Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla oznámi nový produkt! Je to Powerwall a PowerPack.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Tesla oznámi nový produkt! Je to Powerwall a PowerPack.

    Elon Musk sa nechal počuť, že dňa 30 apríla o ôsmej večer oznámi novú produktovú radu. Nebude to však auto. Tu je citát z jeho twitter účtu:

    Major new Tesla product line -- not a car -- will be unveiled at our Hawthorne Design Studio on Thurs 8pm, April 30
    Podľa väčšiny ľudí sa jedná o záložný systém pre domy na ukladanie elektrickej energie. Ale to už ponúka SolarCity, tak uvidíme ako to presne bude. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	SolarCity-Tesla-energy-storage-ukladani-energie-domaci-baterie-akumulatory.jpg
Videní:	255
Veľkosť:53,0 KB
ID:	3938
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    #2
    http://money.cnn.com/2015/04/22/tech...tesla0230story
    Tesla will introduce a battery for your home during its highly anticipated April 30 event.

    Musk announced the event late last month on Twitter, only hinting then that the new product is not a new electric car. The event will be held at Tesla's Hawthorne, California, Design Studio on April 30 at 8 p.m. PT.
    At a battery conference last year, Tesla's Stationary Energy Storage Director Arch Padmanabhan showed off some of the company's early plans, including a 10 kilo-Watt hour residential battery and a 400 kWh commercial/utility battery for large buildings. In a pilot project, Tesla has already begun offering home batteries to SolarCity (SCTY) customers, a solar power company for which Musk serves as chairman.

    Komentár

    • Leumas
      Junior Member
      • Apr 2015
      • 12

      #3
      Slovenský článok:
      http://www.zive.sk/clanok/104138/tes...cty-za-energie

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Toto má Elon Musk na svojom twiteri.: "chýbajúci článok do skladačky"

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	future.JPG
Videní:	260
Veľkosť:29,8 KB
ID:	4301
        Píše, že pre dobrú budúcnosť potrebujeme elektrickú dopravu, solárnu elektrinu a (samozrejme)..."chýbajúci článok do skladačky".
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Stano Kurek
          Administrator
          • May 2014
          • 278

          #5
          Novinky z Tesly k baterkam Home battery:

          Tesla Energy batteries headed for homes and businesses
          Tesla will move beyond the automotive industry with the launch of an eco-friendly energy storage system for homes, businesses and utilities dubbed Tesla Energy.
          Tesla will move beyond the automotive industry with the launch of an eco-friendly energy storage system for homes, businesses and utilities dubbed Tesla Energy. The Californian car maker claims the battery-based Tesla Energy system aims to foster a clean energy ecosystem and help wean the world off fossil fuels...

          Komentár

          • Stano Kurek
            Administrator
            • May 2014
            • 278

            #6
            Naposledy upravené Stano Kurek; 01-05-2015, 09:32.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #7
              Takže je to produkt POWERWALL. Záložný zdroj energie pre domácností s fotovoltikou. Cena za 10kW v USA je 3500 US dolárov.
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	models-powerwall@2x.jpg
Videní:	248
Veľkosť:217,2 KB
ID:	4317
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #8
                Zatial je to tusim mozne objednat len pre USA trh.

                Komentár


                • Juro
                  Juro komentoval
                  Upraviť komentár
                  Hej, vyzerá to tak, zatiaľ.
              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #9
                Tu je video záznam: http://www.teslamotors.com/livestream

                Na celú tú akciu požuli elektrinu z bateriek nabitých zo slnka.

                Powerwall bude mať vraj pripojenie na internet a bude môcť fungovať aj ako taká chytrá mikro sieť. článok tu: http://www.theverge.com/2015/5/1/852...y-announcement
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #10
                  Viac info aj tu: http://www.teslamotors.com/presskit

                  Majú už aj rezervovanú doménu www.TeslaEnergy.com

                  Tesla hľadá distribútora, tak dúfam, že nejaká SK firma zaňuchá príležitosť. Prví distribútor už je TreeHouse.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár


                  • Stano Kurek
                    Stano Kurek komentoval
                    Upraviť komentár
                    Presne tak pracujem na rieseni pre V4 podobne ako SolarCity plus tento super produkt pre eHouse, skoda ze legislativa v EU je pozadu oproti tej v USA!
                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #11
                  http://www.etrend.sk/technologie/tes...-cely-dom.html tu to mame v slovencine
                  https://www.mojandroid.sk/bateria-te...ne-domacnosti/
                  http://energia.dennikn.sk/dolezite/e...acnosti/16355/
                  Naposledy upravené ICE666SVK; 04-05-2015, 21:02.

                  Komentár

                  • denial
                    Member
                    • Jun 2014
                    • 322

                    #12
                    http://www.zive.sk/clanok/104528/rev...na-rok-dopredu .
                    . Revolučné batérie od Tesly sú vypredané. Na rok dopredu

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Tak ja by som si osobne nehal cas, nak vidim ako to funguje a ist si to realne niekde pozriet a pripadne dat vysvetlit a na zaklade toho by som sa rozhodoval. Napriklad Teslu model S som uz videl aj vnej sedel, takze tu uz mam aku taku skusenost. Model X tak to by som si pockal aj na model III, ked sa bude realne vyrabat aj predavat. A takto to vidim aj z PowerWall. Som fanusik, fandim, ale ked mam dat dade peniaze, tak to najsrok chcem realne vidiet a vyskusat si. No beriem vtomto pripade do uvahy aj to, ze su to prevazne majitelia Tesly Model S a maju mozno viac informacii ako ja a rozhoduju sa na zaklade ich kriterii.
                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #13
                    Vinohrad v Kalifornii ušetrí ročne cca 200tis.usd na energiách vďaka PowerPacku o výkone 4.2 MW (cena cca 1.1mil.usd).
                    Návratnosť 5.5roka!
                    A California winery is one of the first businesses to have Tesla batteries installed.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #14
                      Je to len v anglictine.
                       

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #15
                        Aj toto je len v anglictine.
                         
                        Naposledy upravené ICE666SVK; 15-05-2015, 13:48.

                        Komentár

                        Pracuje...
                        X