27 - 36017 mstrohmayer@teslamotors.com
    Naposledy upravené Marekk; 03-03-2016, 17:44.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    Dať do témy, kde sa píše o Tesle

    Komentár

    • luboccc
      Junior Member
      • Jan 2016
      • 15

      #3
      Mozem potvrdit, bol som tam a rozpraval sa s nou. Ale je tam len druhy tyzden, takze zatial skoro nic nevie.. ale snazi sa

      kontakt:
      Maria Strohmayer | Service Concierge | Vienna
      Tesla Motors Austria GmbH, Gutheil-Schoder-Gasse 17 | 1230 Vienna | GMT +1 | Austria
      T +43 1 665 00 27 - 36017 | E mstrohmayer@teslamotors.com

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Tu je foto, aby ste hneď vedeli koho osloviť:
        . Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	teslapredajna.jpg
Videní:	334
Veľkosť:62,3 KB
ID:	8637

        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • voloda69
          voloda69 komentoval
          Upraviť komentár
          ma take 2 biele TESLA rozky :-)
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Kto si chce pozrieť novú verziu Modelu S, tak je už vystavený v predajni vo Viedni:
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	fcmodels1.jpg
Videní:	347
Veľkosť:151,5 KB
ID:	8900

        Na tejto verzii sa už dá aj elektronicky zatvárať kryt na zásuvke/ "charging port".
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • ozana
          Member
          • Jun 2015
          • 192

          #6
          Pracuje tam už i Dominik Hasala, píše:

          Pracuji pro Vídeňskou pobočku Tesly kde mám na starost hlavně Českou a Slovenskou klientelu. Neváhejte mne kontaktovat nebo předat kontakt. +43 12531789 a zmáčkněte trojku nebo dhasala(at)tesla.com

          Komentár

          • jux
            jux
            Senior Member
            • Apr 2015
            • 1378
            •      

            #7
            Kedy ste posledne komunikovali s Dominikom Hasalom? Predtym mi odpovedal na maily, teraz asi mesiac moje maily ignoruje.
            Na aky email pisete do viedenskeho servisu Tesly?

            Komentár


            • Yoshitoshi
              Yoshitoshi komentoval
              Upraviť komentár
              Zkuste aurban@tesla.com Nebudeme si ale nalhávat že přístup k zákazníkům a služby v evropské Tesle jsou na tragické úrovni Jinak se mi ale osvědčilo v případě že komunikace vázne ServiceHelpEU@tesla.com .

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Pan Hasala mi vcera poslal nejake ponuky na nove Tesly. Hned som ho aj sprdol, ze ignoroval moje 3 predchadzajuce emaily. Takze zije, chlapec..

            • jux
              jux komentoval
              Upraviť komentár
              Ani mne Hasala neodpovedal na 3 maily. Tak som objednanie riesil rovno so servisom vo viedni, objednaval som 11.8 a termin som dostal na 10.10.
              budem mat dost nad 20tisic ;-)))

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              No, takze situacia sa zhorsuje. V auguste cakanie 2 mesiace, v septembri 2.5 mesiaca (pozri moj prispevok dole). Ja som tiez volal do servisu priamo.

            • voloda69
              voloda69 komentoval
              Upraviť komentár
              Aj mne posielal 19.9.2017 ponuky na nove a jazdene TESLY, tak ho mozno zaujima len predaj, servis uz neriesi :-)

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Samozrejme že on servis nerieši. Ale pre neho ako salesmana je jeho psou povinnosťou odpovedať na každý email zákazníka. Minimálne tak, že povie, že to preposlal. A nie že čuší ako voš pod chrastou. Predava prémiové produkty za pomerne veľa peňazí tak sa podľa toho musí chovať.
              V jeho postavení on predáva neustále.
          • MatejN
            Member
            • May 2016
            • 43
            • matej62690
            •   

            #8
            Ahojte vyzera to tak ze pri Prahe rastie Showroom Tesla
            Toto som nasiel na jednom webe

            Supercharger u Prahy je těsně před otevřením.
            • K otevření ultrarychlé nabíječky dojde již tento měsíc
            • S velkou pravděpodobností jde o nové, výkonnější a vodou chlazené modely
            • Poblíž jsou také rychlonabíjecí stanice typu ABB pro další typy elektromobilů
            • U stanice stojí hrubá stavba, což by mohl být první showroom Tesly v Česku
            Naposledy upravené MatejN; 04-09-2017, 14:37.

            Komentár

            • Jiri GrandPa
              Senior Member
              • Dec 2016
              • 707
              • viera8131
              •      

              #9
              Dnes som objednaval moje Sko na servis po 20 000 a termin - 6.12. Ziadna slava...
              Naposledy upravené Jiri GrandPa; 21-09-2017, 13:44.

              Komentár


              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                No ked je to planovany servis, a netreba nic opravovat, co by branilo pouzivaniu auta, tak je v podstate jedno, ako dlho dopredu je planovany.

              • Vrso
                Vrso komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som sa dnes vratil zo servisu v Graz, objednaval som sa pred 10 dnami... A na rozdiel od Viedne funguju perfektne.

              • jeeff
                jeeff komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som objednaval zaciatkom tyzdna na servis po 40.000 km, termin som dostal 7.12. Keby to bolo sukromne auto a servis mi neriesil BusinessLease vramci operativneho leasingu asi by som isiel do Grazu (mozno by som to spojil s nejakym welnesom v okoli ;-) Myslim, ze ked nemaju tak plno spravia servis kvalitnejsie, kedze na auto maju dostatok casu. Ale zas vramci standardneho servisu asi nic take neriesia, takze by to nemal byt problem.
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #10
              Bol som včera obzerať S-ko vo Viedni, ale ostal som trocha prekvapený - to Tesla nemá ani výhrev zadných sedačiek, ani adaptívny tempomat v základnej výbave ? Len nenarazil som na predajcu čo vie po našom, tak som po anglicky trocha prehodil s ním. To vážne adaptívny tempomat s udržiavaním pruhov je u nich ten základný autopilot a musí sa priplácať ? Autopilot som si predstavoval niečo viac.
              [priezvisko]@me.com

              Komentár

              Pracuje...
              X