Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla ma “pop-up store”cize mobilny showroom.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Tesla ma “pop-up store”cize mobilny showroom.

    Hoci Tesla vela veci oznamy a prizve novinarov, toto sa robilo v tichosti. Kedze Tesla na svojom domacom trhu USA ma problem v niektorych statoch, koli priamemu predaju svojich vozidiel, vymslela mobilny showroom, ktory dovezie na dane miesto kamionmi a tam ho zmonutje, ked ukonci akciu, tak ho rozobere a ide dalej. Cielom je prezentovat znacku aj v oblastiach, ked nemoze koli zakazu priameho predaja svoje auto predavat, ale kde ma Tesla moznych potencionalnych kupcov, aby si auto mohli pozriet a zajazdit si a trebarz aj objednat. Nemusi stavat kamenne obchody a tim setri svoje peniaze. Prvu zastavku mala v Santa Barbare.

    https://cleantechnica.com/2015/06/08...es-popping-up/
    Naposledy upravené ICE666SVK; 09-06-2015, 19:42.
  • peco1
    Junior Member
    • Apr 2015
    • 13

    #2
    ICE 666 dobre prispevky davas ale ten pravopis.....

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Jo mam rad Bernolaka. Pis ako pocujes, to bolo coool. Ale prisiel Stur a pohnojil to. No volade niekto povedal, alebo napisal, ze mozog dokaze precitat aj skomolene slova.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #3
    Radšej by bolo dobré písať spisovne, nech to má svoju úroveň. Nechcel som byť jediný, ktorý na to poukáže. . Všímam si dlhšie tie príspevky.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      No ja neblogujem, nepisem nejaku seminarnu ci diplomovu pracu a to aj z dovodu mojho problemu co sa tika pravopisu a viem, ze nie som v tomto sam. Dost casto pisem toho vela a je to bez diakritiky, tak ako sa do e-mailov, ci na fore bezne pise. Vy dvaja nieste prvy ani posledny, kto mi to vytkol. Viem ze ste to nemysleli zle. Toto som sa v skole nenaucil, no kazdemu nieco ide a nieco nie a uz sa to nenaucim. Skuste ma predbehnut v prispievani na forum niecim zaujimavym ohladne elektromobilty a napiste to spisovnejsie, ja budem len rad. A mimochodom ked ja najdem a stava sa aj mne, ze niekto skomoli nejake slovo, ci uz poprehadzuje pismena, alebo niesu tam spravne "i" ci "y", tak to neriesim, dolezity a aj na tomto fore je obsah. Do novin ci casopisov by som pisat nemohol. To viem, to je jasne. Slohy som sice pisat vedel, len ten pravopis bol vzdy zly. Tak prepacte.

      P.S.: Dost bolo offtopicov dalsie, ked tak sukromnou spravou. Nech tu nespamujeme. Teraz nejde o mna. Toto forum je predovsetkym o elektromobilizme a veci z tim spojene.
Pracuje...
X