Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Financovanie a leasing

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Financovanie a leasing

    Ohľadom financovania by som skúsil kontaktovať tieto firmy: http://www.vbleasing.sk/, CSOB Leasing, Tatra Leasing, UniCredit Leasing. Zatiaľ úrok je tak vysoký, že to ani nemá význam. Dúfam, že sa to časom zmení. Na niečom sa už pracuje... Ak teda budete mať záujem, napíšte sem.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Pracuje sa na lepšej ponuke financovania. V prípade záujmu, ma kontaktujte.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Oliver
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 1

      #3
      Ahojte, nemate niekto informacie ako funguje to financovanie resp. ci je mozne realizovat nakup takouto formou aj na Slovensku ? Velmi sa mi to auto paci a tych $1200 mesacne by nebol taky problem ako dat 70000 naraz. Vdaka za odpoved.


      mod. poznámka: téma presťahovaná k už existujúcej.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Financovanie je možne, len treba zaplatiť z celkovej sumy aspoň 30%. V prípade vážneho záujmu, pošlite mi cez súkromnú správu meno a email na ktorý Vás môže kontaktovať generálny riaditeľ banky, ktorá je ochotná pomôcť záujemcom o Model S.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Rainhard
          Junior Member
          • Jun 2014
          • 2

          #5
          Zvolit region DE... na stranke oficialnej... Skusil by som vyziadat si informacie... od 550 Eur. Predsa len, banky vo vseobecnosti maju iny pristup i samotny urok iny ako u nas... A nic v zlom... ale mam zimomriavky ked citam ze "banka je ochotna pomoct"...

          Komentár

          • venom551
            Junior Member
            • Jul 2014
            • 2

            #6
            Zdravím, vedel by mi niekto poradiť ako to je s leasingom pri modely S? Dá sa to nejako zariadiť aj u nás v Európe,poprípade aké sú podmienky?


            mod. poznámka: presunuté do už existujúcej témy.

            Komentár

            • apertum
              Junior Member
              • Feb 2015
              • 3

              #7
              Zdravim vas pani. Uz dlhsie sa pohravam s myslienkou zaobstarat si teslu. predtym ako sa vydam na boj s byrokraciou skusim sa opytat vas. nezistovali ste ake su moznosti v slovenskych leasingovkach co sa tyka kupy tesly na leasing?

              Vopred vdaka za info. Ak sa ziadne nenajde tak sa hlasim ako bojovnik co o tom nieco zisti

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #8
                Zdravím,
                Viem Vám dať kontakt na generálneho riaditeľa banky, cez ktorú sa už pár Tesiel financovalo. Plus ďalší majiteľ Tesly cez ďalšiu banku dostal leasing dokonca na celú sumu auta.
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár


                • spirit
                  spirit komentoval
                  Upraviť komentár
                  Pozdravujem. Tiez riesim financovanie, vedel by niekto poradit kde je to najshodnejsie? Taktiez havarijne poistenie okrem kooperativy. Dakujem.
              • apertum
                Junior Member
                • Feb 2015
                • 3

                #9
                Pokial je to mozne tak by som poprosil spominany kontakt. Dakujem

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #10
                  Poslal som súkromnú správu. Ak by to náhodou nevyšlo, dajte vedieť.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • PeterKaras
                    Junior Member
                    • Jun 2014
                    • 23

                    #11
                    Ja si myslim ze je lepšie financovanie ako leasing , pan juraj mozem poprosit kontakt, dakujem.

                    Komentár

                    • 1fisker
                      Senior Member
                      • Aug 2014
                      • 1543
                      •   

                      #12
                      Pôvodne zverejnené od PeterKaras Pozrieť príspevky
                      Ja si myslim ze je lepšie financovanie ako leasing , pan juraj mozem poprosit kontakt, dakujem.
                      Je lepšie financovanie ako leasing? Táto veta nedáva zmysel. Neviem, čo tým, autor myslel.

                      Komentár

                    • 1fisker
                      Senior Member
                      • Aug 2014
                      • 1543
                      •   

                      #13
                      Nechápem čo tu riešite. Buď mám peniaze a auto si kúpim, alebo ich nemám a auto si nekúpim. Nemôžem žiť nad svoje pomery. Ľudia spamätajte sa, tento svet sa rúti do záhuby. Každý si len požičiava.....a dokedy?
                      Čo keby sme naozaj začali žiť rozumne a míňali len toľko koľko máme? Predsa donekonečna to nejde si požičiavať. Viď Grécko atd.

                      Komentár


                      • Radovan
                        Radovan komentoval
                        Upraviť komentár
                        Není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Majitel elektrické dodávky Nissan eNV200 z Vysočiny si spočítal, že se mu vyplatí pořídit si místo stávajícího naftového auta elektrické. Protože i to předchozí měl na leasing a k tomu ještě platil palivo a roční garanční prohlídky s výměnami oleje a filtrů. Průběžně vydělával a tím platil auto. Dnes jezdí elektřinou, platí stejné splátky leasingu a nic navíc. Elektřinu má většinou zdarma nebo nabíjí nočním proudem.
                    • Richard Labaš
                      Junior Member
                      • Jun 2014
                      • 12

                      #14
                      jedna leasingová spoločnosť pracuje na priamej spolupráci s Teslou ohľadom financovania Modelu S na Slovensku, dám vedieť, keď budem vedieť viac

                      Komentár

                      • g211
                        Member
                        • Sep 2015
                        • 118
                        •   

                        #15
                        Ahojte, skúšal som kontaktovať Business Lease Slovakia ohľadom možnosti operatívneho leasingu na Model S. Práve Business Lease Slovakia v lete oznámila oficiálnu spoluprácu pri financovaní Tesly na Slovensku. Dostal som od nich kalkuláciu na najlacnejšiu verziu S70 bez akejkoľvek doplnkovej výbavy. Mesačný poplatok 1750 EUR bez DPH!!! Podotýkam že ide o operatívny leasing, čiže po 48 mesiacoch auto nie je vaše. Napr. v Nemecku chcú za to isté 1000 EUR bez DPH mesačne. Akože pochopím že Slovensko je špecifický trh, ale 75% rozdiel?!?

                        Komentár


                        • enfko
                          enfko komentoval
                          Upraviť komentár
                          Ak vyslovene nepotrebujes operativny leasing, tak si zober klasicky resp. uver. Su minimalne 2 spolocnosti na SK, ktore to s Teslou bez problemov vedia.

                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          A ake ti dali obmezenie na rocne kilometre? Operativny leasing je aj o obmedzeni najazdenych km za rok.

                        • g211
                          g211 komentoval
                          Upraviť komentár
                          Uvodna ponuka od nich bola na limit 30000km rocne a 4 roky, co je viac ako sa standardne robia ponuky na OL. V kazdom pripade ked zratam mesacne poplatky, tak po 4 rokoch zaplatim 84000 bez DPH za auto v hodnote 65000 bez DPH a nakoniec este nie je moje... Nic, skusim este ine ponuky. Operativny leasing by mi aktualne vyhovoval viac, ale nie za takychto okolnosti.
                      Pracuje...
                      X